Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Królewska 1, Bierhalle (d. BrowArmia Królewska)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • darko
    Senior
    • 06-2003
    • 2078

    Może dlatego, że obydwoma browarami (i stoutami chyba też)coś wspólnego miał jeden z forumowiczów...
    Last edited by darko; 13-07-2006, 14:08.

    Comment

    • Mistrzu
      Senior
      • 08-2003
      • 750

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darko
      Może dlatego, że obydwoma browarami (i stoutami chyba też)coś wspólnego miał jeden z forumowiczów...
      Nie bądź taki zagadkowy! Który forumowicz i co miał?

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23799

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mistrzu
        Nie bądź taki zagadkowy! Który forumowicz i co miał?
        Poczytaj na Forum
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • docent
          Senior
          • 10-2002
          • 5205

          Ale mnie wkurzyli! Chciałem zwrócić butelki które były kaucjonowane 20 pln sztuka. Okazało się, że o obecnie można to zrobić tylko na podstawie paragonu. Oczywiście firma stosuje zasadę że "prawo działa wstecz" .
          Menedżerka stwierdziła, że oni swoje piwo rozdają w ramach prezentów i później przychodzą tu tacy i próbują wymusić zwrot kaucji. Przekonywała też, że zawsze u nich była taka zasada. Chyba zawsze od kiedy ona tu pracuje...Żenada
          Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
          Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
          Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
          Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23799

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent
            Ale mnie wkurzyli! Chciałem zwrócić butelki które były kaucjonowane 20 pln sztuka. Okazało się, że o obecnie można to zrobić tylko na podstawie paragonu. Oczywiście firma stosuje zasadę że "prawo działa wstecz" .
            Menedżerka stwierdziła, że oni swoje piwo rozdają w ramach prezentów i później przychodzą tu tacy i próbują wymusić zwrot kaucji. Przekonywała też, że zawsze u nich była taka zasada. Chyba zawsze od kiedy ona tu pracuje...Żenada
            sprzedaj na Alledrogo
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19167

              50 gr czy 1 zł, no 2 zł kaucji to można odpuścić, ale 20 zł to maxi przegięcie.

              Comment

              • JAckson
                Senior
                • 05-2004
                • 6122

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent
                Ale mnie wkurzyli! Chciałem zwrócić butelki które były kaucjonowane 20 pln sztuka. Okazało się, że o obecnie można to zrobić tylko na podstawie paragonu. Oczywiście firma stosuje zasadę że "prawo działa wstecz" .
                Menedżerka stwierdziła, że oni swoje piwo rozdają w ramach prezentów i później przychodzą tu tacy i próbują wymusić zwrot kaucji. Przekonywała też, że zawsze u nich była taka zasada. Chyba zawsze od kiedy ona tu pracuje...Żenada
                O ludzie, dlaczego nie przeczytałem tego posta wcześniej

                Właśnie mi żonka która teraz jest w Warszwie powiedziała, że nie kupiła mi piwa w Browarmii, bo trzeba za butelkę zapłacić wysoką kaucję. A butelkę z Browarmii miała przy sobie, ale bez paragonu. Nawet nie mogła jej oddać.
                A ja naiwny myślałem, ze jak butelka ma na sobie nadruk Browarmii to już nic nie da się wymyślić, by jej nie przyjąć
                MM961
                4:-)

                Comment

                • Maidenowiec
                  Senior
                  • 07-2004
                  • 2287

                  Nie mogli do tej butelki nalać? Dziwne. Swoją drogą ilekroć brałem piwo na wynos, zawsze mnie informowano, że zwrot butelki tylko na podstawie okazania paragonu zakupu. Nie wiem na ile to wymysł BrowArmii, a na ile wymóg prawny.

                  Swoją drogą, barmani tam są sensowni, pewnie dałoby się jakoś z nimi dogadać.
                  Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                  Thou shallt not spilleth thy beer!

                  Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                  Comment

                  • becik
                    Senior
                    • 07-2002
                    • 14999

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson
                    A butelkę z Browarmii miała przy sobie, ale bez paragonu. Nawet nie mogła jej oddać.
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maidenowiec
                    Nie mogli do tej butelki nalać?
                    Jak brałem na wynos zawsze miałem ze sobą ichniejszą butelkę i zawsze bezproblemowo mi ją napełniali. Nie wiem do czego tu paragon potrzebny skoro bierzesz znowu piwo
                    Jak na początku nie miałem ich szkła to nalewali mi na wynos nawet w moje własne 1 litrowe butelki.
                    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                    Comment

                    • kham
                      Senior
                      • 01-2006
                      • 751

                      A co obecnie leją? Bo mi się łekent w Wawie szykuje.

                      Comment

                      • JAckson
                        Senior
                        • 05-2004
                        • 6122

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kham
                        A co obecnie leją? Bo mi się łekent w Wawie szykuje.
                        Wg mojego informatora wczoraj było jasne, pszeniczne, stout i wiśniowe (?).
                        MM961
                        4:-)

                        Comment

                        • kham
                          Senior
                          • 01-2006
                          • 751

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson
                          Wg mojego informatora wczoraj było jasne, pszeniczne, stout i wiśniowe (?).
                          Ile liczą za wersje na wynos? I jaki wagomiar? Bo pewnie zaraz się zamówienia posypią.

                          Comment

                          • JAckson
                            Senior
                            • 05-2004
                            • 6122

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kham
                            Ile liczą za wersje na wynos? I jaki wagomiar? Bo pewnie zaraz się zamówienia posypią.
                            ~0,7dm3. Ceny nie pamiętam, bo piwo na zlot przywiózł mi Bury Wilk. Coś koło 20zł, ale niech Warszawiaki potwierdzą
                            MM961
                            4:-)

                            Comment

                            • Maidenowiec
                              Senior
                              • 07-2004
                              • 2287

                              Chyba coś koło tego, nie pamiętam już dokładnie. Wiśniowe to pszenica z jakimś ustrojstwem. Nienajgorsze.
                              Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                              Thou shallt not spilleth thy beer!

                              Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                              Comment

                              • fteo
                                Senior
                                • 05-2003
                                • 1139

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson
                                Wg mojego informatora wczoraj było jasne, pszeniczne, stout i wiśniowe (?).
                                Jak się okazało menu było nieaktualne, bo faktycznie dostępne były tylko następujące piwka: pszeniczne jasne, pils, imbirowe i wiśniowe.
                                Informator próbował pszenicy oraz pilsa i kubkom smakowym do gustu przypadł bardziej pszeniczniak.
                                http://lotnictwo.net.pl/
                                http://www.flightradar24.com/
                                http://www.airshow.sp.mil.pl/

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎