Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Angielskie Piwo

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tricolor
    Junior
    • 10-2012
    • 3

    Angielskie Piwo

    Konkretnie jakie jest Angielskie piwo butelkowe niepasteryzowane i nieflitrowane i jak rozpoznac takie piwo ? Poszukuje i nie moge znalesc lub zle szukam.
  • danhaj
    Senior
    • 04-2010
    • 619

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tricolor Wyświetlenie odpowiedzi
    Konkretnie jakie jest Angielskie piwo butelkowe niepasteryzowane i nieflitrowane i jak rozpoznac takie piwo ? Poszukuje i nie moge znalesc lub zle szukam.
    Chodzi o rozpoznawanie takiego piwa z dalszej odległości? Może ten filmik pomoże?

    W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.
    Wycieczki do czeskich browarów (z Krakowa)

    www.czechforum.pl

    Comment

    • tricolor
      Junior
      • 10-2012
      • 3

      #3
      Chodzi mi o informacje na etykiecie piwa. Jedynie co znalezlem to organic beer , ale to chyba nie to. Prawdopodobnie chmiel uzyty do wyroby takiego piwa pochodzi z ekologicznego gospodarstwa. A jezeli chodzi o twoja odpowiedz to skoro nie potrafisz pomoc to daj sobie spokoj z informacjami nic nie wnoszacymi do watku.
      Last edited by tricolor; 04-10-2012, 16:53.

      Comment

      • volodos
        Senior
        • 09-2008
        • 717

        #4
        Przeczytaj jeszcze raz swojego posta, a potem się bierz za krytykowanie danhaja.

        Comment

        • moracz
          Senior
          • 11-2009
          • 121

          #5
          Stworzyłeś post-zapytanie nieskładnie, prawie nie po polsku, nie wspominając już o jakimkolwiek logicznym czy gramatycznym formułowaniu myśli i dziwisz się, że uzyskałeś odpowiedź, która "nic nie wnosi do tematu". Jesteś nowy na forum, dostosuj się do reguł, które na nim panują (pisanie po polsku jest jedną z nich). Zadaj rzeczowe pytanie, poszukaj wcześniej coś na ten temat, a gwarantuje Ci, że uzyskasz w pełni satysfakcjonującą odpowiedź na każdy piwny temat

          A w temacie, piwa refermentowane w butelce (bottle-conditioned) na pewno będą niefiltrowane i niepasteryzowane, terminy cask ale czy real ale też oznaczają niepasteryzowane i niefiltrowane piwo, ale odnoszą się jednak do piw beczkowych, a nie o to pytałeś. Tyle wiem ja, myślę, że inni to znacznie uzupełnią

          PS. Prawy alt nie gryzie =]
          Last edited by moracz; 04-10-2012, 17:17.

          Comment

          • tricolor
            Junior
            • 10-2012
            • 3

            #6
            Dzieki bardzo za odpowiedz, to jest to czego szukalem.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎