Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piwna kartografia

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    Gdyby ktoś poszukiwał map do czeskich knajp na wschodzie, kraju, to informuję, że mapy krajów morawskosląskiego, ołomunieckiego i zlińskiego zostały usunięte.
    W ich miejsce powstała w nowej formie wspólna mapa pod adresem: https://goo.gl/2XdWkW
    Pod tym linkiem będą sukcesywnie dodawane inne województwa, a ich stare, dawno nie aktualizowane odpowiedniki będą znikać.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13949

      Nowa wersja Estonii, Łotwy i Litwy > https://goo.gl/SiiIv7
      Stara wersja została usunięta.
      Czekam na uwagi.

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19167

        Brak dostępu! Mimo zalogowania do googla.

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13949

          A widzisz, mój błąd. Nie udzielam dostępu w trakcie prac. Często zapominam to zmienić po skończeniu. Zaraz będzie dostęp.

          edit:
          Już jest.
          Last edited by Pendragon; 01-10-2015, 20:59.

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19167

            Brak w Rydze przy Lāčplēša 12 brewpubu Bierhause (dawnego pubu ALEhouse). Z profilu FB ALEhouse i nowego już Bierhause wynika, że w wakacje mieli ostateczny montaż.

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13949

              Dodałem.

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19167

                A Białoruś...?

                Comment

                • Pendragon
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 13949

                  Bedzie. Po krótkim rozwodzie zamiaruję podłączyć z powrotem Białoruś do Bałtów. Potem to samo uczynię z Ukrainą.

                  moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                  Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                  Comment

                  • Prusak
                    Senior
                    • 07-2005
                    • 4312

                    Podłączenie Białorusi do Bałtów to jakiś ślad myślenia jagiellońskiego o Wlk Księstwie i Inflantach?

                    Comment

                    • wpadzio
                      Senior
                      • 06-2011
                      • 2645

                      Tak. Zwłaszcza, że los ten czeka i Ukrainę; )
                      Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
                      Serviatus status brevis est
                      3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

                      Comment

                      • Prusak
                        Senior
                        • 07-2005
                        • 4312

                        Z wypowiedzi Pendragona nie wynika, czy zamierza połączyć wszystko, czy po prostu potem zajmie się Ukrainą oddzielnie.
                        No, ziemie ruskie Korony, to wypadałoby pod ukraińską mapę podłączyć kilka browarów: dwa z okolic Chełma, Hrubieszów, Zamość, Zwierzyniec, Ursę, Leżajsk, Van Pura, Rzeszów i Wojkówkę.

                        Comment

                        • Pendragon
                          Senior
                          • 03-2006
                          • 13949

                          Zamierzam połączyć wszystko. Przypomnę, że do niedawna Białoruś była na jednej mapie z Bałtami. Potem coś mi się odwidziało, ale teraz wracam do dawnej koncepcji. Dla własnej wygody podłączę jeszcze Ukrainę. Od kiedy na jednej mapie (ale nie warstwie) można umieścić 10.000 punktów (a nie 200 jak kiedyś), to już nie problem.

                          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                          Comment

                          • Prusak
                            Senior
                            • 07-2005
                            • 4312

                            A myślałem, że Ukraina byłaby problemem właśnie ze względu na większą ilość browarów (na marginesie, także w centrum Lwowa przybył kolejny), ale jeśli nie, to nawet będzie wygodniejsze: wszyscy (prawie) wschodni sąsiedzi razem.
                            Last edited by Prusak; 04-10-2015, 13:58.

                            Comment

                            • Pendragon
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 13949

                              Kiedyś właśnie była problemem i stąd osobna mapa. Teraz już nie jest.

                              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                              Comment

                              • Pendragon
                                Senior
                                • 03-2006
                                • 13949

                                Przed chwilą Białoruś dołączyła do mapy Estonii, Łotwy i Litwy.
                                Jestem zmęczony, nie czytałem tematu o Białorusi, zatem mogą być błędy i braki.
                                Czekam na uwagi. Uwzględnię je jutro.

                                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎