Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gościszewo, [AleBrowar] Hard Bride

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • rafalek21
    Senior
    • 04-2015
    • 1407

    #61
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Dzoshu Wyświetlenie odpowiedzi
    Warka 30.04.16 Leżak niestety tutaj się nie sprawdził. Pamiętam, że świeża partia była świetna tutaj niestety jest tylko dobrze.
    Z ciekawości wyciągnąłem tą butelkę z piwnicy i zgadzam się z tym, że to piwo nie zyskało, a wręcz straciło na leżakowaniu. Trochę szkoda, bo świeże było bardzo dobre. Chyba muszę wyczyścić piwnicę z amerykańskich BW.

    Comment

    • Brodzislaw
      Senior
      • 09-2013
      • 1020

      #62
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: bursztynowy wpadający w miedź, klarowny [5]
      Piana: écru z drobnych ziarenek, opadła do minimalnej warstwy [4]
      Zapach: chmielowy: cytrusy, owoce i zioła, kontrują słody z karmelkiem, a po ociepleniu gumą do żucia i odrobiną landrynek. Nuty alkoholowej likierowości czuć na finiszu. [4]
      Smak: najpierw czuć słodkawość od słodów z karmelkiem i landrynkami. Nie ma na szczęście powalającej słodyczy z klasycznego BW, bo piwo nie jest ulepkowo gęste. Goryczka średnia i powyżej, w nucie cytrusowej i ziołowej, podbitej przez alkohol. [4]
      Wysycenie: średnie jak dla mnie optymalne. [5]
      Opakowanie: Klasyczna dla AleBrowar-ków z b.dobrym info na kontrze. [5]
      Uwagi: Piwo bardzo udane, do degustacji, trochę lekkie jak na 24-kę no i przydałoby się więcej chmielu.

      Moja ocena: [4.15]

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #63
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: bursztynowo-brązowy, mętne [3.5]
        Piana: ecru, drobna, dość szybko opada do cienkiej warstwy i obwódki wokół szkła [3]
        Zapach: lekki, przefermentowanych owoców, słodu [3.5]
        Smak: pełne, gęste, treściwe, owocowo-likierowy posmak, momentami zbyt mocno słodkawy, goryczka wyczuwalna w minimalnym stopniu, alkohol - moc wyczuwana w kącikach ust i bardziej w smaku po ogrzaniu piwa, słodowa baza pod koniec łyczka [3.5]
        Wysycenie: bez zarzutu [5]
        Opakowanie: pokal w Qufel Ber park, lokalowy wafel [3]
        Uwagi: Nie lubię barleyów ale ten daje radę w piciu

        Moja ocena: [3.5]
        Attached Files
        Last edited by becik; 24-11-2017, 21:18.
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎