Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Gdańsk, Szafarnia 9, Brovarnia

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Spytko
    replied
    A ja ostatnio będąc wozem kupiłem butelkę jasnego i ciemnego. Ładnie mi zapakowano butelki, ale niestety jasne było kwaśne i wylądowało w zlewie.
    Jak długo stoją nalane butelki w restauracji ?

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    Jak zrobicie promocje, to Docent będzie dowolnego dnia
    Last edited by ART; 16-02-2012, 10:03.

    Leave a comment:


  • docent
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Saks Wyświetlenie odpowiedzi
    Premiera AIPY uzależniona jest szybkością z jaką zejdzie DYMIONE. Docent wybierasz się do Gdańska?
    Chciałbym. Dlatego istotna jest dla mnie informacja czy premiera przewidziana jest na któryś z piątków czy też może się zdarzyć, że będzie w inny dzień tygodnia.

    Leave a comment:


  • Saks
    replied
    Premiera AIPY uzależniona jest szybkością z jaką zejdzie DYMIONE. Docent wybierasz się do Gdańska?

    Leave a comment:


  • docent
    replied
    Michał, czy już wiadomo kiedy będzie premiera AIPA? Rozumiem, że w grę wchodzi piątek, pytanie czy to będzie 24.02 czy 2.03?

    Leave a comment:


  • Saks
    replied
    Tak Dymione będzie w takich samych butelkach 1L jak czekoladowe (z uchem) oraz butelkach 0,5L na zamkniecie kabłąkowe.

    Leave a comment:


  • MINIAKos
    replied
    W Kowalu leją w butelki 0,5l; Brovarnia tego nie robi, także wątpię czy będą prowadzić sprzedaż internetową, póki nie zaczną rozlewać piw do tego typu butelek.

    Z innej beczki, Michał czy Dymione będzie dostępne w specjalnych butelkach ( wzorem Czekoladowego lub jak wspomniałeś, że możliwe iż będą bączki)?
    Last edited by MINIAKos; 14-02-2012, 20:51.

    Leave a comment:


  • dyczkin
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
    Przewidujecie, wzorem Kowala, wysyłki przez internet, Waszych piw?
    Jestem na TAK

    Leave a comment:


  • VanPurRz
    replied
    Przewidujecie, wzorem Kowala, wysyłki przez internet, Waszych piw?

    Leave a comment:


  • Saks
    replied
    DYMIONE Marcowe

    Już w piątek 17tego lutego Wielki Come Back piwa Dymionego. Wyszynk Dymionego rozpoczynamy od 18:00.

    Na piątkową premiere piwa DYMIONEGO już czeka 297 sztuk ceramicznych kufli. W pełni szczęścia, pełne piwa DYMIONEGO będą w piątek od godziny 18:00.

    Leave a comment:


  • Saks
    replied
    @Docent będę się starał żeby jakaś trwała pamiątka po IPA została, jeszcze nie wiem czy to będzie koszulka.

    Leave a comment:


  • Pendragon
    replied
    Albo tak jak rok temu - załapałem się na 2 ostatnie kufle Dymionego. W tankach już nie było, piłem to, co zostało w rurach. Podczas picia drugiego podpięli Ciemne. O taka koordynacja byłaby najlepsza

    Docent - pozostają butelki. Instalacja chyba nie pozwala na podłączenie więcej niż 3 piw, a przecież nie podłączą jednocześnie 2 specjalnych w miejsce stałej oferty. No chyba, żeby Wayermann nie dostarczał przez kilka tygodni słodu pszenicznego na czas
    Last edited by Pendragon; 20-01-2012, 10:20.

    Leave a comment:


  • docent
    replied
    Skoro są 2 warki dymionego to może się coś ostanie do premiery AIPY. Przynajmniej w butelkach. A koszulek AIPA nie będzie?

    Leave a comment:


  • Pendragon
    replied
    Ja nie marudzę, to jest negatywna interpretacja. Jesteś z założenia pesymista?
    Ocho, Bombi w wojnie na słówka, przekomarzacz.
    Trzeba dopić piwo i iść lulu.
    Last edited by Pendragon; 19-01-2012, 22:58.

    Leave a comment:


  • Bombadil13
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
    Nie marudź, blisko masz
    Widzisz, tak to jest jak komuś sodówka uderzy

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎