Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Uście, os.Słoneczne 59, Pole Biwakowe-Bar

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • concerto
    Senior
    • 09-2003
    • 859

    Uście, os.Słoneczne 59, Pole Biwakowe-Bar

    Nazwa umowna. Sezonowy bar przy polu biwakowym.

    Obecnie drugi sezon ma to nowy człowiek i jest naprawdę dobrze, w porównaniu z tym co było.

    Sporo ludzi się tu żywi, ja nie próbowałem, ale podobno smaczne.

    Co do piwa, jak na taką prowincję, w mojej ocenie, jest świetnie. W cenie 6 zł. mamy do wyboru 4 czeskie lane piwa- jakaś Holba, ciemny Litovel, Primator Weizen i świetny Primator 11. Lane do szklanek, a nie plastiku, można podejść sobie na pomost i sączyć patrząc na taflę jeziora
    "... ja nie tylko literat, ale i Gombrowicz!"
  • concerto
    Senior
    • 09-2003
    • 859

    #2
    W tym roku klimat psuje trochę brudne jezioro - susza zrobiła swoje, piana, zielona woda, martwe ryby. Nie codziennie, ale jak wiatr źle zawieje to lipa na całego.

    Co do piwa to lane bez zmian. Dość często brakuje dzień-dwa primatorów, ale jak już przyjadą to przeważnie są bardzo smaczne. Natomiast Holba ewidentni schodzi gorzej bo odrzuca kanalizą w aromacie.

    Kilka dni temu do lodówek wskoczyły piwa z Bielawskiej Wytwórni, w tym nawet Bursztynowe którego jeszcze brak na RB ( taka trochę gorsza wersja starego piwa z Browaru na Jurze ).

    Co do zmian to wydłuża się okres działania baru. Weekendowo to prawie cały rok działa, a pełną parą od kwietnia.

    Codziennie od 11.00.
    "... ja nie tylko literat, ale i Gombrowicz!"

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎