Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Nowy Świat 22/28, Pub Windigo

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Lacriferno
    Senior
    • 07-2005
    • 783

    #91
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piwosz306 Wyświetlenie odpowiedzi
    W piątek w Windigo piłem Janów. 8zł/ 0,5l. Rzadkość. Bardzo przyjemne piwo.
    Taka cena to też rzadkość. No cóż, w końcu to centrum stolycy...

    Comment

    • petrus33
      Gość
      • 01-2008
      • 888

      #92
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Lacriferno Wyświetlenie odpowiedzi
      Taka cena to też rzadkość. No cóż, w końcu to centrum stolycy...
      Ale jaka rzadkość......w Bierhalle płaci się 10zł (w godzinach 15-17) za litr znakomitego piwa !
      Windygo podupadło strasznie w ciągu ostatnich miesięcy. Już tam nie chodzę.

      Comment

      • Epson
        Junior
        • 03-2009
        • 24

        #93
        A dziś trafiłem w Windigo na promocje pszeniczniaka : Abbe jest za 7,50pln. To całkiem dobra cena a piwko jest pyszne

        Comment

        • Seta
          Piję piwo
          • 10-2002
          • 6964

          #94
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Epson Wyświetlenie odpowiedzi
          A dziś trafiłem w Windigo na promocje pszeniczniaka : Abbe jest za 7,50pln. To całkiem dobra cena a piwko jest pyszne
          Beczkowe??
          Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13950

            #95
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Epson Wyświetlenie odpowiedzi
            Abbe jest za 7,50pln
            W Żabce kupisz za 1/3 tej ceny
            Bo że beczkowe, to nie wierzę.

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • hasintus
              Senior
              • 07-2006
              • 850

              #96
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
              W Żabce kupisz za 1/3 tej ceny
              Bo że beczkowe, to nie wierzę.
              I zamiast w pubie w centrum Warszawy, wypijesz w bramówce.
              W dodatku obawiam się, że najbliższa Żabka która prowadzi sprzedaż Abbe weizena jast oddalona od tego pubu jakieś 300 km.

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13950

                #97
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika hasintus Wyświetlenie odpowiedzi
                I zamiast w pubie w centrum Warszawy, wypijesz w bramówce.
                Jeśli ktoś tak lubi... Ja nie.

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika hasintus Wyświetlenie odpowiedzi
                W dodatku obawiam się, że najbliższa Żabka która prowadzi sprzedaż Abbe weizena jast oddalona od tego pubu jakieś 300 km.
                A to już insza inszość. W każdym bądź razie poinformowałem o wysokości marży tego lokalu - ok. 200% (od ceny detalicznej drogiej w końcu Żabki) za butelkowe...
                Last edited by Pendragon; 28-10-2009, 21:08.

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • hasintus
                  Senior
                  • 07-2006
                  • 850

                  #98
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                  Jeśli ktoś tak lubi... Ja nie.



                  A to już insza inszość. W każdym bądź razie poinformowałem o wysokości marży tego lokalu - ok. 200% (od ceny detalicznej drogiej w końcu Żabki) za butelkowe...
                  A to już insza inszość, inny świat. Na Nowym Świecie barach tuż obok możesz się napić Żywca za jedyne 10 zeta, jak się już koniecznie uprzesz na pszeniczniaka to można znaleźć Paulanera za 15.

                  Comment

                  • VanPurRz
                    Senior
                    • 09-2008
                    • 4229

                    #99
                    Można też napić się tegoż Żywca za 5, a niedaleko Namysłowa czy Łomży tez za 5.
                    Naprawdę przestańcie usprawiedliwiac złodziejstwo miejscem położenia lokalu bo jest mnóstwo przykładów, że ceny mogą być dużo niższe (zarówno w Wawie jak i przede wsyztskim patrząc na inne kraje gdzie koszty są jeszcze wyższe niż na Nowym Świecie).
                    "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                    Comment

                    • Maggyk
                      Szara Adminiscjencja
                      • 05-2004
                      • 5615

                      Ten temat nie ma tytułu ceny w knajpach w Warszawie podobnie, jak inne w tym dziale, ale prawie każdy do tego sprowadzacie. Dajcie już spokój. Dla jednych jest drogo, dla innych nie - każdy sobie indywidualnie ustala pułap akceptowalnej ceny.
                      Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                      Piwo domowe -
                      Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                      Reklama w BROWARZE
                      PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                      Comment

                      • funky83
                        Senior
                        • 07-2009
                        • 136

                        Warszawa - Windygo (budki Nowy Świat - Jerozolimskie lok 25)

                        Witam,

                        Właśnie wrociłem z pubu Windygo. A tam ciekawy wybór piw z butelek... 2/3 lokalu piło Ciechana miodowego co było dla mnie sporym zaskoczeniem;D Dostępny jest również Wyborny i Stout. Widziałem Cornelius Weizen Bier, Perła i chyba GAB Stout+ jeszcze jakieś małobrowarowe których nie spamietałem. Ceny Perła 7,50 reszta 9 pln.

                        Comment

                        • petrus33
                          Gość
                          • 01-2008
                          • 888

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika funky83 Wyświetlenie odpowiedzi
                          Witam,

                          Właśnie wrociłem z pubu Windygo. A tam ciekawy wybór piw z butelek... 2/3 lokalu piło Ciechana miodowego co było dla mnie sporym zaskoczeniem;D Dostępny jest również Wyborny i Stout. Widziałem Cornelius Weizen Bier, Perła i chyba GAB Stout+ jeszcze jakieś małobrowarowe których nie spamietałem. Ceny Perła 7,50 reszta 9 pln.
                          To się ta nora zrobiła droga ! I wszystko z butelki na dodatek
                          Wolę iść do Bierhalle i w fajnym otoczeniu wypić litrowe piwo za 10zł.

                          Comment

                          • Maggyk
                            Szara Adminiscjencja
                            • 05-2004
                            • 5615

                            Patrz dwa posty wyżej.
                            Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                            Piwo domowe -
                            Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                            Reklama w BROWARZE
                            PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                            Comment

                            • Piwosz306
                              Senior
                              • 10-2007
                              • 214

                              Petrus - zaczynasz się powtarzać. Mówiłeś dokładnie to samo w ostatnim poście. Także chodź sobie do Bierhalle między 15 a 17 (później już lepiej nie bo za drogo) i nie udzielaj się w wątku w którym nie masz nic do powiedzenia.

                              Byłem też dziś w tej knajpie, całkiem smaczna Perła Chmielowa za 7,50zł. Myślałem, że trafię na Abbe w promocji, ale już nie mieli... Za to była ta Perełka. Barman mówił, że te piwa promocyjne co jakiś czaś się będą zmieniać.
                              Mogliby tak tylko zmieniać na piwa lane tak jak czasami sobie czytam o pubie Omerta w Krakowie...Ale zawsze czegoś fajnego można się też z butli napić. Dobre piwo nie jest złe
                              Last edited by Piwosz306; 20-11-2009, 00:45.

                              Comment

                              • j_Q
                                Senior
                                • 10-2009
                                • 176

                                Inspirowany opiniami o tym miejscu, zarówno z tego forum, jak i innych, postanowiłem w ostatni piątek odwiedzić Windygo. I, niestety, zawiodłem się. Liczyłem na ogromny wybór piwa z polskich, lokalnych browarów. Tymczasem w ofercie było tylko:

                                - Gab Stout
                                - Ciechan Wyborny, Miodowy, Pszeniczny, Stout
                                - Obolon Ciemny i Pszeniczny
                                - Baltis pszeniczny
                                - Perła
                                - Cornelius Weizen Bier
                                - Plum Bier
                                No i z lanych wyłącznie pseudopiwo zwane Tyskim, czego nie omieszkałem skomentować
                                Nie kojarzę, by było coś więcej. Nie tego się spodziewałem. Do tego klubik malutki, więc wystarczy jeden zapalony papieros, by z miejsca zrobiła się siekiera w środku.
                                Tak więc byłem, sprawdziłem, następnym razem pójdę gdzie indziej.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎