Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2007.09.07-09: VI Wielki Zlot Forumowiczów - ploty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cyrkonia
    Senior
    • 10-2001
    • 1936

    chyba czas się zapakować...............
    do zobaczenia rano, zaraz po zwiedzaniu Gdańska ......... troszku okrężną drogę wybrałam.....
    www.stat-gra.pl

    Comment

    • arturzinio
      Junior
      • 01-2003
      • 17

      moze ktos chce rzutem na tasme pojechac na moje miejsce (arturzinio). ja z powodow rodzinnych nie dam rady. moj tel 0-793 010939. zycze Deep Throats - arturzinio

      Comment

      • Pogoniarz
        † 1971-2015 Piwosz w Raju
        • 02-2003
        • 7971

        Życzymy super zabawy.
        Niechaj będzie z Wami wszechobecna zlotowa "Nuda"


        Prawie jak Piwo
        SZCZECIN

        Comment

        • jacer
          Senior
          • 03-2006
          • 9875

          Przydały by się jakieś relacje na zywo. Haaalooo śpicie tam jeszcze?
          Milicki Browar Rynkowy
          Grupa STYRIAN

          (1+sqrt5)/2
          "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
          "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
          No Hops, no Glory :)

          Comment

          • dzidek1960
            Senior
            • 01-2003
            • 1548

            Może nie jestem pierwszym, który już powrócił ze Zlotu, ale jako pierwszy go krótko podsumuję.
            Zlot bardzo udany, fajne towarzystwo, moc atrakcji itd. czyli jedna wielka nuda. Hotel całkiem niezły jak na **. Przez cały Zlot towarzyszyły nam imprezy towarzyszące. Pierwszego wieczoru był to mecz w nogę pomiędzy Trzcianką a zdaje się Pniewami. Część popijając piwo kibicowła, w większości drużynie gości a reszta. też popijała piwko. Potem ognisko, podziwianie pięknie rozgwieżdżonego nieba i osuszanie kolejnych kegów.
            W sobotę od samego rana, czyli godz. 8 odbiór koszulek zlotowych i wyjazd w trzech turach na zwiedzanie maleńkiego czarnkowskiego browaru. Mimo, że po browarze oprowadzała nas miła pani to jednak czuję pewien niedosyt. Nikt w browarze nie pomyślał, że przyjadą z tą wycieczką birofiliści i nic dla nas nie przygotowano. Po zwiedzeniu browaru były zakupy w przybrowarowej pijalni, tam na kolekcjonerów czekały aż 4 wafle, oczywiście jednego wzoru aby nie było wątpliwości. Po powrocie znowu nuda przy degustacji tego co kto przywiózł, ognisku i kolejnych pustych kegach, chlebku ze smalcem i kiszonym ogórkiem i grilu. Imprezami towarzyszącymi drugiego dnia był koncert rockowy, niestety organizator się nie popisał i skierował scenę w drugą stronę stadionu ( chyba wcześniej nikt im nie powiedział, że my będziemy w narożniku boiska ) i dyskoteka na świeżym powietrzu (tym razem na placyku tuż obok nas) do 24,00. Później została nam tylko nuda przy naszych płytach, piwie i ognisku. Niestety ten wieczór był przekropny, trochę popadało, trochę się pokazało gwiazd ale najczęściej siąpiło. Niedziela, wiadomo, czas pożegnań. Dla tych co pozostali zorganizowano dożynki z mszą o 13,00 na stadionie. Ciekawe czy ksiądz poświęcił rollbar stojący w narożniku , nie wiem bo już opuszczałem gościnne progi Trzcianki.
            Jednozdaniowe podsumowanie Zlotu:
            NUDA, NUDA, WIELKA NUDA
            "Ma jednak kraj polski napój warzony
            z pszenicy, chmielu i wody, po polsku
            piwem zwany; a gdy nic nadeń lepszego
            do pokrzepienia ciała, jest nie tylko rozkoszą
            mieszkańców, lecz i cudzoziemców
            wybornym smakiem"
            Jan Długosz, Historie Piwne
            Moja strona www w początkowym okresie budowy

            Comment

            • banaszek
              SłabyUżytkownik
              • 02-2005
              • 617

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dzidek1960 Wyświetlenie odpowiedzi
              Jednozdaniowe podsumowanie Zlotu:
              NUDA, NUDA, WIELKA NUDA
              To ja się przyłączam do Dzidka. Nuda.
              I nieprawda, że dach przeciekał, zwłaszcza, że prawie nie padało.

              PS. Wszystkich, którym podpadłem, przepraszam
              PS.2. Świetny zlot! Serdeczne podziękowania dla ORGANIZATORÓW!
              PS.3. Moja koszulka jest za duża. Czy ktoś zamieni L-kę na damską S-kę?


              Comment

              • jerzy
                piwoholik
                • 10-2001
                • 4705

                Nuda była straszna, a JAckson nie ma...

                Podziękowania dla wszystkich którzy przyczynili się do organizacji, oraz dla tych, dzięki którym nastrój był taki jaki był.
                browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

                Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

                Comment

                • Ahumba
                  Senior
                  • 05-2001
                  • 8962

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jerzy Wyświetlenie odpowiedzi
                  Nuda była straszna, a JAckson nie ma...
                  Za to darecki ma............ królika trzyłapnego
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                  Comment

                  • Pendragon
                    Senior
                    • 03-2006
                    • 13951

                    W powyższej relacji zdecydowanie brakuje wzmianki o kibicowaniu przed TV polskiej reprezentacji, zdzierania gardeł (co odczuwam do tej pory) i przybijania piątek podczas bramek dla Polski. Podobno pod rollbarem od razu wiedzieli, że padł gol, wiec naprawde nikt tych gardeł nie oszczędzał Był też przecież mecz w naszym wykonaniu wszyscy przeciwko wszystkim z bramkarzem który nie miał szans obrony, gdy piłka leciala około 80 cm od ziemi Czyli podsumowując - zlot był na sportowo-wytrzymałościowo
                    Dziekuję za udaną imprezę i pozdrawiam wszystkich z którymi zdążyłem się poznać!

                    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                    Comment

                    • adam16
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 9865

                      Nuuuuuuuuuuuuuudaaaaaaaaaaa!!!
                      A jeszcze po rozpakowaniu plecaka okazuje sie ze zamieniłem z kimś moje Eire na Noteckie i w ten sposób w domu nie wspomnę tego pierwszego Ech...
                      Teraz ktoś szuka swojego Noteckiego...
                      Last edited by adam16; 09-09-2007, 21:15.
                      Browar Hajduki.
                      adam16@browar.biz
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                      Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                      Comment

                      • adam16
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 9865

                        ... a ja nie będe miał etykiety z Eire.
                        Impreza - co tu dużo mówić - udana. Do tego mnóstwo dodatkowych atrakcji które dla mnie zaczęły się ,już w drodze kiedy to nad Poznaniem zobaczyłem w locie dwa nasze F-16.
                        Podziękowania dla wszystkich, za organizację, za współbiesiadowanie, wymiany, prezenty, znoszenie mojej osobistej nudy, Markowi za wytrzymanie ze mną w pokoju i pająkowi który postanowił pilnować pokoju (będzie zdjęcie) także dziękuję Artowi zaś za całokształt
                        Last edited by adam16; 09-09-2007, 21:22.
                        Browar Hajduki.
                        adam16@browar.biz
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                        Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                        Comment

                        • piwa0
                          Member
                          • 02-2007
                          • 58

                          Wy tu podsumowujecie Zlot a on jeszcze w najlepsze trwa!!!
                          Właśnie wróciłem z hotelu a tam...piwo jeszcze jest, rozmowy coraz bardziej inteligentne, frytki na stole, ogólna nuda a Jackson nadal nie ma p.....a
                          Pozdrawiam i dziękuje za miły weekend:
                          miejscowy belfer piwa0
                          Trzcianka przeprasza za agresywne ławki

                          Comment

                          • Seta
                            Piję piwo
                            • 10-2002
                            • 6964

                            700 km w miłym towarzystwie minęło jak jak z bicza strzelił. Był z nami duch Wielkiego Dżeksona. Darek dzielnie wypełniał swą misję apostolską.
                            Było fajnie nudno ale za krótko. W sumie 2 dni w pociągu i dzień zlotu...
                            Małażonko jak ja bym Cię...
                            W życiu nie grałem w równie psychodenicznym meczu!
                            Last edited by Seta; 09-09-2007, 22:41.
                            Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                            Comment

                            • MarcinKa
                              Senior
                              • 02-2005
                              • 2729

                              Ja jeszcze dodam, że do i z browaru woził nas najprawdziwszy oryginalny wehikuł czasu marki Ogórek . To było jak podróż 25 – 30 lat wstecz. I nawet w drodze wyprzedziliśmy malucha.
                              Potwierdzam wypowiedzi przedmówców: NUDA !!!
                              Dzięki wszystkim za tę nudę
                              Za krótko było .
                              To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                              Comment

                              • pirackamuza
                                Senior
                                • 12-2004
                                • 1903

                                Nuda, że i nie ma o czym wspominac
                                I nieprawda, że JAckson nadal nie ma p...a, bo takowego znaleźliśmy rano w ognisku i zwróciliśmy właścicielowi - Mark33 potwierdzi
                                A że nudą wiało od piątku do niedzieli, to NIE dziękuję nikomu za nic, a zwłaszcza NIE dziękuję za domowe etykiety, NIE dziękuję za owocne wymianki (jessuu...jaki ten plecak był ciężki!!!), NIE dziękuję za wrażenia smakowe przy nudnej degustacji kiepskich piw domowych i na koniec NIE dziękuję wszystkim uczestnikom za przesympatyczny..tfu - przenudny łykęt.

                                Czy jak jutro przed wieczorem nie wypiję ani łyka piwa, to nie umrę? Jest na forum jakiś lekarz?
                                Toruń przeprasza za Radio Maryja
                                www.bobofruty.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎