Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Witnica (BOSS), [Birbant] American Wheat

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • xcvxc
    Member
    • 02-2014
    • 47

    #31
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: żółto-pomarańczowy, mocne zmętnienie [4]
    Piana: Słaba, znika zaraz po nalaniu. Pozostaje mała warstwa ale minimalna chociaż jakieś tam ślady na szkle pozostawia. [3.5]
    Zapach: Z butelki owocowy trochę słodowy. Po przelaniu do szkła czuć słodkie owoce, lekkie cytrusy i lekkie nuty octowe. [3.5]
    Smak: Piwo wytrawne, trochę kwaskowe (od słodu pszenicznego), wyczuwalna goryczka, trochę wodniste. Szału nie ma. [3.5]
    Wysycenie: Raczej średnio niskie. [3.5]
    Opakowanie: Typowe dla Birbanta. Osobiście trochę nie leży mi blond warkocz do stylu piwa. [3.5]
    Uwagi: Warte spróbowania ale szału nie ma.

    Moja ocena: [3.525]

    Comment

    • Klatak
      Senior
      • 07-2014
      • 431

      #32
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Przybrudzona pomarańcz, solidnie zmętnione [4.5]
      Piana: Bardzo słaba, średniopęcherzykowa, nie koronkuje. [3]
      Zapach: Niezbyt intensywny, dość słodki nawet lekko miodowy,. Delikatna nuta amerykańskiego chmielu, ale powinno by go być znacznie więcej. [3.5]
      Smak: Całkiem solidna goryczka z dużą kontrą słodową. Jednak piwo sprawia wrażenie wodnistego. Całkiem nieźle pijalne. [4]
      Wysycenie: Średnio niskie. Mogło by być wyższe. [4]
      Opakowanie: Proste, ale bardzo fajne. Zawiera komplet informacji. [4.5]
      Uwagi: Warka z datą do 06.10.2014. Całkiem niezłe piwo, na standardowym poziomie Birbanta. Oczekiwał bym jednak lepszej piany i intensywniejszego aromatu.

      Moja ocena: [3.775]

      Comment

      • Mars276
        Senior
        • 07-2014
        • 134

        #33
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Jasny bursztyn - mocno mętne. Minus za brzydkie farfocle na dnie pokala. [4.5]
        Piana: Słabo - mało obfita, mało trwała, drobno i średniopęcherzykowa. Pozostawia jakiś tam lacing, więc tragedii nie ma. [2.5]
        Zapach: Delikatny, ale bardzo przyjemny aromat owoców tropikalnych. Nie wali po nosie - mogłoby być lepiej, ale źle nie jest. [4]
        Smak: Tutaj też dominuje aromat owoców tropikalnych. Trochę mało pszenicznych aromatów zbożowych, jak na mój gust. Piwo jest odrobinę kwaskowate z minimalną goryczką i przyjemnie się pije. [3.5]
        Wysycenie: Wysokie - i takie być powinno. [5]
        Opakowanie: Etykiety Birbanta nie są złe, ale dupy nie urywają. Plus za pełen skład na kontrze. [4]
        Uwagi: Warka ważna do 06/10/14. Za mało pszenicy w pszenicy, słaba piana - poza tym przyjemne piwo.

        Moja ocena: [3.725]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎