Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Nowy Świat 22/28, Pub Windigo

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Piwosz306
    Senior
    • 10-2007
    • 214

    #76
    Wczoraj piłem w tej knajpie Svyturysa Extra lanego. Zastąpili nim Zlatopramena. Bardzo dobre piwo, do tego w oryginalnym szkle. 8zł/0,5l

    Comment

    • bono_boniecki
      Senior
      • 10-2007
      • 177

      #77
      ilekroć tam wpadałem, było za wcześnie i jeszcze zamknięte. Ktoś się orientuje, o której otwierają?

      Comment

      • VanPurRz
        Senior
        • 09-2008
        • 4229

        #78
        Po 18.00
        "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

        Comment

        • VanPurRz
          Senior
          • 09-2008
          • 4229

          #79
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piwosz306 Wyświetlenie odpowiedzi
          Wczoraj piłem w tej knajpie Svyturysa Extra lanego. Zastąpili nim Zlatopramena. Bardzo dobre piwo, do tego w oryginalnym szkle. 8zł/0,5l
          No cóż mnie nie smakowało w ogóle, puste, bez goryczki i bardzo ciężko wchodzące. Ledwo zmęczyłem jedno i mocno zalegało na żołądku.
          "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

          Comment

          • docent
            Senior
            • 10-2002
            • 5205

            #80
            Cały czas dostępny lany Svyturys. Dla mnie to lekko wchodzące, wręcz "mineralne" piwko. Miła odmiana po degustacji koźlaka z Witnicy. Koźlak jest dobrym uzupełnieniem szerokiej palety piw pszenicznych. Obecnie wszystkie piwa po 8 pln.
            Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
            Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
            Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
            Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

            Comment

            • bono_boniecki
              Senior
              • 10-2007
              • 177

              #81
              Wczoraj otwarte było już po 16, więc nie wiem, jak z tymi godzinami otwarcia;]
              Wszystkie piwa butelkowe po 8PLN, dostępne m.in. Ciechany: Wyborny, Pszeniczny, Stout, Stout z GABa, Baltas, Cornelius, Koźlak z Witnicy, Plum beer, warto się tam wybrać choćby ze względu na piwa właśnie. W środku straszna "siekiera", niemiłosiernie zadymione wnętrze, co pewnie przeszkadza nie wszystkim. No i tłoczno, jak wszędzie w tamtych okolicach;]

              Comment

              • PanKrecik
                Member
                • 09-2007
                • 57

                #82
                Zauważyłem ze jest czynne nawet od godz. 15 w tygodniu (w sobote i niedziele troche pozniej)
                Co do piwek- próbowałem Stouta z Ciechanowa, ciekawy, ale jak dla mnie ten z GABa nadal rządzi.
                Z innej 'beczki' - powrocił Cornelius

                Comment

                • bono_boniecki
                  Senior
                  • 10-2007
                  • 177

                  #83
                  Byłem tam w piątek, wszystkie piwa butelkowe zdrożały o 50 groszy, do 8,50 PLN. Sporo...

                  Comment

                  • MakGajwer
                    Junior
                    • 11-2008
                    • 4

                    #84
                    Wczoraj niestety zaobserwowałem,że lany Svyturys został zastąpiony Zamkowym.
                    Nie to,że coś przeciw Zamkowemu mam,po prostu Svyturys mi smakował

                    Zarazem mogę napisać ,że trwa promocja Zamkowego, w której po zakupie dużego piwa dostaje się zdrapkę.
                    Do wygrania było 30 Zamkowych dla jednej osoby,ale ktoś już wygrał,ale wczoraj można było jeszcze wygrać 10 lub 1.

                    Nie było chyba też wczoraj dostępnej Kamasutry browaru Gab,ale nie wiem czy to zmiana na dłużej,czy tylko chwilowy brak.

                    Co do wzrostu cen: podrożało tez wino o 1 zł jakby to kogoś interesowało.

                    Comment

                    • PanKrecik
                      Member
                      • 09-2007
                      • 57

                      #85
                      A propos Kamasutry i wogóle browaru GAB, to ponoć maja kłopoty finansowe, jak ktos ma wiecej wieści to napiszcie.
                      Z kolei Koźlak witnicki oszalał z cenami i juz kosztuje tyle co Guiness i chyba ze Svyturysem Ekstra jest podobna historia.
                      W kazdym razie fajnie ze w Windigo mają Zamkowe z Namysłowa które trzyma fason cenowo a smakowo jak najbardziej!

                      Comment

                      • Krasnolud
                        Junior
                        • 03-2009
                        • 22

                        #86
                        Odwiedziłem dziś ten lokal, sezonowo została zawężona oferta ciemnych piw, pojawił się Desperados na okres letni. Spory wybór piw, miła obsługa.

                        Comment

                        • docent
                          Senior
                          • 10-2002
                          • 5205

                          #87
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika PanKrecik Wyświetlenie odpowiedzi
                          Z kolei Koźlak witnicki oszalał z cenami i juz kosztuje tyle co Guiness i chyba ze Svyturysem Ekstra jest podobna historia.
                          Znaczy co, 15 plnów za sztukę
                          Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                          Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                          Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                          Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                          Comment

                          • PanKrecik
                            Member
                            • 09-2007
                            • 57

                            #88
                            15pln napewno nie, ale skoro barman mi mowi ze im podwyzszyli i "musialby kosztowac tyle co guiness" to ja juz nie wnikam co, ile, ile marzy itd, nie interesuje mnie to, zreszta pytanie bybylo nie na miejscu.
                            Mozna tylko wnioskowac ze proporcjonalnie kosztuje o tyle drozej w hurcie, ze cena dla nas klientow by była własnie taka jak guiness czyli powyzej 10 pln

                            Comment

                            • purc
                              Senior
                              • 02-2009
                              • 650

                              #89
                              windygo

                              z beczki wodniste Zamkowe z Namysłowa i TYSKIE - pora umierać / na szczęście przed smiercią można skorzystać z ostatniwj posługi w lodówce/

                              Comment

                              • Piwosz306
                                Senior
                                • 10-2007
                                • 214

                                #90
                                W piątek w Windigo piłem Janów. 8zł/ 0,5l. Rzadkość. Bardzo przyjemne piwo.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎