Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Kędzierzyn Koźle, Wojska Polskiego 10 (?), Zimna Wódka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Hedin
    Senior
    • 02-2011
    • 370

    #31
    Ktoś się orientuje, czy Lwówek Belg się pojawił? Na weekend na pewno bym się skusił na spróbowanie.

    Comment

    • Mason
      Senior
      • 02-2010
      • 3280

      #32
      Z aktywnych browar.bizonów to pewnie Ty jesteś tam najczęstszym gościem, więc jesteś najlepiej zorientowany w ich ofercie.
      JEDNO PIVKO NEVADI!

      Comment

      • Mason
        Senior
        • 02-2010
        • 3280

        #33
        Pojawiło się Orkiszowe z Czosnkiem. W cenie 6,10
        JEDNO PIVKO NEVADI!

        Comment

        • maly619
          Junior
          • 01-2014
          • 2

          #34
          Może kogoś to zainteresuje, ale jak byłem tam parę tygodni temu, to były piwa z Pinty. Podobno zmienił się dostawca piw i jest szansa, że będą się pojawiać.

          Comment

          • maly619
            Junior
            • 01-2014
            • 2

            #35
            Dobra wiadomość, bo sklep jest coraz lepiej zaopatrzony.

            Byłem wczoraj i mieli wszystko z Peruna, Smokey Joe, Hopsasa, Oto Mata IPA, jakieś Dr. Brew, całą czwórkę Podróży Kormorana, Jasny Dynks z Szału Piw i jeszcze parę których już nie pamiętam (+ trochę czeskich).

            Jedyny problem to przechowywanie tych piw. Na szczęście jeszcze nie zdarzyło mi się, że trafiłem na coś zepsutego, albo wadliwego, ale strasznie mało piw jest w lodówce, a większość na szafce na którą mocno działa światło (wnioskuję to po temperaturze butelek będących na szafce właśnie).

            Nie mniej jednak jako mieszkańca Kędzierzyna cieszę się, że oferta piw się powiększa, bo to tak naprawdę jedyne miejsce, gdzie mogę się zaopatrzyć w ciekawsze piwa.

            Comment

            • Tatras
              Junior
              • 11-2015
              • 3

              #36
              Sklep się zwie Zimna Wódka.
              Co jakiś czas (niedługi bo z miesiąc) nowe piwka tam kupuje i regularnie sprowadzane są też te, które dobrze idą, ale Krafty cały czas w ofercie. Ostatnio dużo Pinty w tym nowe Modern Drinking, Faktoria Winchester i wiele innych.
              Wdzięczny jestem za ten sklep.
              Last edited by Tatras; 06-01-2016, 23:46.

              Comment

              • Kodierknecht
                Junior
                • 01-2018
                • 24

                #37
                Niestety sklep się strasznie zepsuł. Bylem tam w lipcu i kupiłem jakieś 10 butelek czyli wykupiłem cały sklep. Zostały tylko koncerniaki.

                Z tych 10 piw 2 lub 3 były bardzo przeterminowane, jakieś 2-3 miesięcy. Niestety brak paragonu i wyjazd do domu (do niemiec) nie pozwoliły mi wrócić do tego sklepu.





                Szkoda bo w Kędzierzynie nie ma innego sklepu "specjalistycznego" ,)

                Comment

                • Tatras
                  Junior
                  • 11-2015
                  • 3

                  #38
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Kodierknecht Wyświetlenie odpowiedzi
                  Niestety sklep się strasznie zepsuł. Bylem tam w lipcu i kupiłem jakieś 10 butelek czyli wykupiłem cały sklep. Zostały tylko koncerniaki.

                  Z tych 10 piw 2 lub 3 były bardzo przeterminowane, jakieś 2-3 miesięcy. Niestety brak paragonu i wyjazd do domu (do niemiec) nie pozwoliły mi wrócić do tego sklepu.





                  Szkoda bo w Kędzierzynie nie ma innego sklepu "specjalistycznego" ,)

                  Niestety potwierdzam. Gdzieś do wiosny zeszłego roku było wręcz super. 3 regały kraftu, ale od dłuższego czasu pustki, właśnie były piwa przeterminowane - sklep chyba pada.

                  Teraz tylko pojedyncze piwka w Tesco, Carrefour i Lidl no i BP.

                  Comment

                  • Kodierknecht
                    Junior
                    • 01-2018
                    • 24

                    #39
                    Albo jechać do Opola.

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19167

                      #40
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chaynik Wyświetlenie odpowiedzi
                      Dzisiaj byłem na zakupach i zobaczyłem, że trwają prace nad oznakowaniem sklepu w sposób wybitnie widoczny. Ogólnie dojście do sklepu to : około 250 m od skrzyżowania Al Jana Pawła II z ulicą Wojska Polskiego, wzdłuż ulicy w ciągu handlowym po prawej stronie ! plecami do Hali Sportowej.
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Tatras Wyświetlenie odpowiedzi
                      Sklep się zwie Zimna Wódka.
                      Zakrawa to na jakiś absurd, że przez 7 lat nikt nie ustalił właściwej lokalizacji mimo powyższych wskazówek (błąd został powielony na mapie Pendragona) i nawet przez rok nikt nie zmienił nazwy lokalu. Lokalizacja to WP 10.

                      Comment

                      • Maggyk
                        Szara Adminiscjencja
                        • 05-2004
                        • 5615

                        #41
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                        Zakrawa to na jakiś absurd, że przez 7 lat nikt nie ustalił właściwej lokalizacji mimo powyższych wskazówek (błąd został powielony na mapie Pendragona) i nawet przez rok nikt nie zmienił nazwy lokalu. Lokalizacja to WP 10.
                        Nazwa Zimna Wódka nie licuje z powagą tego forum No dobra zmieniam, ale pod adresem WP 10 wyskakuje mi sklep AGD. Skąd adres?
                        Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                        Piwo domowe -
                        Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                        Reklama w BROWARZE
                        PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                        Comment

                        • e-prezes
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 19167

                          #42
                          Na Google View z 2012 roku widać witrynę sklepu alkoholowego współdzielonego z warzywniakiem, o czym było powyżej. Adres tego sklepu to WP 10.

                          Comment

                          • Kodierknecht
                            Junior
                            • 01-2018
                            • 24

                            #43
                            O ile sobie przypominam to ten sklep jest wielobranżowy. Ale raczej spożywczak i monopolowy w jednym.

                            Comment

                            • Maggyk
                              Szara Adminiscjencja
                              • 05-2004
                              • 5615

                              #44
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Kodierknecht Wyświetlenie odpowiedzi
                              O ile sobie przypominam to ten sklep jest wielobranżowy. Ale raczej spożywczak i monopolowy w jednym.
                              To jest koło Neonetu, tudzież byłego Neonetu?
                              Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                              Piwo domowe -
                              Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                              Reklama w BROWARZE
                              PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                              Comment

                              • Kodierknecht
                                Junior
                                • 01-2018
                                • 24

                                #45
                                Właśnie tam. Na Google maps niestety pełno drzew wiec nie widać tego dokładnie.


                                Kurcze ja sam mieszkałem na wojska polskiego ale wtedy to tam były tylko takie prl-owskie sklepy no i oczywiście pewex!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎