Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

puszka Ambrosius Strong

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kruger_nr1
    Senior
    • 11-2005
    • 801

    puszka Ambrosius Strong

    puszka jest już opisana tylko że wyprodukowano dla EU .Ostatnio to piwo w puszce było robione dla sieci Kaufland przez browar Kiper,ale ponieważ nie była to reguła to może ktoś ma pewne informacje co do producenta tej puszki?
    Attached Files
    Kolekcja puszek piwnych:
    http://puszkikrugera.web-album.org/
  • Interfan
    Senior
    • 06-2007
    • 130

    #2
    Nie wiem jak jest w Czechach, ale kto produkuje to piwo dla polskich marketów to mogę jutro sprawdzić bo tak się składa, że tam teraz pracuję.
    www.facebook.com/DziuplaMonopolowa

    Comment

    • Ahumba
      Senior
      • 05-2001
      • 8962

      #3
      Nie wiem jak puszkowe, ale ambrosiusy w butelce spotkałem i z Namysłowa i z Rakszawy i z Piotrkowa a chyba też i z Olsztyna
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

      Comment

      • kruger_nr1
        Senior
        • 11-2005
        • 801

        #4
        to na pewno polska puszka,ma kod: 5900535001884
        Kolekcja puszek piwnych:
        http://puszkikrugera.web-album.org/

        Comment

        • Interfan
          Senior
          • 06-2007
          • 130

          #5
          na puszkach nie ma tej informacji ale na butelkach pisze że produkuje je sulimar z Piotrkowa
          www.facebook.com/DziuplaMonopolowa

          Comment

          • lukex
            Senior
            • 12-2005
            • 262

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kruger_nr1 Wyświetlenie odpowiedzi
            puszka jest już opisana tylko że wyprodukowano dla EU .Ostatnio to piwo w puszce było robione dla sieci Kaufland przez browar Kiper,ale ponieważ nie była to reguła to może ktoś ma pewne informacje co do producenta tej puszki?
            A gdzie zakupiłeś tą puszkę?W Polsce czy w Czechach?Według mnie są 2 opcje,-pierwsza to po prostu produkcja na czeski rynek przez van pur albo kipera(chodz wątpie ze przez kipera),santo albio czy jakos tak z van pura tez nie ma podpisu gdzie zostało wyprodukowane.2 opcja to produkcja piwa przez jakiś browar w czechach,lecz z tego co wiem to u nich także na każdej puszcze i butelce był adres browaru produkującego.Podejrzewam że to van pur.Najlepiej dorwij puszkę taka bez napisu browaru i taką z napisem że wyprodukowano w van puirze i porównaj smakowo.

            Comment

            • kruger_nr1
              Senior
              • 11-2005
              • 801

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lukex Wyświetlenie odpowiedzi
              A gdzie zakupiłeś tą puszkę?W Polsce czy w Czechach?Według mnie są 2 opcje,-pierwsza to po prostu produkcja na czeski rynek przez van pur albo kipera(chodz wątpie ze przez kipera),santo albio czy jakos tak z van pura tez nie ma podpisu gdzie zostało wyprodukowane.2 opcja to produkcja piwa przez jakiś browar w czechach,lecz z tego co wiem to u nich także na każdej puszcze i butelce był adres browaru produkującego.Podejrzewam że to van pur.Najlepiej dorwij puszkę taka bez napisu browaru i taką z napisem że wyprodukowano w van puirze i porównaj smakowo.
              pusza kupiona w polskim Kauflandzie.jaśli masz możliwość Interfan to sprawdż co pisze na całej palecie tych puszek,tam MUSI być adres producenta,dane magazyniera itp. pytałem u mnie ale ''nie mieli czasu''-czytaj:na takie pierdoły.Nie da sie porównać kto aktualnie robi to piwo do butelek bo to wcale nie musi być ten sam browar!bywało że jednocześnie Ambrosius był w puszkach z Głubczyc a w butelce z Kipera. i co?Na pewno robią te puszke w polsce-kod.to jedno. czeski Ambrosius ma inną szate graficzną.to drugie. a organoleptycznie to trochę trudno porównać coś tak przeciętnego..........
              Kolekcja puszek piwnych:
              http://puszkikrugera.web-album.org/

              Comment

              • Interfan
                Senior
                • 06-2007
                • 130

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kruger_nr1 Wyświetlenie odpowiedzi
                pusza kupiona w polskim Kauflandzie.jaśli masz możliwość Interfan to sprawdż co pisze na całej palecie tych puszek,tam MUSI być adres producenta,dane magazyniera itp. pytałem u mnie ale ''nie mieli czasu''-czytaj:na takie pierdoły.Nie da sie porównać kto aktualnie robi to piwo do butelek bo to wcale nie musi być ten sam browar!bywało że jednocześnie Ambrosius był w puszkach z Głubczyc a w butelce z Kipera. i co?Na pewno robią te puszke w polsce-kod.to jedno. czeski Ambrosius ma inną szate graficzną.to drugie. a organoleptycznie to trochę trudno porównać coś tak przeciętnego..........
                na palecie nie ma oznaczenia ponieważ produkty są dostarczane do magazynu centralnego(znajduje się on w piotrkowie trybunalskim) i tam jest towar pakowany na palety i rozwożony po marketach. Porównam kody kreskowe, jeżeli to ten sam producent to nie powinły sie wiele różnić.
                www.facebook.com/DziuplaMonopolowa

                Comment

                • Interfan
                  Senior
                  • 06-2007
                  • 130

                  #9
                  Analizując kody kreskowe browarów jest to na 99,9% Van Pur z Rakszawy. Tak samo abrosious w butelkach bezzwrotnych. Ambrosiousy w butelkach zwrotnych są produkowane w kiperze.
                  www.facebook.com/DziuplaMonopolowa

                  Comment

                  • kruger_nr1
                    Senior
                    • 11-2005
                    • 801

                    #10
                    czyli przejeli kolejny kawałek ''tortu'' marketowego? dzięki za informacje.a czy jest też już Ambrosius Gold albo jasne w podobnej wersji bez opisu producenta?Kiedyś był tez Special ale w puszkach chyba go zaniechali?
                    Kolekcja puszek piwnych:
                    http://puszkikrugera.web-album.org/

                    Comment

                    • Interfan
                      Senior
                      • 06-2007
                      • 130

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kruger_nr1 Wyświetlenie odpowiedzi
                      czyli przejeli kolejny kawałek ''tortu'' marketowego? dzięki za informacje.a czy jest też już Ambrosius Gold albo jasne w podobnej wersji bez opisu producenta?Kiedyś był tez Special ale w puszkach chyba go zaniechali?

                      jest oprócz mocnego także specjal w srebrnej puszce(także bez producenta)
                      www.facebook.com/DziuplaMonopolowa

                      Comment

                      • kruger_nr1
                        Senior
                        • 11-2005
                        • 801

                        #12
                        to przy okazji prosiłbym o potwierdzenie czy Special to również Van Pur?
                        Kolekcja puszek piwnych:
                        http://puszkikrugera.web-album.org/

                        Comment

                        • Interfan
                          Senior
                          • 06-2007
                          • 130

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kruger_nr1 Wyświetlenie odpowiedzi
                          to przy okazji prosiłbym o potwierdzenie czy Special to również Van Pur?
                          popatrz na kod kreskowy i będziesz wiedział, jak nie masz dostępu do puszki to mogę w najbliższym czasie to sprawdzić
                          www.facebook.com/DziuplaMonopolowa

                          Comment

                          • kruger_nr1
                            Senior
                            • 11-2005
                            • 801

                            #14
                            na razie jeszcze nie mam tej puszki ,może na dniach.jak masz mozliwość to prosze o info.
                            Kolekcja puszek piwnych:
                            http://puszkikrugera.web-album.org/

                            Comment

                            • kopyr
                              Senior
                              • 06-2004
                              • 9475

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Interfan Wyświetlenie odpowiedzi
                              popatrz na kod kreskowy i będziesz wiedział, jak nie masz dostępu do puszki to mogę w najbliższym czasie to sprawdzić
                              Skąd u was ten fetysz kodu kreskowego? Kod kreskowy wbrew obiegowym opiniom nie koduje jakichś tajnych informacji. Jest nadawany, aby można było zidentyfikować towar. Owszem jest tam część, która występuje w kodach nadawanych w danym kraju, jest część dotycząca właściciela kodu (w pewnym sensie producenta, choć nie w sensie ścisłym). Nie jestem pewien na 100%, ale z tego co słyszałem, to kod może być taki sam, a zawartość już nie. Tzn. Kaufland ma prawa do marki dajmy na to Ambrosius Strong i on może sobie to piwo zamówić, gdzie chce. Może zamówić w Głubczycach, może w Kiperze, a nawet w Czechach. W obrębie UE, nawet nie będzie musiał chyba zmieniać kodu. Wystarczy enigmatyczna informacja "Made in EU".
                              Jeżeli bowiem jest tak jak piszecie, to dlaczego Pilsner Urqell w but. bezzwrotnej 0,5l produkowany w Tychach ma kod nie zaczynający się od 59. Z kolei PU w but. 0,33l był do niedawna produkowany w Polsce, obecnie jest importowany z Czech - a kod bez zmian.
                              Kod kreskowy ma pełnić funkcję jedynie identyfuikacyjną i ma być unikatowy. Dlatego, aby kody się nie powtarzały, zastosowano pewne reguły przydzielania kodów, część dotycząca kraju, część dotycząca "właściciela kodu" (świadomie nie piszę producenta), część dotycząca produktu.
                              A podejrzewam, że niedługo nawet kraju nie będzie można ustalić po kodzie, bo zamiast przyznawać osobny fragment kodu dla każdego kraju, będzie wspólny fragment dla UE. W interesie producentów, może poza Niemcami, UK i Francją, wcale nie jest chwalenie się gdzie, co zostało wyprodukowane.
                              blog.kopyra.com

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎