Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pinta

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kolbiko71
    Member
    • 04-2011
    • 41

    Pinta

    Witam

    Kupię albo wymienię za szkło etykiety z Pinty (bez pierwszych trzech)
    Interesują mnie pozycje nowe(nieodklejane).

    Pozdrawiam
  • Żywiec
    Senior
    • 12-2001
    • 1571

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kolbiko71 Wyświetlenie odpowiedzi
    Witam

    Kupię albo wymienię za szkło etykiety z Pinty (bez pierwszych trzech)
    Interesują mnie pozycje nowe(nieodklejane).

    Pozdrawiam
    Napisz swoje dane na adres piwiarnia.zywiecka@grupazywiec.pl to Ci wyślemy gratis

    Załoga PINTA

    Comment

    • dyczkin
      Serce w kolorze blaugrana
      • 05-2011
      • 3657

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Żywiec Wyświetlenie odpowiedzi
      Napisz swoje dane na adres piwiarnia.zywiecka@grupazywiec.pl to Ci wyślemy gratis

      Załoga PINTA
      A można tak?
      Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

      Moje warzenie // Piwny Wojownik

      Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

      Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

      Comment

      • Promil03
        Senior
        • 10-2007
        • 2833

        #4
        Także byłem zainteresowany kompletem etykiet z PINTY. Sugerowałem nawet właścicielom zorganizowanie aukcji z etykietami (nie koniecznie na Allegro). Nie doczekałem się jednak żadnej odpowiedzi.

        Comment

        • kibi
          Senior
          • 07-2004
          • 1875

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Żywiec Wyświetlenie odpowiedzi
          Napisz swoje dane na adres piwiarnia.zywiecka@grupazywiec.pl to Ci wyślemy gratis

          Załoga PINTA
          Czy to dotyczy tylko kolegi kolbiko71, czy wszystkich zainteresowanych?

          Jeśli miałoby dotyczyć wszystkich, to musielibyście poważnie liczyć się ze sporym zainteresowaniem, a co za tym idzie pewnymi kosztami i uciążliwościami związanymi z wysyłką. No i należałoby się spodziewać rychłego pojawienia się etykiet na Allegro.
          Osobiście oczekiwałem, że podczas Festiwalu Birofilia etykiety będzie można nabyć w przystępnej cenie - powiedzmy mniej więcej po kosztach wytworzenia.

          Comment

          • wasyll
            Senior
            • 09-2008
            • 1823

            #6
            Ja przy okazji zapytam odnośnie podstawek. Kiedy startowaliście, chodziły jakieś głosy o tym, że coś zostanie wypuszczone, ale póki co to cisza. Więc jak będzie?
            www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎