Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Gdańsk, Szafarnia 9, Brovarnia

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Pendragon
    replied
    W związku z zakwaterowaniem piłkarzy Barcelony, Brovarnia może być niedostępna w najbliższy wtorek. Niby nic o tym nie informują, ale piszę o takiej ewentualności żeby ktoś nie był zdziwiony.

    Leave a comment:


  • Pancernik
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
    Może Budvar wracał z triatlonu?
    Eeee... tam... Spieszył się na sponsorowane piwo i chciał zadać szyku łydą owłosioną .

    Leave a comment:


  • Pendragon
    replied
    Może Budvar wracał z triatlonu?

    Leave a comment:


  • podswierkiem
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
    (...)w krótkich majtkach (...)
    W samej bieliźnie wpuszczają (nawet nie w bokserkach!)? To ja tam z dziećmi już nigdy się nie zjawię!!!

    Leave a comment:


  • Pancernik
    replied
    Wydaje mi się, że trochę przesadzacie.
    Lokal od początku pozycjonowany był nieco inaczej, niż piwiarnia na "piątkowe spotkania ludzi po pracy".
    Kuchnia jest na (dość) wysokim poziomie, wystrój również, położenie także (o piwie w ogóle nie wspomnę), więc jest, jak jest.
    Chciałem jeszcze podkreślić, że ostatnio odwiedziłem "Brovarnię" w towarzystwie koleżanki (fakt!), młodszej (niby - fakt - no, ale nie dwadzieścia lat... ), a ubrany byłem w koszulkę polo (fakt!).
    Cóż, będę musiał jeszcze nad wizerunkiem popracować (w szczególności nad wiekiem partnerki ).


    PS. Dodam tylko, że taki starannie wystylizowany obraz spitolił niejaki Budvar, który do nas dołączył w krótkich majtkach i okularach rowerowych...

    PS 2. A może kolejna koszulka browar.biz-owa będzie w wersji polo...?

    Leave a comment:


  • Antylop
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Balesss Wyświetlenie odpowiedzi
    Przypomina mi to historię Concorde'a. Swego czasu, po tym jak zabroniono mu latać nad lądem, ze względu na hałas, przynosił ogromne straty British Airways. Plan naprawczy zakładał drastyczne podniesienie ceny biletów i stworzenie elitarnej klasy podroży, wyższej niż pierwsza. Po dwóch latach, jeżeli dobrze pamiętam, flota kilku Concorde'ów przynosiła BA 25% całego zysku firmy.

    Wydaje mi się, że w przypadku Brovarnii zastosowano podobny manewr. Z mojego punktu widzenia kanjpa dużo straciła na uroku. Jej klientela teraz to zazwyczaj panowie w polo z młodszymi o 20 lat partnerkami. Brakuje już piątkowych spotkań ludzi po pracy.
    Niestety to prawda. Strategia marketingowa w tym przypadku wydaje się być opłacalna ale mnie skutecznie zniechęciła. Wpadam tam przede wszystkim na piwa "specjalne".

    Leave a comment:


  • Balesss
    replied
    Przypomina mi to historię Concorde'a. Swego czasu, po tym jak zabroniono mu latać nad lądem, ze względu na hałas, przynosił ogromne straty British Airways. Plan naprawczy zakładał drastyczne podniesienie ceny biletów i stworzenie elitarnej klasy podroży, wyższej niż pierwsza. Po dwóch latach, jeżeli dobrze pamiętam, flota kilku Concorde'ów przynosiła BA 25% całego zysku firmy.

    Wydaje mi się, że w przypadku Brovarnii zastosowano podobny manewr. Z mojego punktu widzenia kanjpa dużo straciła na uroku. Jej klientela teraz to zazwyczaj panowie w polo z młodszymi o 20 lat partnerkami. Brakuje już piątkowych spotkań ludzi po pracy.

    Leave a comment:


  • VanPurRz
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
    Wystarczy spojrzeć do pierwszego wpisu, by zobaczyć ceny z jakimi startowali. Jasne było za 6...
    Piwo dwukrotnie. Pensje 80% ludzi stoją w miejscu lub spadły.

    Leave a comment:


  • Pendragon
    replied
    Wystarczy spojrzeć do pierwszego wpisu, by zobaczyć ceny z jakimi startowali. Jasne było za 6...

    Leave a comment:


  • Carlo22
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika colkurtz Wyświetlenie odpowiedzi
    W sobotę (15.6) jasne po 12 zł/0.5l.
    A był taki czas kiedy było za 8zł (lub 7, nie pamiętam dokładnie) Nie znam się, ale pewnie "hotelowość" browaru robi swoje...

    Leave a comment:


  • colkurtz
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Balesss Wyświetlenie odpowiedzi
    A jak ceny w tym sezonie wyglądają?
    W sobotę (15.6) jasne po 12 zł/0.5l.
    Piwo faktycznie dobre, w aromacie delikatnie wyczuwalne hamerykany.

    Leave a comment:


  • Pancernik
    replied
    Tak sami napisali http://www.brovarnia.pl/aktualnosci?NewsID=6479, nazywa się "Piwo Mistrzów" . Tak też zaraz je zgłoszę, mimo reedycji.

    Leave a comment:


  • Pendragon
    replied
    To sam je zgłoś, nawet bez parametrów. Nazwa jest najważniejsza. I czym ono się różni od zwykłej edycji?
    Last edited by Pendragon; 17-06-2013, 11:14.

    Leave a comment:


  • Pancernik
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
    ... jasne (reedycja piwa uwarzonego na EURO 2012)...
    Wiem, żenada, sam się cytuję , ale... Tego piwa jeszcze nie ma w bazie!!! Help!!! Ktokolwiek zna parametry, niech dodaje!!! Piwo bardzo zacnym jest, warto!

    Leave a comment:


  • Balesss
    replied
    W zeszłym roku sprzedawali piwo po 12zł, zastanawia mnie czy będzie kolejny sezon podwyżki. Ze strachem myślę o cenach w Barbadosie.

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎