Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Stara Etykieta!

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Niedzwiadek14
    Senior
    • 04-2006
    • 121

    Stara Etykieta!

    Na stronie niemieckiego kolekcjonera znalazłem etykietę rosyjsko języczną z adnotacją -Pietrowsk_Polen.
    Mam pytanie do szanownych kolegów ,czy ten Pietrowsk Ostrow. jest zaliczany do polskich etykiet?
    Attached Files
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Rosja
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • Niedzwiadek14
      Senior
      • 04-2006
      • 121

      #3
      Dzieki bardzo! mam jeszcze jedna
      Attached Files

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #4
        Augustów
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • Niedzwiadek14
          Senior
          • 04-2006
          • 121

          #5
          Jeszcze raz dzieki

          Comment

          • Niedzwiadek14
            Senior
            • 04-2006
            • 121

            #6
            I jeszcze jedno zapytanie Tu chodzi mi o rozszyfrowanie rozlewni z browaru Lida
            Attached Files

            Comment

            • Niedzwiadek14
              Senior
              • 04-2006
              • 121

              #7
              i jeszcze jedna rozlewnia
              Attached Files

              Comment

              • becik
                Senior
                • 07-2002
                • 14999

                #8
                Ten Papirmajster był rozlewany w miejscowości Lebiedowo, mam nadzieję, że wzrok jeszcze mnie nie zawodzi natomiast w Lidzie Pupki nie mogę się doszukać niczego znajomego.
                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                Comment

                • Niedzwiadek14
                  Senior
                  • 04-2006
                  • 121

                  #9
                  3 raz dzieki A co do tego Pupki to powiekszyłem go na tyle ze napewno jest tam napis "Priwytka Orany".A Orany to polska nazwa dziś litewskiego miasta Varena , a priwytka to diabli chyba wiedza

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎