Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piwna kartografia

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zgroza
    Senior
    • 03-2008
    • 3597

    Dzięki info od anonimowego brrowarowicza wiem, że browar w Wyszkowie jest czynny! Przepraszam za fałszywy alarm!
    Lotna ekspozytura browaru

    Też Was kocham.

    Comment

    • Cooper
      Senior
      • 11-2002
      • 6055

      W browarze w Wyszkowie teraz to możesz sobie najwyżej kupić pralkę na raty albo kilkanaście metrów dalej, napój Freeway cytrynowy.
      Chyba chodziło Ci o Vyskov/Wyskov lub Vyskowo/Wyskovo lub coś mniejwięcej podobnie pisane. W Czechach wiem że był/jest browar Vyskov ale nie Wyszków. Niby detal ale drażni.
      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19167

        Chodzi o Вышково na Ukrainie.

        Comment

        • dadek
          Senior
          • 09-2005
          • 4568

          Bo w Czechach jest browar Vyškov na Moravě.

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13949

            Najdłużej nie aktualizowana (3 lata) mapa doczekała się swojego odświeżenia.
            Była Jugosławia.

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13949

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
              Mapa polskich knajp będzie wkrótce wyłączona, w jej miejsce proponuję 5 map browarniano-sklepowo-knajpianych
              Ten moment właśnie nastąpił. Mapa pubów została usunięta.
              Do uzupełnienia zostały sklepy w Warszawie, jak i całym mazowieckim.
              Last edited by Pendragon; 07-08-2014, 23:12.

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13949

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                Ten moment właśnie nastąpił. Mapa pubów została usunięta.
                Do uzupełnienia zostały sklepy w Warszawie, jak i całym mazowieckim.
                Sklepy zostały uzupełnione. Które z nich waszym zdaniem są najlepsze, najważniejsze na rynku warszawskim?

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • Prusak
                  Senior
                  • 07-2005
                  • 4312

                  Na mapie polskich browarów dwa razy pojawia się przy Bierhalle liczba 53, w związku z czym aktualna liczba to 111.

                  Comment

                  • Pendragon
                    Senior
                    • 03-2006
                    • 13949

                    Dzięki za czujność. Zaraz poprawię.
                    Z drugiej strony skoro Minibrowar Płock nie działa, to tylko Łodzi należy się poprawka, dalej już jest dobrze
                    No ale niby to chwilowy zastój, więc traktuję jak Watrę.
                    Last edited by Pendragon; 12-10-2014, 17:57.

                    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19167

                      Białoruś dalej leży odłogiem

                      W uzupełnieniu warzelnia Beavera to 40 hl. Tutaj można znaleźć zdjęcia sprzętu. Także tutaj to wydarzenie. Na zdjęciach Денис Буевич, który niedawno przeszedł z Maksela do Druzja.
                      Last edited by e-prezes; 23-10-2014, 12:26.

                      Comment

                      • Pendragon
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 13949

                        Leży, bo Google zapowiedziało przymusowe przejście na nowe mapy. Robię to co muszę skończyć i czekam na zmiany, bo nie ma co się produkować, gdy funkcjonalność obecnych zostanie pomniejszona.

                        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                        Comment

                        • ariusz
                          Senior
                          • 06-2009
                          • 484

                          Prosze zaktualizowac:

                          Niemcy: Alte Kelter, Römerstraße 123, 68623 Lampertheim - niestety od dwoch lat zamkniety. Bylem tam niedawno osobiscie, od osoby mieszkajacej pod tym adresem otrzymalem ta wiadomosc.

                          Francja: Seebach, 14 rte de Schleithal, 67160 Seebach - od roku nie funkcjonuje. Rozmawialem niedawno przez telefon z bylem juz wlascicielem, od niego pochodzi ta informacja

                          Pozdrawiam

                          Comment

                          • Pendragon
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 13949

                            No i stało się. W trakcie kończenia jednej z map google zmieniło mi ją i wszystkie inne na nową wersję. Nie podoba mi się, bo brak znaczników html - np. linków nie można ukryć pod innym tekstem, gdy jest długi, to cały się wyświetli i nie ma na to metody :/ Nie ma też możliwości boldowania czy też kolorowanie tekstu.

                            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                            Comment

                            • Pendragon
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 13949

                              Dodam jeszcze, że to oznacza długotrwałe "prace adaptacyjne". Zanim dostosuję ręcznie mapy do nowego formatu, to będą wyglądały tak, jak wyglądają.
                              PS - właśnie ćwiczę
                              Last edited by Pendragon; 11-11-2014, 19:01.

                              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                              Comment

                              • karol1000
                                Senior
                                • 09-2007
                                • 1823

                                cholernie jest to wkurzające ze ciągle coś zmieniają. Mam nadzieję że dasz to jednak rade jakoś ogarnąć
                                LP

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎