Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Najlepsze sklepy w waszych miastach. Ranking

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Prusak
    Senior
    • 07-2005
    • 4326

    Najlepsze sklepy w waszych miastach. Ranking

    Pomyślałem, że nie od rzeczy byłoby sporządzenie swoistego rankingu najlepiej zaopatrzonych sklepów z piwem w poszczególnych miastach. Co mam na myśli pisząc o najlepiej zaopatrzonych? Tzn. takich, w których możemy znaleźć co najmniej 10 marek (nie wariantów w rodzaju jasne-ciemne z jednego browaru) piw niekoncernowych lub ciekawych piw zza granicy.
    Dla zachęty najlepsze w mojej opinii sklepy z Lublina:
    Tumidajskiego 2
    Delima (CH Plaza)
    Piwosz, Jutrzenki
    Braci Wieniawskich (?)
    Majex, Nowowiejskiego
    Kolejność jest przypadkowa.
    Poza tym niektóre hipermarkety, Stokrotki i sklepy alkoholowe, które można policzyć na palcach jednej ręki, np w porywach dobrego zaopatrzenia sklepy "Alkohole świata" (Okopowa i pl Łokietka), czy "Procencik" na Głębokiej.
    Generalnie Lublin wciąż odstaje jeśli chodzi o możliwość wyboru dobrych piw, jak cała ściana wschodnia tzn. trzy wschodnie województwa, ale i tak jest tu pozytywnym wyjątkiem. W Białymstoku, jak wynika z lektury forum, jest jeden b. dobry sklep, w podkarpackim zupełna posucha.
    Nie wiem, czemu ściana wschodnia także pod tym względem jest traktowana po macoszemu. Chociaż ... może to też kwestia miejscowych gustów. Bo inaczej trudno wytłumaczyć fakt, że w 230tys. Radomiu można dostać np,. wiele dobrych czeskich piw, a w 350tys. Lublinie żaden sklep, włącznie z tym na Nowowiejskiego tego nie zapewnia.
    Zachęcam do dokonania krótki podsumowań z komentarzami dla innych miast.
    Pożytek z tego taki, że okazjonalni podróżnicy piwni znaleźliby w jednym wątku najważniejsze miejsca, gdzie warto zajrzeć.
    Last edited by Prusak; 22-04-2009, 21:53.
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎