Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Wołomin, Wileńska, Alkohole24

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • NaturalArti
    Member
    • 09-2009
    • 86

    Wołomin, Wileńska, Alkohole24

    Dorzucę od siebie 3 grosze jako że mieszkam teraz w Wołominie, a z tego co widzę jest on tutaj dość skąpo reprezentowany.

    No więc z tych sklepów w Wołominie które jak na razie poznałem ten wygląda całkiem ciekawie.
    Mają trochę piw regionalnych (ciechany, lwówki, browar kormoran, browar namysłów, browar amber, "browar" gontyniec, czasem bywa tez Noteckie) i inne.

    Często robią promocje i piwa których termin przydatności do spożycia się niedługo kończy można kupić bardzo okazyjnie.

    Ceny - przeciętne. Jak na Wołomin to ok (bo tu ogólnie piwo jest droższe niż w np. Warszawie) .... choć w Warszawie znam sporo tańszych sklepów.

    Jedynym dużym minusem jest to, że często (jeśli nie codziennie) w okolicach godziny 18-19-tej zamykają sklep i robią sobie długą przerwę techniczną. Głupszej godziny już chyba nie mogli wybrać, gdyż właśnie wtedy najwięcej ludzi wraca z Warszawy z pracy i - jak by pomyśleli - to mieliby o tej godzinie najlepszy ruch w interesie. Mnie to trochę wkurza, bo ilekroć chcę tam po pracy zrobić zakupy to całuję klamkę i muszę potem jeszcze raz specjalnie przychodzić późnym wieczorem.
    Last edited by NaturalArti; 07-05-2011, 11:24. Powód: errata
  • zgoda
    Senior
    • 05-2005
    • 3516

    #2
    Wileńska długa jest, jakieś dodatkowe info co do lokalizacji?
    Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

    Comment

    • NaturalArti
      Member
      • 09-2009
      • 86

      #3
      Już podaję: mam na myśli sklep na skrzyżowaniu Wileńskiej i Przechodniej

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎