Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Górczewska 228, Wlazł Kotek [zamknięte]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • docent
    Senior
    • 10-2002
    • 5205

    Podziękowania za dobrą pogiełdową promocję dla sekciarzy i umożliwienie przeprowadzenia degustacji Pawłowych piw w Waszych progach. Niestety dnia następnego miałem już siły wyłącznie na domówkę

    Foty z giełdy i Wla(z)ł kotka wrzuciłem na Picase.
    Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
    Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
    Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
    Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

    Comment

    • dadek
      Senior
      • 09-2005
      • 4577

      Miłe miejsce, miła obsługa, szkoda że takie hektary odległe jak dla mnie. No i jeszcze się na miejscu trafili żywi giełdowiczegdy zjechaliśmy po 18-ej, w takim gronie to piwa wchodzą jak nóż w masło. Primátory smaczne, lubię wszystkie, nie słuchałem Docenta i piłem na zmianę pszenicę z jasną 12°. Tarta szpinakowa też cacy.
      Życzę Wlazłkotkowi powodzenia. Najgorsze to, że często przyjeżdżam na Górczewską nawet parę razy dziennie a nie mogę iść na piwo. Taka robota...

      Comment

      • snieguuu
        Member
        • 09-2010
        • 50

        Byłem w sobotę Bardzo przyjemnie i smacznie Dzięki wielkie!

        Mam nadzieję że lokal będzie się prężnie rozwijał, czego bardzo serdecznie życzę.

        Moja pierwsza styczność z ludźmi z forum... trochę wariaci ale bardzo pozytywni

        Podziękowania dla Pawła za możliwość spróbowania piwek

        Dzięki wszystkim za miłą atmosferę
        W szczególności Piecii i Karolowi z którymi siedziałem przy stole

        Pozdrawiam

        Comment

        • fuliano
          Senior
          • 07-2010
          • 1825

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
          piłem na zmianę pszenicę z jasną 12°.
          Ale Lezaka to Primator tylko 11° ma
          Last edited by fuliano; 24-01-2012, 11:07.

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13950

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
            Miłe miejsce, miła obsługa, szkoda że takie hektary odległe jak dla mnie.
            A od której tam otwierają? Nigdy nie kończysz pierwszej zmiany #8, 10, 26 na Górczewskiej?

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • żąleną
              Sojowe Oddziały Bojowe
              • 01-2002
              • 13239

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wpadzio Wyświetlenie odpowiedzi
              Żą - libertyński mistrz ciętej riposty
              Myślałem 3 dni i nic nie wymyśliłem, więc chyba jeszcze nie mistrz.

              Czy macie już jakieś plany beczkowe na ten weekend? Jest szansa, że akurat będę w okolicy, więc może bym wpadł spróbować tej tarty.

              Comment

              • VanPurRz
                Senior
                • 09-2008
                • 4229

                Żą jak będziesz to daj znać. Może akurat i ja w tym czasie będę
                "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                Comment

                • warzechow
                  Senior
                  • 07-2005
                  • 354

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bayern71 Wyświetlenie odpowiedzi
                  Tańsze poniedziałki są dobrym pomysłem (chociaż z pracy w firmie zarządzającej centrum handlowym pamiętam, że nie wspiera się promocjami okresów martwych - ale może jest to inna specyfika). Jednakowoż ja się raczej w takie dni wybierał nie będę bo we wtorek trzeba dotrzeć do pracy.
                  Jeśli chodzi o wyróżnienie osób z browarbizu to dobre rozwiązanie stosuje łódzka piwoteka - zniżki dla premium użytkowników. Przy okazji wesprzecie rozwój inicjatywy browarbizowej.
                  Bardzo lubię komentarze Bayerna - nie są wygodne, ale zmuszają do działania lub przynajmniej myślenia inaczej. Lecimy po kolei.
                  Realnie w poniedziałki jest podobna martwota jak w początkowe dni tygodnia i w zamyślę miały być kontynuacja lania rotacyjnych nowości weekendowych ( bla, bla bla, ale tak sobie wymysliłem ). No i wychodzi mój pierwszy błąd - poniedziałek jest dobry dla lokali, którzy spróbują sobie innego piwa w ilości 1-2, może 3 i koniec. Faktycznie dla browarbizowych degustatorów ( zwanych byc może w innych kregach chlejusami ), poniedziałek nie przejdzie. Idąc tym tropem trza uruchomić dodatkowo promocyjne piątki i już.
                  Sposób łódzkiej piwoteki - nie wiem sam, czy wydzielenie premium jest ok, owszem wsparcie browarbizowe słuszne, ale zawsze mam takie opory co konkretnych metod sprawdzania i grupowania klientów. Mam wrażenie, ze ta cała reszta może mieć słuszny żal. Jak kiedyś wpadniesz to pogadamy, bo za dużo pisania.

                  Jeśli chodzi o najbliższy weekend to oczywiscie jedzie już pszenica i tmave primatora, czekam na odzew z Darsa, czy mają coś jeszcze na stanie, ale na razie bez konkretów.
                  Czekam tez na ich ofertę lania na zamówienie, ale to kwestia 2-3 tyg do realizacji.
                  Dodatkowo przypominam, ze w lodówce stoją dwie miłe dla oka butelki domowego wyrobu, juz nawet nie pamietam kto z Was je zostawiłem. Jak w weekend szacowne grono ich nie otworzy, to jak nic wystawiam na allegro, za grubą kasę.
                  Pozdrawiam i zapraszam. Sławek

                  Comment

                  • becik
                    Senior
                    • 07-2002
                    • 14999

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bayern71 Wyświetlenie odpowiedzi
                    Jeśli chodzi o wyróżnienie osób z browarbizu to dobre rozwiązanie stosuje łódzka piwoteka - zniżki dla premium użytkowników.
                    A może jeszcze i dla dresiarzy, żeby wreszcie poznali smak innego piwa niż warka/tyskie/lech?

                    A może jeszcze dla biednych emerytów/rencistów którzy by chcieli, a nie mogą bo ich nie stać?

                    A może jeszcze po prostu dla tych którzy chcą dużo za niewiele?

                    Coś jeszcze?
                    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                    Comment

                    • docent
                      Senior
                      • 10-2002
                      • 5205

                      Czyli rozumiem, że w piątek znów zawieje forumową nudą
                      Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                      Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                      Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                      Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                      Comment

                      • warzechow
                        Senior
                        • 07-2005
                        • 354

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
                        Czyli rozumiem, że w piątek znów zawieje forumową nudą
                        W życiu. Zainspirowany przez becika zaproszę 20 dresiarzy. Na bank zero nudy tym razem.

                        Comment

                        • bayern71
                          Senior
                          • 06-2006
                          • 1004

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                          A może jeszcze i dla dresiarzy, żeby wreszcie poznali smak innego piwa niż warka/tyskie/lech?

                          A może jeszcze dla biednych emerytów/rencistów którzy by chcieli, a nie mogą bo ich nie stać?

                          A może jeszcze po prostu dla tych którzy chcą dużo za niewiele?

                          Coś jeszcze?
                          Może
                          Wydaje mi się jednak, że swoje cenne uwagi powinieneś kierować bezpośrednio do właściciela.

                          Comment

                          • becik
                            Senior
                            • 07-2002
                            • 14999

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bayern71 Wyświetlenie odpowiedzi
                            Może
                            Wydaje mi się jednak, że swoje cenne uwagi powinieneś kierować bezpośrednio do właściciela.
                            Ja nie muszę, bo ja nie narzekam, że 8zł za lane czeskie piwo w stolycy to dużo, to Ty próbujesz sugerować zniżki na piwo z tytułu PU.
                            A wyróżnianie browarbizowiczów miałoby być to tylko przy okazji spotkań pogiełdowych czy z góry założonych nalotów czy również podczas wizyt pojedyńczych osób? Może czas wyrobić karty członkowskie?

                            Proponuję wysłać do MZK pismo aby przydzielili bilety ulgowe dla PU jadących na piwo

                            To, że właściciel daje forumowiczom rabaty to tylko ukłon w jego stronę i duże podziękowania, jakiekolwiek inne, chociażby najmniejsze sugestie, że może jeszcze coś dla browarbizowiczów, że sklep taki a taki dla PU ma rabaty, że moze promocyjne piątki, jest po prostu niegrzeczne. To jest na zasadzie, daj rękę, a odgryzę Ci całe ramię łącznie z łopatką.
                            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                            Comment

                            • docent
                              Senior
                              • 10-2002
                              • 5205

                              Becik, nie rozumiem dlaczego się bulwersujesz. Przecież warzechow w poście #109 poprosił nas, abyśmy zaproponowali formę zniżki/promocji dla forumowiczów. Bayern71 rzucił pomysł zniżek dla PU, warzechow zaproponował tanie poniedziałki, po czym dodał jeszcze tanie piątki. I to wg mnie jest ok.
                              Last edited by docent; 25-01-2012, 10:19.
                              Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                              Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                              Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                              Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                              Comment

                              • karin861
                                Senior
                                • 02-2006
                                • 597

                                Chciałam serdecznie podziękować Tobie Sławku za spotkanie i miłą rozmowę! Cieszę się, że po dłuższej przerwie udało nam się pogadać. Nie muszę chyba dodawać, że lokal bardzo fajny, klimatyczny (zwłaszcza dolny poziom ). Jedzonko było wyśmienite, muszę przyznać, że dawno takiego dobrego nie jadłam. Pierogi jak domowe!

                                Dziękuję raz jeszcze za gościnę i na pewno jeszcze wpadnę Cię nawiedzić!

                                Karina
                                Zbieram polskie podstawki piwne. Zapraszam na moją stronę www: http://kolekcje-kariny.cba.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎