Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piwna kartografia

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • abernacka
    Senior
    • 12-2003
    • 10837

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
    Bo jeszcze godzinę temu nie wiedziałem, że jest ona jedyną słuszną i prawdziwą
    Nie po to odbyłem kilka podróży do tego kaju, aby niewiedzieć o czym piszę.
    Piwna turystyka według abernackiego

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13950

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
      Nie po to odbyłem kilka podróży do tego kaju, aby niewiedzieć o czym piszę.
      Nono, tylko się mi tu nie obrażaj. Opisałeś tylko kilkanaście browarów na blogu. Mapę robiłeś w 2009, nie wiem kiedy ją aktualizowałeś, nie wyświetla mi się to. Zakładałem, że przed ostatnim wyjazdem. Dynamiczny rynek, od tego czasu się sporo pozmieniało. Ja mam swoje dane, z których wyciągam wnioski. Ty masz osobiste doświadczenie. Zróbmy z tego użytek, zamiast drążyć tę rozmowę w niebezpiecznym kierunku

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • abernacka
        Senior
        • 12-2003
        • 10837

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
        Nono, tylko się mi tu nie obrażaj. (...)zamiast drążyć tę rozmowę w niebezpiecznym kierunku
        Ależ! Ja z tobą miałbym toczyć boje? Nigdy w życiu
        Piwna turystyka według abernackiego

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13950

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
          Nic
          W takim razie dlaczego na twoją mapie znajdują się browary np. nr 44, 27, 18?
          Co do 44 to byłeś we wsi Laižuvos, gdzie jest browar, czy tylko w Możejkach, gdzie jest biuro? Coś się tam wypytałeś?

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • abernacka
            Senior
            • 12-2003
            • 10837

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
            Co do 44 to byłeś we wsi Laižuvos, gdzie jest browar, czy tylko w Możejkach, gdzie jest biuro? Coś się tam wypytałeś?
            Przepraszam najmocniej, chodziło mi po pozycję 21 - Veronikos Geštautienės.
            Piwowar zachorował na gruźlicę. Browar stoi od kilku lat.
            Piwna turystyka według abernackiego

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13950

              No to przybyło czerwonych krzyżyków.
              Poza tym dostałem newsa, że Lokio bravoras (dawniej Brauer) miał problemy finansowe i prawdopodobnie padł.
              Last edited by Pendragon; 22-04-2013, 17:28.

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • Prusak
                Senior
                • 07-2005
                • 4313

                Co do Belmontu w Wilnie widziałem na własne oczy, że warzy, a przynajmniej warzył w sierpniu 2012 roku. Nie sądzę, by się coś zmieniło.

                Comment

                • Prusak
                  Senior
                  • 07-2005
                  • 4313

                  A i jeszcze jedna rzez, ze strony tikras alus;



                  Czy to nie jest kolejny minibrowar, reklamowany jako Wilno, ale zdecydowanie kawałek od, pod Moletami?

                  Comment

                  • abernacka
                    Senior
                    • 12-2003
                    • 10837

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Prusak Wyświetlenie odpowiedzi
                    A i jeszcze jedna rzez, ze strony tikras alus;



                    Czy to nie jest kolejny minibrowar, reklamowany jako Wilno, ale zdecydowanie kawałek od, pod Moletami?
                    Przecież znajduje się tam odpowiedź:
                    Alų ir girą kol kas veža iš savojo bravoro — iš Palangos
                    Last edited by abernacka; 29-04-2013, 14:28.
                    Piwna turystyka według abernackiego

                    Comment

                    • Prusak
                      Senior
                      • 07-2005
                      • 4313

                      Wiem, że się trochę popisujesz, nie skorzystałem z translatora...

                      Comment

                      • Pendragon
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 13950

                        Mapa Ukrainy została zaktualizowana. Doszło tam sporo nowych browarów. Oczywiście głównie restauracyjnych. Kijów jest istną potęgą pod tym względem. Kilka browarów zakończyło swoją działalność, inne wznowiły produkcję piwa. Tak więc sporo się tam dzieje.
                        Czekam na uwagi.

                        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                        Comment

                        • Prusak
                          Senior
                          • 07-2005
                          • 4313

                          Czy informacje o działających browarach w Samborze i Borysławiu są pewne?

                          Comment

                          • Pendragon
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 13950

                            Te dwa pojawiły się w maju jako nowo otwarte (a nie tylko zapowiadane), zatem powinny już działać na całego.

                            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                            Comment

                            • Pendragon
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 13950

                              W Samborze warzą co najmniej od grudnia 2012. O drugim nic nie wiem.

                              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                              Comment

                              • leona
                                PremiumUżytkownik
                                • 07-2009
                                • 5853

                                Pod zaznaczonym miejscem w Kamieńcu Podolskim browaru nie ma. Jeśli, to w Kamiance. A w ogóle to ktoś widział/pił ich piwo?

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎