Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Siechnice, Świerczewskiego 24 - "Spichlerz"

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Quechua
    Junior
    • 03-2015
    • 2

    Siechnice, Świerczewskiego 24 - "Spichlerz"

    Nie jest to nowy sklep, ale nie ma go jeszcze na forum.
    Szeroki wybór browarów i win, do tego (co najważniejsze) właściciel wiedzę ma przeogromną. Jestem amatorem, dużo rzeczy mogłem się dowiedzieć.

    Zaloguj się do Facebooka, aby zacząć udostępniać różne rzeczy oraz łączyć się ze znajomymi, rodziną i ludźmi, których znasz.
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    #2
    Zamknięty.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • Quechua
      Junior
      • 03-2015
      • 2

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
      Zamknięty.
      I tak i nie
      „Nowo-stara” ekipa otworzyła miesiąc temu ponownie można powiedzieć ten sam sklep (wystrój, klimat itd), ale pod nową nazwą - „Nowa stodoła”

      Comment

      • darekd
        PremiumUżytkownik
        • 02-2003
        • 12118

        #4
        Nowa Stodoła

        Godziny otwarcia:

        Wtorek - Piątek 15-21.00
        Sobota 12-21.00
        Niedziela 14-19.00

        Zmieniona jest też nazwa ulicy - obecnie to:

        Piastów Śląskich 24


        W asortymencie polski kraft (z ciekawostek m.in. RISy z Piwnego Podziemia), głównie klasyka czeska, niemiecki Landskron.

        No i nadal są nalewaki do PETów. Jeden z polskimi piwami a drugi z czeskimi. Z tego drugiego trafiłem na Cvikov za rozsądną cenę ok 9 zł/litr. Śledząc ich stronę:



        to z tymi czeskimi trochę średnio - z jednej strony fajnie że trafia się Albrecht, wspomniany Cvikov czy ewentualnie Żatec, z drugiej Rohozec, Svijany lub Kozel już większej atrakcji z kija nie stanowi. Może jednak na takie jest zainteresowanie.

        Całość robi jednak bardzo pozytywne wrażenie, lodówki, bardzo estetyczny wystrój i przestrzeń, naprawdę przyjemne miejsce.

        Comment

        • darekd
          PremiumUżytkownik
          • 02-2003
          • 12118

          #5
          Zmiany w tym miejscu. Otóż powrócono do starej nazwy Spichlerz, ale zmieniła się... nazwa ulicy. Świerczewski odszedł w niepamięć. Obecny adres to Piastów Śląskich 24.

          Lokal też trochę zmienił swój charakter, bo obecnie jest to "craft beer shop & pub". Wygląda to bardzo fajnie, bo jest już kilka nalewaków (można napić się na miejscu lub na wynos do PETów) i profesjonalnie (mają pomieszczenie na kegi, dzięki temu przechowywane są w odpowiedniej temperaturze). Piwko można wybić w środku, jak i pod parasolem na zewnątrz. Naprzeciw jest punkt z burgerami, więc co zjeść też jest. Na kranach polskie krafty (wśród nich sporo miejsca dla lokalnych - Cześć Brat, Widawa, Cztery Ściany, ale i inny + czeska klasyka).

          Fajne miejsce.

          Zaloguj się do Facebooka, aby zacząć udostępniać różne rzeczy oraz łączyć się ze znajomymi, rodziną i ludźmi, których znasz.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎