Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zimbabwe, Stand 270, Adan Stander Ropad, The River Brewing Co.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9729

    Zimbabwe, Stand 270, Adan Stander Ropad, The River Brewing Co.

    Po całodziennych wrażeniach w Botswanie wracaliśmy (autokarowo) do hotelu opodal Victoria Falls.
    Zajechaliśmy na lokalny bazar, ale ja - wypatrzywszy szyld browaru - postawiłem wyżej wrażenia spożywcze nad handlowymi i bryknąłem do browaru.
    Browar istnieje chyba od roku, warzy kilka piw - w czasie mojej wizyty mieli na kranach ginger n/alko, amarillo wheat, stouta, pale ale i north IPA.
    Do jedzenia spory wybór dań, od kurczaków, przez żeberka do steków. Są też chyba jakieś sałatki. Małe piwo kosztuje USD 3, duże USD 5, stek USD 15 (ten mniejszy, 200g).
    Za pierwszym razem miałem tylko południowoafrykańskie randy, ochoczo przyjmowane w Zimbabwe, jak okiem sięgnąć..., ale nie w browarze. W efekcie dostałem piwo za friko.
    Było mi głupio, gdyż społeczeństwo tam biednym jest, obiecałem więc Ibrahimowi, że wrócę jutro. Wróciłem z grupą znajomych i trochę pobiesiadowaliśmy.
    Fotek nie mam, tam nie wszyscy lubią być fotografowani, strona browaru "nie robi", ale jest FB: https://www.facebook.com/CraftyVicFalls/.
    Generalnie, pyszna IPA, bardzo dobre pale ale - polecam .
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎