Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Odmaczanie / odklejanie etykiet z butelek

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Stomka
    Gość
    • 07-2010
    • 123

    Przepraszam, ale nie mogłem znaleźć wyszukiwarką...

    Comment

    • stefanum
      Member
      • 03-2011
      • 75

      Czy ma ktoś pantent na odklejenie etykiet z PINTY? Mocno trzymają a jak się dłużej namoczy to zupełnie rozmiękają... Horror

      Comment

      • Gringo
        Senior
        • 07-2007
        • 2151

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika stefanum Wyświetlenie odpowiedzi
        Czy ma ktoś pantent na odklejenie etykiet z PINTY? Mocno trzymają a jak się dłużej namoczy to zupełnie rozmiękają... Horror
        Już ktoś na tym forum podał dobry sposób na Pinty który sprawdziłem i potwierdzam.
        Mianowice, wlać delikatnie bardzo gorącą wodę do butelki i po minucie ładnie odchodzi.

        Comment

        • stefanum
          Member
          • 03-2011
          • 75

          spróbuję dzisiaj wieczorem i dam znać jakie efekty. Na razie dziekuję za podpowiedź.

          Comment

          • stefanum
            Member
            • 03-2011
            • 75

            zadziałało; potwierdzam skutecznośc metody

            Comment

            • Kwadri
              Senior
              • 10-2009
              • 1216

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika stefanum Wyświetlenie odpowiedzi
              zadziałało; potwierdzam skutecznośc metody
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Kwadri Wyświetlenie odpowiedzi
              Sposób jest prosty. Wlewasz do butelki wrzątek i za kilka minut ją po prostu odklej. Etykieta schodzi bez uszczerbku. Dotyczy to zarówno PINTY jak i Kocoura.
              Jak już pisałem w innym wątku ta metoda skuteczna także na etykiety z Kocoura.
              Last edited by Kwadri; 27-07-2011, 22:05.
              www.lkschmielowice.futbolowo.pl

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13950

                A na Koreba też?

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • Gringo
                  Senior
                  • 07-2007
                  • 2151

                  Na Koreba mam chemię ale i tak ciężko idzie. Odzyskałem ety Koreba tyle że wyglądają na nadgryzione.

                  Ostatnio poniosłem porażkę z Jako, Hubert Pils.

                  Comment

                  • kloss
                    Senior
                    • 03-2003
                    • 2526

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Kwadri Wyświetlenie odpowiedzi
                    Jak już pisałem w innym wątku ta metoda skuteczna także na etykiety z Kocoura.
                    Fifty-fifty.Część odeszła bezproblemowo, ale z niektórymi się nadal męczę.

                    Comment

                    • kloss
                      Senior
                      • 03-2003
                      • 2526

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                      A na Koreba też?
                      Na Koreba wrzątek w butelce działa bezproblemowo

                      Comment

                      • Kwadri
                        Senior
                        • 10-2009
                        • 1216

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                        A na Koreba też?
                        Odklejałem tak samo z Herbowego. Nie wiem jak inne.
                        www.lkschmielowice.futbolowo.pl

                        Comment

                        • Pendragon
                          Senior
                          • 03-2006
                          • 13950

                          No to będę się musiał jeszcze pomęczyć z Korebem, w sensie z jego zawartością

                          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                          Comment

                          • Pendragon
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 13950

                            Nie wiedzieć czemu nie udało mi się w ten sposób odkleić Pinty, konkretnie Odsieczy Wiedeńskiej. Może najpierw należało jednak namoczyć?

                            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                            Comment

                            • Pendragon
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 13950

                              Namoczenie etykiety też nie pomogło. Może te trzy nowsze Pinty są na innym kleju, nie dającym szans na odklejenie? W każdym bądź razie moje dwie próby z Odsieczą Wiedeńską nieudane. Z Anchorem zresztą tak samo.

                              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                              Comment

                              • kloss
                                Senior
                                • 03-2003
                                • 2526

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                                Nie wiedzieć czemu nie udało mi się w ten sposób odkleić Pinty, konkretnie Odsieczy Wiedeńskiej. Może najpierw należało jednak namoczyć?
                                Mnie wszystkie Pinty zeszły bez kłopotu na sucho, bez namaczania, z wrzątkiem w butelce

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎