Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Książka Browarnictwo Łódzkie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • czteropak
    Junior
    • 10-2015
    • 10

    Książka Browarnictwo Łódzkie

    Witam serdecznie. Do sprzedaży mam zdublowany egzemplarz bardzo ciekawej pozycji książkowe, mianowicie: "Browarnictwo Łódzkie przełomu XIX i XXw. Dla tych co znają pozycję nie muszę podkreślać jaki to biały kruk. Zupełnie przypadkowo znalazłem ją u znajomego i po wielkich trudach dokonałem wymiany (pierwszy egzemplarz kupiłem w marcu br.). Książka jest w bardzo dobrym stanie bez zagięć i otarć - pochodzi z 1983 roku, nakład: 500 egz. Czekam na poważne propozycje - jeżeli cena mnie zadowoli to przekaże je w dobre ręc. Wiadomości proszę kierować na PW. Pozdrawiam.
    Attached Files
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    #2
    Zwrot "przekażę w dobre ręce" kojarzy mi się raczej z oddaniem czegoś komuś za free kto na to zasługuje a tutaj to po prostu licytacja kto da więcej
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

    Comment

    • czteropak
      Junior
      • 10-2015
      • 10

      #3
      Może źle się wyraziłem pisząc o "przekazaniu" - chodziło mi o to że mając dwie takie same pozycje książkowe o niebagatelnym charakterze nastąpiła sposobność do sprzedaży jednej z nich ku uciesze przyszłego nabywcy - podobno szczęściem należy się dzielić. Wg mojej wiedzy, zamieszczając swoje ogłoszenie jestem przekonany że książka nie trafi do przypadkowej osoby. Pozdrawiam.

      Comment

      • Cooper
        Senior
        • 11-2002
        • 6055

        #4
        Spoko.
        Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
        1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

        Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎