Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Gdańsk, Szafarnia 9, Brovarnia

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Antylop
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
    Nie rozumiem. Masz tam odpowiedź czy warto. Choć zawsze najlepiej sprawdzić samemu i wyrobić sobie zdanie. Daleko nie masz.
    Racja

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    Nie rozumiem. Masz tam odpowiedź czy warto. Choć zawsze najlepiej sprawdzić samemu i wyrobić sobie zdanie. Daleko nie masz.

    Leave a comment:


  • Antylop
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
    Piwa są opisywane w Piwo-konkretnie: http://www.browar.biz/forum/showthre...ht=biszkoptowe
    Nie chodziło mi o konkretne odczucia smakowe tylko o fakt czy warto wybrać się na tego Lagera

    Ale będę pamiętał o tym linku.

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    Piwa są opisywane w Piwo-konkretnie: http://www.browar.biz/forum/showthre...ht=biszkoptowe

    Leave a comment:


  • Antylop
    replied
    Pytanie

    Czy ktoś pił już Wiedeńskiego Lagera? Jakie odczucia?

    Leave a comment:


  • Antylop
    replied
    Jednak dopiero dziś dane mi było pojawić się w Brovarni.
    W latach 2008-2012 bywałem tu często.
    Piłem jasne i ciemne. Podstawową różnicą w stosunku do kilku ostatnich wizyt była piana, która tak jak kiedyś oblepia kufel/pokal i utrzymuje się do końca! Jeśli chodzi o smak to jest on bardziej delikatny niż kilka miesięcy temu (zwiększa się podobieństwo do dawnego smaku "Grossmanowego" (co mi odpowiada). Jednak Michał G. moim zdaniem warzył smaczniejsze piwa.
    Ps. Na początku lutego pojawi się biszkoptowy lager. Posmakujemy - zobaczymy

    Leave a comment:


  • Antylop
    replied
    Witam wszystkich.
    Jutro będę testował "Brovarnia jasne". Napiszę o swoich doznaniach smakowych

    Ps. Najbardziej smakowało mi piwo w Brovarni za czasów Michała Grossmanna (szczególnie ciemne z dodatkiem wędzonego słodu). Z późniejszych produktów Brovarni bardzo smakowała mi IPA.

    Leave a comment:


  • purc
    replied
    3 piwa - Helles, Weizen i Schwarzbier. Helles smaczny , typowy dla małych browarów niemieckich, ale niestety zdecydowanie zbyt nagazowany. To samo tyczy się poprawnej, choć trochę nudnej pszenicy. Najbardziej smakował mi Schwarzbier - wytrawny , palony, bardzo pijalny. Tylko ta piana, która znika w ciągu minuty w każdym piwie. Do tego w butelce 1 l Stout Czekoladowy za jedyne 35 zł. Obsługa sympatyczna , ale bez pojęcia o piwie. Nalewanie to standardowa w lokalach tego typu /Bierhalle etc./masakra.
    Last edited by purc; 16-12-2012, 18:23.

    Leave a comment:


  • piokl13
    replied
    Okftoberfest trwa w najlepsze. W sobotę o 17 większość stolików była zarezerwowana, ale udało nam się coś znaleźć. Na piwo czekaliśmy tylko 20 minut. Pewno czekalibyśmy dłużej, gdyby nie to, że po 15 minutach poszliśmy upomnieć się do baru.

    Leave a comment:


  • Balesss
    replied
    Wygląda na to, że premiera w sobotę się nie odbędzie. W sobotę, druga już w tym tygodniu, impreza zamknięta. "Inauguracja święta piwa" dla jedynie słusznych, wybranych klientów.

    Leave a comment:


  • dyczkin
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
    Będzie premiera, czy wszystko poszło na ślub prezydentówny?
    Myślisz, że Kalisz wypił wszystko

    Leave a comment:


  • Pendragon
    replied
    Będzie premiera, czy wszystko poszło na ślub prezydentówny?

    Leave a comment:


  • Saks
    replied
    HONEY MOON - Honey Brown Ale

    HONEY MOON, w stylu Honey Brown Ale to najnowsza propozycja, którą przygotowujemy dla naszych gości. Tym solidnie nachmielonym po angielsku Ale (Challenger&East Kent Golding) mamy nadzieje przekonać, że piwo z miodem może być stylowe i ciekawe .

    Obecnie piwo rozpoczyna 3 tydzień leżakowania.

    Leave a comment:


  • tomko5
    replied
    Witam.
    Miałem okazję odwiedzić BROVARNIE i powiem tylko tyle piwo owszem może drogo ale myślę,że warto,natomiast śledzie w trzech smakach warte wszystkie pieniądze Tu prośba może ktoś wie więcej na temat tych śledzi.....delikatne,różowiutkie....mmm pycha.Pytanko jest takie z czym one są?(chodzi o nadzienia)Polecam z całego serca,szkoda tylko,że to tak daleko......może za rok?
    A teraz łyczek ciemnego......mmm....
    Last edited by tomko5; 25-08-2012, 10:17.

    Leave a comment:


  • VanPurRz
    replied
    NIestety atmosfera i klientela tego miejsca to nie moja bajka kompletnie. Za to piwo było zacne - dobre ciemne i mistrzostwo świata - pszenica. Po prostu bajka.
    Na ogródku położonym parę metrów dalej tylko jasne i ciemne. Niestety nie dane mi było spróbować piw specjalnych ani tutaj ani na Piwnej.
    Z jednej strony to rozumiem (biznes) bo w czasie turystycznym i tak schodzą klasyki czyli jasne/pszenica/ciemne ale z drugiej to właśnie w wakacje człowiek może podróżować i odwiedzać miejsca do któych w ciągu roku nie ma kiedy przyjechać i miło by było wtedy napić się czegoś specjalnego.

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎