Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Gdańsk, Szafarnia 9, Brovarnia

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Pendragon
    replied
    Inaczej - ty wiesz coś, czego ja nie wiedziałem. Mianowicie nie wiedziałem, że w Gdańsku zostaje ktoś "nasz". Ba, nawet go nie znam...
    Last edited by Pendragon; 13-10-2010, 09:08.

    Leave a comment:


  • kopyr
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
    Browarów takich będzie tyle samo.
    Albo wiesz coś, czego ja nie wiem, albo liczyć nie umiesz.

    Teraz 2 naszych ludzi było w Gdańsku. Po odejściu biermanna, w Gdańsku zostanie jeden i jeden będzie w innym browarze.

    Leave a comment:


  • docent
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika biermann Wyświetlenie odpowiedzi
    Ja się przenoszę... rozkręcać browar restauracyjny w nowym miejscu. Gdzie ?? o tym już niedługo w odpowiednim temacie.
    Biermann, powodzenia w nowym miejscu i tak jak zapewne większość forumowiczów niecierpliwie wyczekuję wiadomości!

    Leave a comment:


  • Pendragon
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
    Zawsze to będzie jeden więcej browar prowadzony przez kogoś z naszych.
    Browarów takich będzie tyle samo.

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik
    To kto nam na zlot beczkę ciemniaka przywiezie?
    Przywiezie ino z innego miejsca warzenia - Gliwic czy innego Szczecina...

    Leave a comment:


  • Pancernik
    replied
    To kto nam na zlot beczkę ciemniaka przywiezie?
    Biermann, trzymam kciuki (ale tak, aby piwa nie wylać ) i z niecierpliwością czekam na znak życia z nowego miejsca . Twoje

    Leave a comment:


  • kopyr
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika biermann Wyświetlenie odpowiedzi
    Taaa trudno czasem podejmować ciężkie decyzje ale życie jest brutalne.
    Z pewnym żalem - bo ten browar właściwie "rodził się" na moich rękach - 15 listopada przestanę warzyć piwo w Brovarnii...
    Całkowita odpowiedzialność za piwa spadnie na drugiego Michała
    Ja się przenoszę... rozkręcać browar restauracyjny w nowym miejscu. Gdzie ?? o tym już niedługo w odpowiednim temacie.
    Umarł król, niech żyje król.

    Powodzenia na nowej drodze. Zawsze to będzie jeden więcej browar prowadzony przez kogoś z naszych.

    Leave a comment:


  • jacer
    replied
    Nowe wyzwania, nowe przygody. Nie ma co płakać.

    Leave a comment:


  • biermann
    replied
    Taaa trudno czasem podejmować ciężkie decyzje ale życie jest brutalne.
    Z pewnym żalem - bo ten browar właściwie "rodził się" na moich rękach - 15 listopada przestanę warzyć piwo w Brovarnii...
    Całkowita odpowiedzialność za piwa spadnie na drugiego Michała
    Ja się przenoszę... rozkręcać browar restauracyjny w nowym miejscu. Gdzie ?? o tym już niedługo w odpowiednim temacie.
    Last edited by biermann; 12-10-2010, 18:47.

    Leave a comment:


  • colkurtz
    replied
    Jasne już za 10 zł /0.5l
    Niestety, w karcie nadal po 9 zł i NIESTETY, obsługa zamiast skorygować rachunek wdaje się w głupie dyskusje i trzeba się bezsensownie wykłucać...
    To jakaś przemyślana strategia zniechęcania gości? Pod to samo podpada "koncert" Pana Mietka z jego wierną gitarą. Podobno o gustach się nie dyskutuje, ale z jednej strony takie ceny, a z drugiej poziom remizy.
    "Szkoda" tylko, że piwo takie dobre, to jedyny powód mojej bytności w tym przybytku

    KONKURENCJI!!

    Leave a comment:


  • biermann
    replied
    W najbliższą sobotę 28.08 Brovarnia raczej będzie nieczynna.... impreza zamknięta... ewentualne otwarcie po godzinie 21. Piwo jasne i ciemne dostępne będzie w ogródku przy marinie jachtowej.

    Leave a comment:


  • arcy
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jurandofil Wyświetlenie odpowiedzi
    No to dziękuję. W takich cenach Piwa nie pijam.
    W Warszawie musi być Ci ciężko.

    Leave a comment:


  • przemo70
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
    Dałeś zły przykład. Po pierwsze to Ahlbeck jest jednym z najdroższych nadmorskich kurortów w Niemczech a po drugie porównaj skale produkcji Ahlbecker Kellerbräu (ostatnio 400 hekto) a Brovarnii.
    Może i zły ale chodziło o porównanie ile można wydać w innych restauracyjnych

    Leave a comment:


  • abernacka
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika przemo70 Wyświetlenie odpowiedzi
    W Ahlbecku piwo z restauracyjnego kosztuje 2.50 euro za 0,25l to jest dopiero zdzierstwo, a do tego ich piwo chowa się do piw z Brovarni
    Dałeś zły przykład. Po pierwsze to Ahlbeck jest jednym z najdroższych nadmorskich kurortów w Niemczech a po drugie porównaj skale produkcji Ahlbecker Kellerbräu (ostatnio 400 hekto) a Brovarnii.

    Leave a comment:


  • Pendragon
    replied
    Jurandofil jeździ na południe

    Leave a comment:


  • jacer
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jurandofil Wyświetlenie odpowiedzi
    Odmawiam, nie jeżdżę.
    To błąd

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎