Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Gdańsk, Szafarnia 9, Brovarnia

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Pancernik
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Balesss Wyświetlenie odpowiedzi
    A jak ceny w tym sezonie wyglądają?
    Nie pamiętam dokładnie , ale Brovarnia od zawsze była lokalem "z górnej półki", cenowej także i nic się tutaj nie zmieniło...
    W każdym razie za zupę rybną, dwa dania główne i kilka (chyba osiem, a może dziewięć?) piw zapłaciłem niespełna PLN 200.

    Leave a comment:


  • Balesss
    replied
    A jak ceny w tym sezonie wyglądają?

    Leave a comment:


  • Pancernik
    replied
    W minioną środę było jasne (reedycja piwa uwarzonego na EURO 2012), ciemne i pszenica.
    Piłem to jasne oraz ciemne, oba bardzo różne, ale i bardzo smaczne, być może do wysokich not przyczyniła się wzmagająca pragnienie pogoda .
    Gdyby ktoś chciał posiedzieć popołudniami w ogródku, uprzejmie donoszę, że panowie, mozolnie wiercący dziury w betonie po drugiej stronie nabrzeża pracują zazwyczaj do 17-ej (we środę pracowali nieco dłużej ).

    Leave a comment:


  • Pendragon
    replied
    A to może mi się z kimś innym pomyliło?

    Leave a comment:


  • Antylop
    replied
    Nie raz piłem u nich ciemne latem

    Leave a comment:


  • Pendragon
    replied
    Wydaje mi się, że w poprzednich latach ograniczali latem produkcję do tych dwóch.

    Leave a comment:


  • Antylop
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
    Podejrzewam, że latem będzie tylko jasne i pszeniczne.
    Dlaczego myślisz, że nie będzie ciemnego ?

    Leave a comment:


  • Pendragon
    replied
    Podejrzewam, że latem będzie tylko jasne i pszeniczne.

    Leave a comment:


  • Antylop
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
    Czy ktoś z Szanownych ma wiedzę (cyt. z naszych, za przeproszeniem, polityków ), na co będzie można liczyć jakoś-tak po 10 czerwca...?
    Zapytam jak będę w Brovarni co planują na lato.

    Ps. Degustowałem jasne wzbogacone o dodatkową porcję chmielu - nieco bardziej goryczkowa ciekawa hybryda, jednak różnica moim zdaniem jest niewielka.

    Leave a comment:


  • Pancernik
    replied
    Czy ktoś z Szanownych ma wiedzę (cyt. z naszych, za przeproszeniem, polityków ), na co będzie można liczyć jakoś-tak po 10 czerwca...?

    Leave a comment:


  • Antylop
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Antylop Wyświetlenie odpowiedzi
    - 21 marca premierę będzie miało Piwo Dymione, które w Brovarni Gdańsk po raz pierwszy zostało uwarzone 3 lata temu. Tym razem przygotowano jedną warkę, czyli 850 litrów.
    - 5 kwietnia będzie miała miejsce premiera piwa Brovarnia American IPA (podczas warzenia użyto pięć odmian chmielu: citra, amarillo, zeus, centennial, cascade). Piwo to będzie chmielone na zimno.
    Jeśli ktoś miałby ochotę na spotkanie przy Dymionym lub AIPA, czekam na propozycje. Może jutro...?

    Leave a comment:


  • Antylop
    replied
    Brovarnia news

    - 21 marca premierę będzie miało Piwo Dymione, które w Brovarni Gdańsk po raz pierwszy zostało uwarzone 3 lata temu. Tym razem przygotowano jedną warkę, czyli 850 litrów.
    - 5 kwietnia będzie miała miejsce premiera piwa Brovarnia American IPA (podczas warzenia użyto pięć odmian chmielu: citra, amarillo, zeus, centennial, cascade). Piwo to będzie chmielone na zimno.

    Leave a comment:


  • Antylop
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
    Z początkiem kwietnia pojawi się AIPA.
    Świetna wiadomość !
    Dzięki za info.

    Leave a comment:


  • abernacka
    replied
    Z początkiem kwietnia pojawi się AIPA.

    Leave a comment:


  • Antylop
    replied
    Pytanie

    Czy coś nowego pojawiło się w "Brovarni" czy standardowo mają jasne, ciemne i pszeniczne ?

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎