Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Dietla 1, TEA Time Brewpub

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9733

    #16
    A coś więcej nt. kulinariów? Będę na przełomie lipca i sierpnia w Krakowie, wolałbym zjeść miłą piwną (browarową) kolację gdzieś indziej, niż w CK czy innej Tramwajowni...

    Comment

    • DeexPL
      Junior
      • 02-2011
      • 1

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
      A coś więcej nt. kulinariów? Będę na przełomie lipca i sierpnia w Krakowie, wolałbym zjeść miłą piwną (browarową) kolację gdzieś indziej, niż w CK czy innej Tramwajowni...
      Jeśli chodzi o jedzenie to jedynie ciasta są (2 lub 3 do wyboru)
      Ale w okolicy coś dobrego do jedzenia da się znaleźć.

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9733

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika DeexPL Wyświetlenie odpowiedzi
        ...jedynie ciasta są.
        Do piwa???
        Wiedziałem, że krakusy są specyficzni, ale żeby aż tak...?

        Comment

        • Prusak
          Senior
          • 07-2005
          • 4312

          #19
          Sympatycznie specyficzni...

          Comment

          • Trigga
            Member
            • 09-2013
            • 34

            #20
            Jest filmik z tego pubu https://www.youtube.com/watch?v=8olHRZWt2bA

            oglądajcie od 0:31

            Comment

            • docent
              Senior
              • 10-2002
              • 5205

              #21
              Z dobrych rzeczy mają tu angielskiego portera oraz gratisowe paluchy z kminkiem lub cheddarem. Na plus ceny - brytyjska pinta (568 ml) kosztuje 8-9 zł, a mniejsze pojemności sprzedawane są w proporcjonalnie niższej cenie (jak np. w Chmielarni). Reszta piw na razie słodkawa i z wyczuwalnym alkoholem ale to początki, więc może będzie lepiej. W każdym razie na portera warto zajrzeć.

              Foty z wizyty do obejrzenia na Polskich Minibrowarach.
              Last edited by docent; 07-05-2014, 14:14.
              Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
              Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
              Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
              Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

              Comment

              • karabach
                Senior
                • 09-2011
                • 163

                #22
                Klimat sam w sobie mi odpowiada, co do piw to porter wart swojej ceny.
                Rzeczpospolita Krakowska
                jak wychodze to tylko na pole

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19167

                  #23
                  Lokal przyjemny, ale wpadłem tylko na chwilę, więc się nie liczy. Piwa za to ciut niezwykłe. W sumie porter jest wart ponownej degustacji. Jeszcze wrócę...

                  Comment

                  • Komar_Pafnucy
                    Senior
                    • 08-2005
                    • 1114

                    #24
                    Lokal bardzo fajny. Do tego bardzo przyzwoite ceny i możliwość zamówienia mniejszych ilości w proporcjonalnie niższej cenie. To zdecydowanie na plus.

                    Piwa niestety pozostawiają jeszcze wiele do życzenia. Piszę - jeszcze, bo mam nadzieję, że pójdzie to w dobrym kierunku.
                    W weekend dostępne były trzy. Najlepszy był porter. Natomiast golden ale praktycznie niepijalny.

                    Multitap Crawl
                    Multitap Crawl na Facebook

                    "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
                    Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

                    Comment

                    • jacekwerner
                      Senior
                      • 05-2004
                      • 2837

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Komar_Pafnucy Wyświetlenie odpowiedzi
                      Natomiast golden ale praktycznie niepijalny.
                      A ja sobie chwalę ... pierwszy raz przekonałem się co to apteka i stare bandaże ...
                      Ochotnicza Straż Piwna
                      BAZA = 7446

                      Comment

                      • Komar_Pafnucy
                        Senior
                        • 08-2005
                        • 1114

                        #26
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacekwerner Wyświetlenie odpowiedzi
                        A ja sobie chwalę ... pierwszy raz przekonałem się co to apteka i stare bandaże ...
                        No ja niestety nie pierwszy. Te fenole były wyczuwalne z odległości pół metra od szklanki.

                        Multitap Crawl
                        Multitap Crawl na Facebook

                        "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
                        Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

                        Comment

                        • Puszek_72
                          Senior
                          • 02-2012
                          • 269

                          #27
                          Byłem dwa razy, miałem okazje spróbować trzech rodzajów piw. Porter bardzo fajny a golden ale i bitter mocno przeciętne ale się nie zniechęcam.

                          Comment

                          • HokusProkus
                            Member
                            • 09-2013
                            • 70

                            #28
                            Ja zaliczyłem 3 wizyty w tym lokalu. Po umówieniu się przez telefon, miałem przyjemność bycia oprowadzonym po browarze przez jednego z właścicieli za co bardzo dziękuję .
                            Może faktycznie piwa dupy nie urywają, ale także nie jest tak ze ich się wypić nie da. A jak widać chociaż po porterze, mają potencjał do robienia dobrych piw.
                            Mnie ogromnie cieszy że nie jest to lokal z jasnym , ciemnym i miodowym do wyboru.
                            Warto także zwrócić uwagę że można tam "odetchnąć" od amerykańskiego chmielenia, a słyszałem jak niektóży się żalą że zaczynają mieć z tym problem

                            Comment

                            • KonstantyStary
                              Junior
                              • 02-2014
                              • 9

                              #29
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Komar_Pafnucy Wyświetlenie odpowiedzi
                              No ja niestety nie pierwszy. Te fenole były wyczuwalne z odległości pół metra od szklanki.
                              ..czyli jednak nie myliłem się. Nie tylko ja czułem jakbym smakował słoik po pigułach... Proszę naprawcie smak... to jest koszmar.

                              Comment

                              • leona
                                PremiumUżytkownik
                                • 07-2009
                                • 5853

                                #30
                                Pora wybrać się i skopać Jackowi tyłek
                                A tak serio to szkoda, że to zakażenie się rozlazło na kilka warek, bo już na mieście, poza środowiskiem piwnych szajbusów słyszałem uwagi np.: to jasne to smakowało jak twoja pszenica, ta trzaśnięta

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎