Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

[Zamienię] Szklanki PINTA / Koszulka KOŹLAKI

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Chmielnicki
    Senior
    • 07-2012
    • 324

    [Zamienię] Szklanki PINTA / Koszulka KOŹLAKI

    Witam!

    Mam kilka (4-5) zbędnych, nieużywanych szklanek Browaru PINTA (0,5 l). Chętnie wymieniłbym je na jakieś inne szkło do piwa. Mile widziane współczesne pokale lub szklanki (kufle raczej odpadają) z małych polskich browarów (w tym także kontraktowych, restauracyjnych, itp.), takich jak: AleBrowar, Kormoran, Ciechanów, Amber, Manufaktura Piwna, Widawa, Brovaria, etc. Nie mam też żadnego szkła ("kielichów") do piw belgijskich. Generalnie - im ciekawszy kształt (chętnie widziane wysokie szklanki do "pszenicy"), tym lepiej. Nie interesują mnie "archiwalne" ani "limitowane" Tyskie, Żywce, Heinekeny, Carlsbergi, itp.

    Mam również na wymianę/sprzedaż koszulkę z długimi rękawami (longsleeve) z tegorocznych Koźlaków Bielkowskich. Koszulka jest w kolorze czarnym z czerwonym logo Koźlaków z przodu (logo można znaleźć w necie - gdyby komuś zależało, mogę również podesłać zdjęcie koszulki). Rozmiar M. Na metce widnieje firma Stedman, koszulka w 100% z bawełny, wykonana w Kambodży Koszulka jest nowa, nieużywana (wygrałem ją w konkursie). Chętnie wymieniłbym się za koszulkę PINTY Imperium Atakuje lub jakąś z AleBrowaru (też w rozmiarze M). Mogę ją również sprzedać za 35 zł + 5 zł wysyłka.

    Gdyby ktoś był chętny, proszę o kontakt na PW lub mailowo: chattab@o2.pl. Mogę dokonać wymiany osobiście w Katowicach, Chorzowie lub Siemianowicach Śląskich. Wybieram się też na najbliższą giełdę birofiliów do Tychów. Ostatecznie może być poczta (ale wtedy wysyłam jako drugi).
  • żąleną
    Sojowe Oddziały Bojowe
    • 01-2002
    • 13239

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Chmielnicki Wyświetlenie odpowiedzi
    koszulkę z długimi rękawami (longsleeve)
    Dzięki za doprecyzowanie, bo nie domyśliłbym się, co znaczy "z długimi rękawami".

    Te szklanki Pinty to jakie wzory?

    Comment

    • Chmielnicki
      Senior
      • 07-2012
      • 324

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
      Dzięki za doprecyzowanie, bo nie domyśliłbym się, co znaczy "z długimi rękawami".

      Te szklanki Pinty to jakie wzory?
      Starałem się skierować ofertę także do potencjalnych cudzoziemców - stąd to słowo-klucz

      Natomiast jeśli chodzi o szklanki, to o ile mi wiadomo, był tylko jeden wzór. Szklanka wygląda tak: http://dompiwa.com/szklanka-browaru-pinta-p-141.html

      Comment

      • żąleną
        Sojowe Oddziały Bojowe
        • 01-2002
        • 13239

        #4
        Czyli nonic, świetnie. Jak wyzdrowieję, porobię fotki szkieł i może coś znajdziesz interesującego dla siebie. Jakieś pszenice i belgi mam, choć żadne to rarytasy.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎