Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Królewska 1, Bierhalle (d. BrowArmia Królewska)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Piecia
    Senior
    • 02-2002
    • 3307

    Porter smaczny, ale na pewno zajrzę jeszcze za 2-3 tygodnie, nieco brakuje "treści"; małe piwo 0,3 kosztuje 9 zł-w lokalu kręci się grupka osób, ale raczej na "lunch" niż na piwo.
    Koniec i bomba,
    Kto nie pije ten trąba !!!
    __________________________
    piję bo lubię!

    Comment

    • Brat_Piwny
      Senior
      • 01-2009
      • 685

      Porter

      Dzisiaj powtórzyłem Porterka. Dobry. Chociaż wg mojej oceny podawany nieco za zimny!
      P.S. Nigdy nie odpowiadała mi atmosfera w tym miejscu.

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        Z oceną piwa zaczekam ąż będzie go można ocenić z artomatu. Ja tam zastrzeżeń do obsługi nie mam, wszystko było tak jak powinno być. Jedzenie na miejscu naprawdę mi smakuje, do portera w szczególności
        Attached Files
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • pioterb4
          Senior
          • 05-2006
          • 4322

          Aż się głodny zrobiłem jak spojrzałem na fotkę wyżej A piwo prezentuje się w firmowym kuflu znakomicie.

          Comment

          • Piecia
            Senior
            • 02-2002
            • 3307

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Brat_Piwny Wyświetlenie odpowiedzi
            Dzisiaj powtórzyłem Porterka. Dobry. Chociaż wg mojej oceny podawany nieco za zimny!
            P.S. Nigdy nie odpowiadała mi atmosfera w tym miejscu.
            Też mi się wydaje, że za zimny był, ale jak postał ok 10 min i ogrzałem go w rękach był lepszy.
            Koniec i bomba,
            Kto nie pije ten trąba !!!
            __________________________
            piję bo lubię!

            Comment

            • karin861
              Senior
              • 02-2006
              • 597

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
              Jedzenie na miejscu naprawdę mi smakuje, do portera w szczególności
              To fakt, jedzenie w Browarmii jest zacne i też mi smakuje
              Zbieram polskie podstawki piwne. Zapraszam na moją stronę www: http://kolekcje-kariny.cba.pl

              Comment

              • Cooper
                Senior
                • 11-2002
                • 6055

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                Jedzenie na miejscu naprawdę mi smakuje, do portera w szczególności
                Szkoda tylko że na gazetach podają
                Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                Comment

                • kloss
                  Senior
                  • 03-2003
                  • 2526

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika karin861 Wyświetlenie odpowiedzi
                  To fakt, jedzenie w Browarmii jest zacne i też mi smakuje
                  Jedzenie mi tam bardziej smakuje niż piwo.

                  Comment

                  • abelincoln
                    Senior
                    • 01-2010
                    • 287

                    Przechodząc wczoraj obok zauważyłem nową ofertę (cytat z ich strony):
                    Zapraszamy do spróbowania piwa z BUBBLES, do wyboru 4 smaki BUBBLES.
                    Muszę się przyznać, że skojarzyło mi się to z kinem klasy Z - tak złe, że aż człowiek ma perwersyjną przyjemność z oglądania.
                    Te połączenie piwa z lekko już przebrzmiałą hipsterską modą na dodatek do herbaty brzmi na tyle niesmacznie czy też niepijalnie, że aż kusi by przekonać się czy rzeczywiście tak jest... I czy będzie to dziwniejsze od takiego czosnku w piwie

                    Comment

                    • Antylop
                      Senior
                      • 10-2009
                      • 1415

                      Browarmia konsekwentnie schodzi na psy i nie jest to chyba tylko moje zdanie...
                      Jednak fajnie żeby ktoś napisał od czasu do czasu co u nich słychać - może odbiją się od dna i będę ich odwiedzał jak niegdyś.
                      Piwo jest dowodem na to, że Bóg nas kocha...

                      Comment

                      • Mason
                        Senior
                        • 02-2010
                        • 3280

                        Uwarzyli piwo dymione, jak nazwa wskazuje z dodatkiem słodu wędzonego . Jak na BrowArmię to jest jakiś postęp
                        JEDNO PIVKO NEVADI!

                        Comment

                        • pajel
                          Junior
                          • 12-2009
                          • 22

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
                          Uwarzyli piwo dymione, jak nazwa wskazuje z dodatkiem słodu wędzonego . Jak na BrowArmię to jest jakiś postęp
                          I to bardzo dobre wędzone (koźlak wędzony). Pite prosto z tanka dzięki uprzejmości piwowara smakowało wybornie. Wita też uwarzyli ale jeszcze musi poleżakować.

                          Comment

                          • Antylop
                            Senior
                            • 10-2009
                            • 1415

                            Może coś jednak zacznie się dziać pozytywnego w tym browarze. Napiszcie jak smakowały te piwa, które się warzą, ja będę w Warszawie dopiero w połowie lipca.
                            Piwo jest dowodem na to, że Bóg nas kocha...

                            Comment

                            • VanPurRz
                              Senior
                              • 09-2008
                              • 4229

                              Dymione bardzo mi smakowało i mam nadzieję, że załapię się jeszcze na powtórkę. Blonde/Blanche? było przeciętne ale całkiem pijalne.
                              Last edited by VanPurRz; 19-06-2013, 13:03.
                              "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                              Comment

                              • VanPurRz
                                Senior
                                • 09-2008
                                • 4229

                                Według www. pojawił się Koźlak. Trzeba się przejść.
                                "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎