Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdzie kupię/sprowadzę polskie regionalne piwa(do UK)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • snapshop
    Junior
    • 04-2015
    • 2

    Gdzie kupię/sprowadzę polskie regionalne piwa(do UK)

    Witam.
    Browarem interesuje się w zasadzie z doskoku, lecz ostatnim czasem, gdy byłem na pomorzu i podlasiu wpadło w moje ręce wiele świetnych(oczywiście w mojej opinii) piw, m.in. Kormoran Świeży, czy Fortuna miodowa, Doctor Brew oraz wiele wiele innych, których wypiłem ze smakiem.
    Jako, że piję piwo bardzo rzadko, to chciałbym pić coś, co jest czymś ciekawym i smacznym.

    Wiem, że w Polsce są piwa zagraniczne, a o dziwo tutaj gdzie się znajduje jest niezwykle ciężko jakieś polskie piwo oprócz koncernowych.

    Pytanie jest takie: czy ktokolwiek z Was mieszka może na Wyspach i byłby w stanie wysłać parę piw za w miarę przystępną cenę i aby wysyłka nie kosztowała kroci.
    (czyt. za 3 piwa - 100f).

    interesują mnie w miare racjonalne ilości, czyt. 30-50 piw w jednej wysyłce.

    Nie potrzebuje ich na teraz, ale miło by było, abym w razie możliwości mógł się skontaktować.

    Pozdrawiam serdecznie
  • pioterb4
    Senior
    • 05-2006
    • 4322

    #2
    Ale wiesz, ze w UK istnieje przeszło tysiąc browarów i też warzą świetne piwa? Zważywszy na swoje położenie warto by było poznać tamtejszy rynek dokładniej, polskie piwa nie uciekną. A jak już Ci na nich tak zależy to podejrzewam, ze oferta wymiany będzie dla niektórych bardziej atrakcyjna niż sprzedaży.

    Comment

    • snapshop
      Junior
      • 04-2015
      • 2

      #3
      Próbowałem wielu piw stąd, różne style, w sumie każdy rodzaj piwa, który był w supermarkecie(nie mam jakiegoś sklepu alkoholowego obok siebie, gdzie są jakieś perełki, ale te mniejsze piwa w Anglii często są w supermarketach). Wiele z nich mi posmakowało, fakt.

      Jednakże mógłbym Ci powiedzieć o tym samym, że jeżeli mieszkasz w Polsce, możesz skoncentrować się tylko na Polskich browarach, choć jest ich o wiele mniej niż w UK.

      Tak ja również chciałbym poznać trochę polskich piw, których jeszcze nie doświadczyłem.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎