Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2007.09.07-09: VI Wielki Zlot Forumowiczów - ploty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • biermann
    Senior
    • 09-2001
    • 2552

    Sekcjo poznańska określcie się może tu bądź na PW kto z was jest zainteresowany zabraniem się biermanowozem i o której godzinie będzie wam najlepiej pasować. Wyjazd oczywiście w piątek. Jestem wolny od ok 13-tej, wtedy to odbieram Biermaniątka ze szkoły i odwożę je do Biermadziadków do Poznania i wtedy możemy wyruszyć... Choć wiem, ze taka pora to dla niektórych zgroza (makabra to chodzenie do pracy ).
    W najgorszym razie przez jakiś rozsądny czas mam co w tym Poznaniu robić.
    "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
    Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
    Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
    Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
    Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

    Comment

    • Sezamek
      Junior
      • 06-2007
      • 15

      Czy znany jest już motyw i kolorystyka zlotowych koszulek?
      "Emerytura to to, na co mężczyzna przechodzi po śmierci, a kobieta po ślubie." ;)

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23811

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Sezamek Wyświetlenie odpowiedzi
        Czy znany jest już motyw i kolorystyka zlotowych koszulek?
        motyw został *częściowo* zaprezentowany w tym wątku, ale ostatecznie będzie przedstaiwony na Zlocie

        koszulka biała, nadruk czarny lub zblizony.
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • Sezamek
          Junior
          • 06-2007
          • 15

          Motyw z bykiem w tle?
          W takim razie ciekawy jestem ostatecznej wersji.
          "Emerytura to to, na co mężczyzna przechodzi po śmierci, a kobieta po ślubie." ;)

          Comment

          • Maggyk
            Szara Adminiscjencja
            • 05-2004
            • 5615

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
            z tego co się doliczyłem - są dwa miejsca do przejęcia.

            w celu przejęcia zwolnionego miejsca, należy skontaktować się z Użytkownikami:
            - Pieczarek
            - żąleną (miejsce Zyźka)
            A może by ZA wziął jakiegoś kolegę z klubu walczących - tańczących, zwykle się wymigiwał, że tak w pojedynkę nie może nic fajnego pokazać, a tu taka okazja, szkoda zmarnować...
            Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
            Piwo domowe -
            Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

            Reklama w BROWARZE
            PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

            Comment

            • pirackamuza
              Senior
              • 12-2004
              • 1903

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dzidek1960 Wyświetlenie odpowiedzi
              Spodobała mi się wczorajsza długoterminowa prognoza pogody w TVN. Przewiduje ona wzrost temperatur już od początku następnego tygodnia. Widełki w jakich się ona mieści w czasie Zlotu to 24 do 32 stopni. Piękna perspektywa, że nie trzeba się martwić o ciepłe ciuchy. Oby temperaturom dopisała też bezdeszczowa pogoda. Wiem, że prognozy długoterminowe bywają zawodne ale warto trzymać kciuki za to aby ta się spełniła
              Oj zawodne, zawodne... właśnie lookam na TVN Meteo, a przed chwilką sprawdzałem Czarnków na Interii. Na czas zlotu kraczą tam coś o 14/17 stopniach i deszczyku...

              ...ale wszakże nima tego złego, gdyż przecie:
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
              - w razie niepogody (tfu tfu) dostępne oparasolowanie
              Toruń przeprasza za Radio Maryja
              www.bobofruty.pl

              Comment

              • Maremali
                Senior
                • 05-2002
                • 1955

                To nie lukaj na interię tylko posłuchaj Krecika czy tez innego pajaca z TV

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pirackamuza Wyświetlenie odpowiedzi
                Oj zawodne, zawodne... właśnie lookam na TVN Meteo, a przed chwilką sprawdzałem Czarnków na Interii. Na czas zlotu kraczą tam coś o 14/17 stopniach i deszczyku...

                ...ale wszakże nima tego złego, gdyż przecie:

                http://maremali.web-album.org/

                Comment

                • Cyrkonia
                  Senior
                  • 10-2001
                  • 1936

                  Rok temu też zapowiadali ciepło i ............
                  kurde, jeszcze nigdy przy ognisku nie było mi tak zimno...........
                  www.stat-gra.pl

                  Comment

                  • piwa0
                    Member
                    • 02-2007
                    • 58

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pirackamuza Wyświetlenie odpowiedzi
                    Oj zawodne, zawodne... właśnie lookam na TVN Meteo, a przed chwilką sprawdzałem Czarnków na Interii. Na czas zlotu kraczą tam coś o 14/17 stopniach i deszczyku...

                    ...ale wszakże nima tego złego, gdyż przecie:

                    Ludzie, ale my będziemy mieszkać w Trzciance, tam będą ogniska i biesiady. Czarnków ma specyficzny mikroklimat (niecka, Noteć) i pogoda często się różni od Trzcianki, szczególnie opady.
                    Trzcianka przeprasza za agresywne ławki

                    Comment

                    • Maremali
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 1955

                      Czy bedzie miał ktoś na zlocie zniżki PKP na giełdę w Lublinie? - byłbym chetny
                      http://maremali.web-album.org/

                      Comment

                      • ART
                        mAD'MINd
                        • 02-2001
                        • 23811

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maremali Wyświetlenie odpowiedzi
                        Czy bedzie miał ktoś na zlocie zniżki PKP na giełdę w Lublinie? - byłbym chetny
                        wezmę jedną - pyknij mi SMSa albo PW z przypomnieniem w czwartek.
                        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                        Comment

                        • arturzinio
                          Junior
                          • 01-2003
                          • 17

                          klaniam sie browforumowiczom. z przykroscia musze odwolac swoj przyjazd na zlot z powodow rodzinnych. wiec gdyby ktos z szanownych czytelnikow chcialby zajac moje miejsce to prosze o pw lub tel 0-793010939. wszystkim szczesciwcom-uczestnikom zlotu zycze "glebokich gardel".

                          Comment

                          • sopista
                            Senior
                            • 01-2003
                            • 1747

                            Było już wiele postów wcześniej ale mała powtórka prośby o etykietki z domowych.

                            Comment

                            • biermann
                              Senior
                              • 09-2001
                              • 2552

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sopista Wyświetlenie odpowiedzi
                              Było już wiele postów wcześniej ale mała powtórka prośby o etykietki z domowych.
                              Jak najbardziej ja również ponawiam prośbę. Z tym, że mi naprawdę wystarczy jeden wzór
                              "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
                              Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
                              Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
                              Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
                              Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

                              Comment

                              • pirackamuza
                                Senior
                                • 12-2004
                                • 1903

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika biermann Wyświetlenie odpowiedzi
                                Jak najbardziej ja również ponawiam prośbę. Z tym, że mi naprawdę wystarczy jeden wzór
                                I ja takoż przyłączam się do próśb...
                                Toruń przeprasza za Radio Maryja
                                www.bobofruty.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎