Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piwa własnoustnie wypite

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Zbieracz
    Junior
    • 01-2008
    • 27

    Piwa własnoustnie wypite

    Ostatnio zrobiłem coś co powinienem zrobić już dawno - zeskanowałem swój zbiór i stworzyłem galerię, którą w końcu można obejrzeć.

    Piw jest ponad 2600 - jeśli ktoś będzie miał ochotę przejrzeć i wie, że w jego miejscu zamieszkania jest sklep w którym jest coś czego nie mam to prosiłbym o zostawienie jakichś namiarów w Księdze Gości

    Zapraszam!

    Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji etykiet
  • Latarnik
    Premium Lamplighter
    • 06-2004
    • 4994

    #2
    Hinano Tahiti to nie jest Ekwador tylko Polinezja Francuska.
    5400 kapsli z wypitych piw
    874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
    "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
    https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
    Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
    https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

    Comment

    • Zbieracz
      Junior
      • 01-2008
      • 27

      #3
      O, faktycznie, nie wiem skąd to się w Ekwadorze wzięło.. Dzięki za podpowiedź.

      Takie sugestie są również jak najmilej widziane, już poprawiam.
      Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji etykiet

      Comment

      • pirackamuza
        Senior
        • 12-2004
        • 1903

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Zbieracz Wyświetlenie odpowiedzi
        Takie sugestie są również jak najmilej widziane
        No to od razu: Maćkowe jest, owszem, produkowane dla firmy z Bystrej, ale przez browar w Piotrkowie.
        Last edited by pirackamuza; 29-12-2009, 01:13.
        Toruń przeprasza za Radio Maryja
        www.bobofruty.pl

        Comment

        • Latarnik
          Premium Lamplighter
          • 06-2004
          • 4994

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Zbieracz Wyświetlenie odpowiedzi
          ...
          Piw jest ponad 2600 - jeśli ktoś będzie miał ochotę przejrzeć i wie, że w jego miejscu zamieszkania jest sklep w którym jest coś czego nie mam to prosiłbym o zostawienie jakichś namiarów w Księdze Gości
          Czy adresy sklepów na wschodnim wybrzeżu USA też Cię interesują?

          Bardzo ładna kolekcja. Gratuluję!
          5400 kapsli z wypitych piw
          874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
          "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
          https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
          Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
          https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

          Comment

          • zgroza
            Senior
            • 03-2008
            • 3597

            #6
            Sonnenbrau to Szwajcaria, a nie Liechtenstein. Landlegold jest tylko warzony z liechteinsteinskiego jęczmienia - w przeciwieństwie do piwa z Liechtenstein Brauhaus, który warzy na Weyermannach.
            Lotna ekspozytura browaru

            Też Was kocham.

            Comment

            • Zbieracz
              Junior
              • 01-2008
              • 27

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
              Czy adresy sklepów na wschodnim wybrzeżu USA też Cię interesują?
              a wysyłają pocztą?

              Liechtenstein poprawiony - Rebstein leży w Szwajcarii, nie wiem dlaczego dałem do Liechtensteinu.. pewnie dlatego, że tam je kupiłem...

              Maćkowego wolałbym nie poprawiać - jest to związane z tym, że mimo wszystko na etykiecie nie ma słowa o Piotrkowie i jest mi łatwiej znaleźć później w razie wątpliwości czy takie już mam.

              Niestety tak samo jest z Warszawą - w większości na etykiecie jest Carlsberg Okocim S.A. a w jakim browarze to kij go wie..
              Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji etykiet

              Comment

              • becik
                Senior
                • 07-2002
                • 14999

                #8
                Cobra jest warzona w Wielkiej Brytanii na licencji, a nie w Indiach

                Singha Gold warzona w Niemczech na licencji, browar w Hartmannsdorf (nawet jest to napisane na kontrze)
                Last edited by becik; 29-12-2009, 10:33.
                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                Comment

                • becik
                  Senior
                  • 07-2002
                  • 14999

                  #9
                  Macedonia - to nie Macedonia tylko GRECJA, prywatny browar, piwo Vergina
                  Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                  Comment

                  • Zbieracz
                    Junior
                    • 01-2008
                    • 27

                    #10
                    No proszę jak to człowiek w nieświadomości żył.. Naprawdę wielkie dzięki za fatygę

                    Singha warzona w Niemczech to i ten Siam Gold mi coś teraz podejrzanie wygląda.. ale nie ma tam tak wyraźnie jak na Singha.
                    Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji etykiet

                    Comment

                    • Latarnik
                      Premium Lamplighter
                      • 06-2004
                      • 4994

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Zbieracz Wyświetlenie odpowiedzi
                      a wysyłają pocztą?

                      .
                      Jak chcesz pocztą to spróbuj tu:

                      bier online kaufen, bierspezialitäten, biervielfalt, biergenuss, craftbier, craftbeer, getränke greven, bierzwerg, fränkische Biere, internationale Biere, Wein, Spirituosen, Likör, Rum, Whiskey, schottischer Whisky, Highlands, Lowlands, Biergarten, Getränke, Getränkefachmarkt, Getränkemarkt, Greven, Gin
                      5400 kapsli z wypitych piw
                      874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                      "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                      https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                      Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                      https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                      Comment

                      • Zbieracz
                        Junior
                        • 01-2008
                        • 27

                        #12
                        Napisałem tam zapytanie, ciekawe jakie koszta przesyłki, bo sporo jest takich co mi brakuje.
                        Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji etykiet

                        Comment

                        • Zbieracz
                          Junior
                          • 01-2008
                          • 27

                          #13
                          Jakby kogoś interesowało to
                          Shipping charges for up to 12 bottles are 20,90 Euro, for up to 24 bottles 30,90 Euro.
                          może się skuszę.. przy 24 butelkach to by wychodziło ok. 10zł za sztukę, nie takie ceny się w końcu płaciło

                          Tylko ciekawe jak z transportem, ktoś może już korzystał z usług tego sklepu?
                          Zapraszam do obejrzenia mojej kolekcji etykiet

                          Comment

                          • kloss
                            Senior
                            • 03-2003
                            • 2526

                            #14
                            Obejrzałem fotki z zainteresowaniem i przyznam, że ciekawią mnie Twoje kryteria przyporządkowania polskich etykiet.
                            W Warszawie masz Bieszczadzkie, gdzie jest wprost napisane Browar Janów Lubelski i Kasztelańskie, gdzie napisano Kasztelan Browar Sierpc. Poza tym o ile mi wiadomo ani Carlsberg Okocim, ani Van Pur nie warzą piwa w Warszawie.
                            Bierzwienna i Kłodawa to ten sam browar.
                            W Krakowie masz piwa z Miłosławia i Jędrzejowa.
                            Żelazków, czyli Jako Kokanin to chyba wciąż nie jest browar tylko rozlewnia.
                            Słubice to chyba wyłącznie firma dystrybucyjna - np Askania jest w Browar.biz przypisana do Frankfurtu.

                            Comment

                            • Latarnik
                              Premium Lamplighter
                              • 06-2004
                              • 4994

                              #15
                              W Japonii masz Sapporo Premium Lager, na którym jest wyraźnie napisane, ze jest wyprodukowane w Unii Europejskiej.
                              Mogę Ci tylko podpowiedzieć, ze to piwo, na Europę, jest od października 1995 roku produkowane przez Guinness'a w Irlandii.
                              5400 kapsli z wypitych piw
                              874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                              "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                              https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                              Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                              https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎