Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2007.09.07-09: VI Wielki Zlot Forumowiczów - ploty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19177

    Mój pierwszy (i pewnie nieostatni zlot), więc mogę być nieobiektywny...
    Atrakcje od samego początku (wesoły pociąg, szynobus, który nie chciał odjechać), odrobina pecha (czarny kot i odjazd ogórka sprzed browaru), przybrowarna mordownia i tempo w jakim pani nalewała piwo, aż po zlotowy hymn (na cześć JAcksona ) i sobotnie hulanki na koncercie i po koncercie Anastasis. Nie zapomnę również ławek rzucających się pod nogi na sobotnim ognisku i wszędobylskiego zapachu wędzenia na ubraniach. Piwa
    no to do następnego!

    Comment

    • Justi
      Senior
      • 09-2006
      • 133

      Ja się czuję niemalże jak po wojnie - osiem siniaków na nogach (to od slalomu między ławkami po ciemaku), spuchnięte oko (gra w piłkę), bolący kark (koncert) i rozcięty palec (sprzątanie rozbitej szklanki przy ognisku).

      Szkoda, że taki krótki był ten zlot, bo chętnie bym spędziła z Wami więcej czasu, chociaż przy takim tempie doznawania uszkodzeń tygodnia mogłabym nie przeżyć... Co by jednak nie mówić weekend to za mało i jedyną rzeczą, która mnie trzyma przy życiu jest Czar i Eire prosto z pracowniczej lodówki.

      I won't change to fit your plan, take me as I am!

      Comment

      • Maidenowiec
        Senior
        • 07-2004
        • 2287

        No to i ja się wpiszę. Pierwszy mój i Adeli zlot i na pewno nie ostatni Wynudziłem się za wszystkie czasy, w szczególności podczas arcynudnego meczu w jasno określonym zasadami Słowem nie mogę doczekać się już powtórki. Swoją drogą udało mi się uniknąć bestialskiego ataku dzikich ławek w barwach maskujących.

        PS. Justi, mamy Twoje szkło do Noteckiego, przekazane nam przez Daniela
        Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

        Thou shallt not spilleth thy beer!

        Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13951

          Widzę, że nie tylko na mnie się te ławki rzucały, hehe

          PS - maidenowiec, bardziej wygladałeś mi na dreamtheatrowca - ze względu na podobieństwo z wokalistą
          Last edited by Pendragon; 10-09-2007, 09:41.

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • kham
            Senior
            • 01-2006
            • 751

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
            Widzę, że nie tylko na mnie się te ławki rzucały, hehe
            Coś ty?? Rana otwarta na lewej nodze i kolekcja siniaków na prawej to przez niespokojne sny.

            Comment

            • dzidek1960
              Senior
              • 01-2003
              • 1548

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
              Widzę, że nie tylko na mnie się te ławki rzucały
              Masz rację! Drapieżne to były bestie, niejednego powaliły na ziemię. Najgorsze to, że niespodziewanie rzucały się na nogi niczego się nie spodziewających forumowiczów. Niektórym udało się uratowaś przed rzuceniem na glebę ale za cenę siniaków na łydkach i goleniach.
              "Ma jednak kraj polski napój warzony
              z pszenicy, chmielu i wody, po polsku
              piwem zwany; a gdy nic nadeń lepszego
              do pokrzepienia ciała, jest nie tylko rozkoszą
              mieszkańców, lecz i cudzoziemców
              wybornym smakiem"
              Jan Długosz, Historie Piwne
              Moja strona www w początkowym okresie budowy

              Comment

              • Justi
                Senior
                • 09-2006
                • 133

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                PS - maidenowiec, bardziej wygladałeś mi na dreamtheatrowca - ze względu na podobieństwo z wokalistą
                Przecież wokalista DT jest stary, brzydki i łysiejący, więc podobieństwo żadne

                Czy ma ktoś zdjęcia z meczu? Jestem wielce spragniona żeby je zobaczyć.
                I won't change to fit your plan, take me as I am!

                Comment

                • Maidenowiec
                  Senior
                  • 07-2004
                  • 2287

                  Hyhy Sugeruję stworzyć wspólny album zdjęć np. na Photobucket.
                  Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                  Thou shallt not spilleth thy beer!

                  Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                  Comment

                  • kony
                    breweriarz
                    • 08-2005
                    • 1701

                    No cóż, dla mnie to też pierwszy zlot ale wynudziłem się jakbym znał ten klimat od zawsze. Dzięki wszystkim za miłe towarzystwo. Juz niedługo upublicznię coś co będzie przerażające ale na razie nie powiem co. Powiem tylko, że pomimo rozwiązania sejmu służby wciąż działają i doszło w czasie zlotu do tajnej inwigilacji pewnej sekty wyznawców ojca DŻ.
                    Pozdrawiam współgraczy z meczu o wielką stawkę, w którym kontakt z piłką był sprawą niezbyt istotną. Dużo fajniej było się naparzać bez piłki, szczególnie jak dało się kogoś osaczyć przy ogrodzeniu kortu Ja również z niecierpliwością czekam na fotorelację z tego zajścia.

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19177

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dzidek1960 Wyświetlenie odpowiedzi
                      ...Mimo, że po browarze oprowadzała nas miła pani to jednak czuję pewien niedosyt. Nikt w browarze nie pomyślał, że przyjadą z tą wycieczką birofiliści i nic dla nas nie przygotowano. ...
                      druga tura nie miała problemu z nabyciem etykiet i kapsli, które odnaleźliśmy w hali rozlewniczej.

                      Comment

                      • zythum
                        Kot Makawity
                        • 08-2001
                        • 8305

                        ART i Maggyk - ale nudny zlot zrobiliście
                        Jednym pozytywnym aspektem była inwigilacja przez służby IV Browar.Biz i stwierdzeniem braku pin... u Jacsona. Co prawda Fteo broniąc skompromitowanego układu III Browaru.Biz twierdziła co innego ale jak wiadomo ona czerpie korzyści z biznesowego ukłądu w któym pozostaje z ww. Jacsonem.

                        Na przyszły zlot ja tez będę miał 130 kg zywej wagi - strzeż się synu-Jarku.

                        Przerażający nudny był ten mecz, już lepiej było być słupkowym

                        ps. nigdy więcej nocowania w miejscu gdzie jest magnet

                        specjalne ps. - uratowałeś mi życie Centonie tem podwiezieniem swojem
                        To inaczej miało być, przyjaciele,
                        To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                        Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                        Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                        Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                        Rządzący światem samowładnie
                        Królowie banków, fabryk, hut
                        Tym mocni są, że każdy kradnie
                        Bogactwa, które stwarza lud.

                        Comment

                        • dzidek1960
                          Senior
                          • 01-2003
                          • 1548

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                          druga tura nie miała problemu z nabyciem etykiet i kapsli, które odnaleźliśmy w hali rozlewniczej.
                          Myśmy w pierwszej turze też je odnależli, były jeszcze zabanderolowane (jeden wzór). Nie zmienia to jednak faktu, że nic dla nas nie przygotowano. To była pozostałość po produkcji.
                          "Ma jednak kraj polski napój warzony
                          z pszenicy, chmielu i wody, po polsku
                          piwem zwany; a gdy nic nadeń lepszego
                          do pokrzepienia ciała, jest nie tylko rozkoszą
                          mieszkańców, lecz i cudzoziemców
                          wybornym smakiem"
                          Jan Długosz, Historie Piwne
                          Moja strona www w początkowym okresie budowy

                          Comment

                          • Pendragon
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 13951

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Justi Wyświetlenie odpowiedzi
                            Przecież wokalista DT jest stary, brzydki i łysiejący, więc podobieństwo żadne
                            Ale przecież serek im starszy tym lepszy, zwłaszcza serek La Brie
                            Poza tym 5 lat temu był młodszy, troszkę chudszy, ładniejszy a o łysinie to nawet nie wiedziałem, bo po fatalnie nagłośnionym koncercie w Krakowie (w 2002r) jakoś mi przeszło zainteresowanie nimi.

                            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                            Comment

                            • banaszek
                              SłabyUżytkownik
                              • 02-2005
                              • 617

                              Zdjęcia

                              A gdyby ktoś chciał popatrzeć na zdjęcia to powoli się pojawiają na:
                              http://banaszek.blogspot.com/


                              Comment

                              • biermann
                                Senior
                                • 09-2001
                                • 2552

                                No i po nudzie... wreszcie we własnym domu . Teraz przez najbliższe tygodnie będę lizał się z ran po bliskich spotkaniach z ławeczkami, oraz po naj... (hmm właśnie jakim naj bo naj on był bez dwóch zdań) meczu w piłkę kopaną.
                                Na szczęście w texas hold`ema można grać w łóżku
                                "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
                                Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
                                Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
                                Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
                                Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎