Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bednary, Łowickie Pale Ale

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Klatak
    Senior
    • 07-2014
    • 431

    #16
    I zdjęcie z butelką:
    Attached Files

    Comment

    • melor
      Senior
      • 04-2006
      • 364

      #17
      Pierwszy raz piłem to piwo w lutym, lane. I powaliło mnie na ziemię swoim aromatem i smakiem chmielowym. Był intensywny i niesamowicie przyjemny, niespotykany w żadnym innym piwie jakie piłem i bardzo mi się spodobał. Piwa niestety nie było wtedy w butelkach, ale pojawiło się niedawno, więc poniżej krótka recenzja wersji butelkowej.

      aromat: lekko chmielowy
      kolor: ciemnozłoty, mętny
      piana: mała
      smak: wyraźna goryczka i niesamowity smak chmieli (niestety nie wiem jakich). Goryczka nie jest zalegająca - wręcz przeciwnie - szybko znika niestety. To jest chyba najlepiej chmielone piwo jakie piłem. Niskie nasycenie. Wysoka pijalność. Niestety wszystko co dobre, szybko się kończy, więc po 10 minutach piwo znikło...
      8/10

      Czy ktoś wie jakie chmiele zostały użyte do chmielenia w tym piwie? Na etykiecie niestety brak informacji. Nie są to takie typowe amerykańskie dające aromat owocowy, tylko taki bardziej trawiasty, bardziej w stronę mittelfrüh.

      Comment

      • Crim44
        Member
        • 09-2014
        • 88

        #18
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: mętny, brudna pomarańcz [3.5]
        Piana: oblepia mocno szkło jednak słabo się pieni [3]
        Zapach: trawiasty, delikatnie gdzieś tam może jakieś owoce ale to właśnie trawa zakrywa wszystko, dosyć intensynie [3.5]
        Smak: chlebek z trawą, gorycz trochę sciąga, nie lubie takiego klimat ale na pewno intensywny smak i zapach [3]
        Wysycenie: średnie, moim zdaniem dobrze piwo "wchodzi" [4.5]
        Opakowanie: wszystko i nic, trochę próbowano to zrobić ludowo, troche chmielowo, trochę sielankowo, trochę to koronki przypomina. Źle dobrane kolory. Na plus, że wszystko na nie najgorszej jakości papierze. Niestety bez wypisania wszystkich składników [3]
        Uwagi: Jak dla mnie nic specjalnego raczej na pewno nie wrócę. Warka 21,02,2015

        Moja ocena: [3.275]

        Comment

        • Dzoshu
          Senior
          • 12-2013
          • 496

          #19
          Kolor: Jasny bursztyn, zamglone.
          Piana: Średnie pęcherzyki, osadza się warstwą na powierzchni, oblepia szkło.
          Zapach: Cytrusy, karmel i masło.
          Smak: Umiarkowanie słodkie, karmel, owoce, lekko oleiste w konsystencji. Wysoka grejpfrutowa goryczka.
          Wysycenie: Średnie, OK.
          Opakowanie: Całkiem ładna stylistyka, dokładne info.
          Uwagi: Warka 2.08.15 Próbuje któryś raz i zawsze masło w aromacie. Wiem, że są tacy którzy lubią więc tym polecam
          Attached Files

          Comment

          • kloss
            Senior
            • 03-2003
            • 2526

            #20
            Piwo jest gorzkie i to w nieprzyjemny sposób. Nie jest to sympatyczna chmielowa goryczka tylko zalegająca gorzkawość. Piłem je wcześniej kilkakrotnie i miałem pozytywne wrażenia.

            Comment

            • becik
              Senior
              • 07-2002
              • 14999

              #21
              Nadal przeciętne
              Attached Files
              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎