Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Opakowania trójpaków

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mamarek066
    Junior
    • 07-2016
    • 13

    Opakowania trójpaków

    Witam,
    Po wielu latach przerwy, trzy lata temu powróciłem do kolekcjonowania etykiet piwnych. W bardzo okrojonym zakresie. Konkretnie przezroczystych/plastikowych od Heinekena i Desperadosa ale z całego świata. Późną wiosną dodałem do tego zbierania kartonowe opakowania od trójpaków od tych piw (H. i D.). W związku z tym szukam takich opakowań poprzedzających tegoroczną edycję Ligi Mistrzów (H.) i wszystkie przed zmianą szaty graficznej (D. Nokturno również po zmianie - chyba zaprzestano produkcji bo w większości sklepów już go nie ma). Dodatkowo polskie etykiety konkursowe ale tylko komplety (tutaj też mam kłopot bo większość osób na aukcjach oferuje tylko przednie etykiety, a info o niektórych konkursach znajdowało się tylko na krawatce i tylnej).
    Jakby ktoś miał takie opakowania trójpaków to byłbym bardzo zainteresowany.
    Serdecznie pozdrawiam
    mamarek066
  • Silbier
    Senior
    • 03-2004
    • 284

    #2
    Mam kilka starszych polskich 4-paków, też Cię interesują?

    Comment

    • mamarek066
      Junior
      • 07-2016
      • 13

      #3
      Witam,
      zbieram tylko Heinekena i Desperadosa. Innych nie zbieram. Jeżeli to H lub D, to jestem bardzo zainteresowany nabyciem.
      Serdecznie pozdrawiam
      mamarek066

      Comment

      • Silbier
        Senior
        • 03-2004
        • 284

        #4
        Z tych browarów nie mam, ale mam podstawki Desperados 14 sztuk te duże podłużne.

        Comment

        • mamarek066
          Junior
          • 07-2016
          • 13

          #5
          Witam, bardzo przepraszam ze tyle czasu nie odpowiadałem. Bardzo dziękuję za ofertę, ale pozostanę tylko przy etykietach i trójpakach. Nie chcę wpaść tak jak kiedyś, w zbieranie wszystkiego .

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎