Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2007.09.07-09: VI Wielki Zlot Forumowiczów - ploty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • huanghua
    Senior
    • 10-2005
    • 1910

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
    to był Marcin_wc a nie drzwi
    ... dobra, ale skąd to światło się wzięło?

    ...ze światła jelita?
    W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

    Comment

    • pirackamuza
      Senior
      • 12-2004
      • 1903

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika huanghua Wyświetlenie odpowiedzi
      ... dobra, ale skąd to światło się wzięło?

      ...ze światła jelita?
      On po prostu świecił przykładem
      Toruń przeprasza za Radio Maryja
      www.bobofruty.pl

      Comment

      • MarcinKa
        Senior
        • 02-2005
        • 2729

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pirackamuza Wyświetlenie odpowiedzi
        On po prostu świecił przykładem
        A gdzie podział Żywiecką kiecę

        Właśnie dotarły do mnie zniżki rezerwowo wysłane przez ARTa priorytetem
        Wysłane były 4 września (dziś jest 11). Na szczęście te pierwsze dotarły dzień przed wyjazdem. Szły od 22 sierpnia do 6 września
        Chyba ktoś sabotował poczte.
        To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

        Comment

        • mark33
          Idę po piwo do piwnicy.
          • 04-2005
          • 3283

          Nudno było jak zwykle, zaobserwowałem, że z każdym dniem nuda rosła i rosła
          Za zorganizowanie takiej nudy wielkie dzięki Organizatorom i sponsorom.

          Największy ubaw miały ławeczki fikały i pląsały jak tylko się ściemniło

          Comment

          • arzy
            Senior
            • 06-2002
            • 2814

            To i ja się przyłącze do podziękowań.
            Szczególne podziękowania dla wszystkich forumowiczów, którzy dzielnie stawili się na niezwykle nudnej imprezie
            ART i osoby pomagające w organizacji zlotu, Wielkie dzięki.

            Alchemych i Mycha, strasznie wielkie dzięki za podrzucenie do domu.

            "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            Bractwo Piwne
            Skład Piwa
            Piszę poprawnie po polsku!

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23807

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pirackamuza Wyświetlenie odpowiedzi
              A ja se spaliłem podeszwę w lewym bucie...
              Czy ktoś pamięta, czy ja skakałem przez ogień???

              tak, ale wtedy już byłeś tylko w prawym bucie i w surducie
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • Aldach
                Senior
                • 07-2003
                • 1269

                Nudno było strasznie, football wracał do źródeł, ławki pląsały...
                Wielkie dzięki wszystkim za zabawę i oby jak najszybciej znowu.

                ps. Coś mi się obiło,, że E-prezes następny zlot w Zawierciu organizuje

                Comment

                • dyrektor
                  Pomorska Ława Piwna
                  • 05-2005
                  • 1039

                  Czytając powyższe zeznania stwierdzam, iż doszło do przecieku i mamy do czynienia z układem.
                  Początkowo mowa o przecieku w pokoju 113, następnie wymieniane są pokoje 106 i 108 (te chyba do sprawy Łyżwy, gdyż mowa o orgiach). Później pokój 109 i 104, ale nikt już nie mówi czy to 1, 2 czy 40 piętro OSIRu - dziwnie nieścisłe zeznania.
                  Następnie jest potwierdzony kontakt w sprawie kontrolowanego przekazania reklamówki (pytanie co w niej było) do agenta "Pani ochroniarka".
                  Wymienia się także tajne kontakty operacyjne takie jak: "cholerny królik bez łapki" i "czarny kot".
                  Dlaczego są zacierane ślady zapachem wędzonki i podtruwanie ważnych światków hoop colą i nieświeżą sałatką .
                  I czego nie chciał widzieć w nocy PiotrRat, jaką rolę odegrał tu Jego polar, czy ktoś chciał nim zatamować przeciek i kto zagazował dwóch agentów z OSIRu, co w tym czasie robił Bombadil, co Huanghua i jaką rolę w tym całym zdarzeniu odegrał Pendragon. Powtarzam jaką rolę odegrał tu Pendragon.
                  Zdecydowanie widać, że mamy do czynienia z UKŁADEM.

                  Sprawa ma charakter rozwojowy.....
                  http://www.for-nails.pl/
                  http://stanbud.biz/
                  https://www.facebook.com/pages/Sklep...89562121174566

                  Comment

                  • dkrasnodebski
                    cymbał
                    • 05-2003
                    • 2316

                    Wielka Księga Kultu Dżeksona jeszcze nie została napisana a już powstają apokryfy na jej temat.


                    Zaprawdę Wielki jest Dżekson.
                    Last edited by dkrasnodebski; 11-09-2007, 15:18.
                    Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

                    www.radoslawstolar.pl

                    Comment

                    • ierzy
                      Member
                      • 07-2004
                      • 30

                      Dzięki za fajny zlot, który okazałbył się jeszcze nudniejszy niż zeszłoroczny w "Zwierzu" gdzie "Janów" kosił i młócił a nawet przewrócił
                      Podziękowania dla Arta i jedynej właścicielki czerwonej podkoszulki (wiadomo o co chodzi ) za organizację zlotu ! Zastanawiam się czy stać Was jeszcze na zrobienie czegoś jeszcze bardziej nudnego? ?

                      AlcheMych(A) dzięki wielkie za szybką jazdę na wiośle - Nie myślałem że będziemy tak szybko w domku !

                      Comment

                      • Ark
                        .
                        • 04-2003
                        • 414

                        Ten cały zlot to masakra jakaś jest. Do tego nudna
                        Jak zwykle było tak beznadziejnie że pewnie za rok też niestety będę

                        Bez sensu się rozpisywać więc dzięki wszystkim za zabawę

                        Specjalne podziękowania dla Ironów za wożenie mojej d..y przez ponad tydzień po kraju i właścicielom hacjendy w Piotrowicach za noclegi i wycieczkę do Czech

                        >Basik: rewanż masz jak w banku
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                        Comment

                        • dkrasnodebski
                          cymbał
                          • 05-2003
                          • 2316

                          Niniejszym pragnę podziękować szanownemu adminostwu za stanięcie ponad wysokością zadania. Atrakcji było co niemiara i do tego na bardzo wysokim poziomie. Dziękuję

                          Chciałbym również powiedzieć, że bawiłem się świetnie a nuda to już mnie nudzi. Gdyby nie ekipa browarbizowa tak licznie zgromadzona i w tak dobrych humorach pewnie byłoby to niemożliwe. Dziękuję

                          Pamiętajcie też proszę o Radosławie Stolarze, który to dzięki Waszej pomocy awansował o pięć oczek w górę i teraz znajduje się na drugim miejscu. BARDZO DZIĘKUJĘ
                          Gdyby ktoś chciał jeszcze wesprzeć mało znany zespół rockowy to przypominam iż można to uczynić wysyłając sms o treści "rdclpp radosław stolar droga" pod numer 7101 bądź meil o treści "Radosław Stolar - Droga" pod adres lpp@rdc.pl
                          Dzięki Waszemu wsparciu będzie szansa na pierwsze miejsce.
                          Jeszcze raz bardzo dziękuję.

                          ps.
                          Kot jest kotem i kotem pozostanie.
                          Basia. Ty już wiesz co...
                          Dżekson pamiętaj kto jest twoim głównym kapłanem i pierwszym apostołem.
                          Wujciu cieszę się, że postanowiłeś nie mieć docenta w rodzinie.
                          A Noteckie jest niedobre.
                          Last edited by dkrasnodebski; 11-09-2007, 16:12.
                          Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

                          www.radoslawstolar.pl

                          Comment

                          • JAckson
                            Senior
                            • 05-2004
                            • 6122

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dkrasnodebski Wyświetlenie odpowiedzi
                            Dżekson pamiętaj kto jest twoim głównym kapłanem i pierwszym apostołem.
                            Oczywiście, że pamiętam. Jesteś najfajowszym pierwszym kapłanem i jedynym zasługującym na dotykanie kultowej laski
                            MM961
                            4:-)

                            Comment

                            • docent
                              Senior
                              • 10-2002
                              • 5205

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dkrasnodebski Wyświetlenie odpowiedzi
                              Wujciu cieszę się, że postanowiłeś nie mieć docenta w rodzinie.
                              A Noteckie jest niedobre.
                              Cóż, zawsze mogę trafić do twojej o ile tylko ojciec mi twoją siostrę przedstawi...

                              Noteckie jest niedobre i dlatego większa część uczestników tego nudnego zlotu byla kryptosponsorowana przez znaną firmę na H co to niby teraz muzyką się zajmuje
                              Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                              Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                              Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                              Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                              Comment

                              • dkrasnodebski
                                cymbał
                                • 05-2003
                                • 2316

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
                                Cóż, zawsze mogę trafić do twojej o ile tylko ojciec mi twoją siostrę przedstawi...
                                A to już pytaj Zythuma. Ciort go tam wie co on na tych wyjazdach kibicowskich wyrabia.
                                Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

                                www.radoslawstolar.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎