Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Jagiellońska 22, Po Drugiej Stronie Lustra [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • żąleną
    Sojowe Oddziały Bojowe
    • 01-2002
    • 13239

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
    A przyjęcia w rodzaju tego z petajnerami dla dekoracji uważam za wyjątkowo niemiłe przyjęcie.
    Nigdy wcześniej nie widziałem tej dziewczyny w PDSL (może dlatego, że nieczęsto tam bywam). W każdym razie faktycznie była nieco nerwowa, później też robiła jakieś problemy z torbami leżącymi na krzesłach... Ale na ogół obsługa jest zupełnie w porządku, a swoją drogą mogliście te beczki odstawić w trochę mniej eksponowane miejsce niż stół na środku sali. I omówić wcześniej sprawę z obsługą. Nie usprawiedliwiam tu zachowania obsługi, tylko patrzę na rewers monety.

    Comment

    • banaszek
      SłabyUżytkownik
      • 02-2005
      • 617

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
      Młode dziewczyny od razu bez żadnej gry wstępnej mówią na ty, a oni niezadowoleni
      Bo to troszkę jak z tą sprawą, że jestem z prezydentem Komorowskim na "ty". Kiedyś do mnie powiedział: "ty, przesuń się".

      Temat na inną rozmowę pt. "obyczaje w życiu codziennym".


      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13950

        Zaproponowałbym przejście na Wy.

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • Po_Drugiej_Stronie_Lustra
          Member
          • 10-2012
          • 52

          Rozkład jazdy na weekend

          Dziś mamy na barze: Sępa, Rześkie, Borsuka, Ciechana Miodowego, Sweet Cow za którą wchodzi Black Hope, Angielskie Śniadanie, Artezan Black Porter, Rowing Jack, Artezan IPA. Cztery ostatnie także na wynos do butelek w cenie 7 zł.
          Od jutra będzie też Koniec Świata, Fizz gruszkowy zamiast Ciechana.
          Na weekend planujemy: w piątek w ramach naszego Szranki i Konkury porównanie Red AIPA Hausta z nowej (2013) i starej (2012) warki, w sobotę premiera Orki z Widawy i w miarę jak się będą opróżniać beczki będziemy podłączać coś innego i nowego..
          Zapraszam serdecznie wielmożnych Państwa!

          Comment

          • docent
            Senior
            • 10-2002
            • 5205

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Po_Drugiej_Stronie_Lustra Wyświetlenie odpowiedzi
            w sobotę premiera Orki z Widawy
            Bardzo dobra informacja. O której godzinie przewidziane podpięcie?
            Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
            Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
            Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
            Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

            Comment

            • Po_Drugiej_Stronie_Lustra
              Member
              • 10-2012
              • 52

              Uwolnić Orkę!

              Zgodnie z wytycznymi producenta uwolnienie nastąpi o godzinie 16.30

              Comment

              • leona
                PremiumUżytkownik
                • 07-2009
                • 5853

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Po_Drugiej_Stronie_Lustra Wyświetlenie odpowiedzi
                Dziś mamy na barze: (...)Artezan Black Porter, (...)
                Jakaś cicha premiera?

                Comment

                • becik
                  Senior
                  • 07-2002
                  • 14999

                  Porter Artezana też jest w butli?
                  Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                  Comment

                  • Po_Drugiej_Stronie_Lustra
                    Member
                    • 10-2012
                    • 52

                    Porter Artezana jest w beczce, ale możemy go przelać do butelki specjalnym nalewakiem, pod ciśnieniem. Premiera Black Porter Arezana była w zeszły czwartek. Tylko z naszego fb http://tiny.pl/h2clj wiedziało o niej 652 osoby, więc chyba nie taka całkiem cicha

                    Comment

                    • leona
                      PremiumUżytkownik
                      • 07-2009
                      • 5853

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Po_Drugiej_Stronie_Lustra Wyświetlenie odpowiedzi
                      Porter Artezana jest w beczce, ale możemy go przelać do butelki specjalnym nalewakiem, pod ciśnieniem. Premiera Black Porter Arezana była w zeszły czwartek. Tylko z naszego fb http://tiny.pl/h2clj wiedziało o niej 652 osoby, więc chyba nie taka całkiem cicha
                      Eee tam, to była premiera Brown Portera

                      Comment

                      • Po_Drugiej_Stronie_Lustra
                        Member
                        • 10-2012
                        • 52

                        Smakuje tak samo

                        BTW Moja Żona miała kiedyś pretensje, że kupiłem beżową fugę do płytek zamiast jaśminowej. Odkryłem wtedy, przy okazji, że podobno, istnieją kolory kość słoniowa, beżowy, jasny beżowy, jaśminowy, ecrui, kremowy i jeszcze parę innych i podobno każdy z nich jest inny!

                        Comment

                        • VanPurRz
                          Senior
                          • 09-2008
                          • 4229

                          A ja w sobotę nie mogę akurat. Mader fakier Ale chyba się jutro wybiorę nabrać w butle to co leją w butle.
                          "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                          Comment

                          • zgoda
                            Senior
                            • 05-2005
                            • 3516

                            Cena 7 zł jest za pół litra. A że pet ma cały litr to sami rozumiecie, 14 zł za butlę.

                            Ale porter artezański przedni. Jak astrachański kawior. Luksusowe piwo.
                            Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                            Comment

                            • legart
                              Senior
                              • 06-2012
                              • 913

                              Takie piwne fiesty to rozumiem - tanie, dobre piwo w miłym towarzystwie. W końcu udało mi sie skosztować Red AIPA i American Lager z Hausta. Moją radość mąci jedynie to że żona dobrała się do zakupionych petów (Artezan IPA, Haust American Lager i Rowing Jack) i większość zawartości została skonsumowana podczas mojej obecności w krainie Morfeusza

                              Comment

                              • lotus
                                Member
                                • 01-2013
                                • 89

                                Jestem leń i nie chce mi się przeglądać całego wątku , wiec mam tylko takie małe pytanko - można płacić plastikiem u was ?

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎