Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Brok, Sambor

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Kemp
    Senior
    • 03-2002
    • 357

    #16
    Dobre piwo na solidną 4. Bardzo fajna wyraźna goryczka, stabilna biała piana.
    Kemp

    Comment

    • Piecia
      Senior
      • 02-2002
      • 3307

      #17
      Kemp napisał(a)
      stabilna biała piana.
      u mnie znikła dosyć szybko co troszkę obniżyło notkę ale nie omieszkam spróbować jeszcze raz!!!
      Koniec i bomba,
      Kto nie pije ten trąba !!!
      __________________________
      piję bo lubię!

      Comment

      • Viktor
        Senior
        • 04-2002
        • 617

        #18
        Brok, Sambor

        Dawno, bo roku temu, piłem Sambora ( jeszcze z poprzednim wzorem etykiety). Ten nowy jest równie dobry. W "moim" egzemplarzu piana była ładna i utrzymywała się ok. 3 min., ładny owocowy zapach po otwarciu butelki ( bezzwrotna , ale dla kolekcjonerów z wytłoczonym logo BROK ), goryczka umiarkowana - narasta jej głębia w miarę picia. Aktualna cena w REAL'u : 1,99 zł. Dobra cena za dobre piwo (4+)

        Comment

        • żąleną
          Sojowe Oddziały Bojowe
          • 01-2002
          • 13239

          #19
          No cóż - jak to Brok. Intensywny ziołowy posmak, jak ktoś lubi, w to mu graj. Ja lubię raz na jakiś czas i będę sięgał po Sambora, ale dla odmiany, nie na codzień.

          Comment

          • kopernik
            Senior
            • 11-2002
            • 204

            #20
            wpadł w moje łapy Sambor Eksport, parametry te same co w normalnym, butelka zielona z logo browaru, etykieta nie tak wieśniacka jak w krajowym, po angielsku. Cena 2.30. Jak nauczę sie dodawać skany to dołączę skanik etykietki .

            Comment

            • rafko
              Senior
              • 04-2002
              • 116

              #21
              kopernik napisał(a)
              wpadł w moje łapy Sambor Eksport, parametry te same co w normalnym, butelka zielona z logo browaru, etykieta nie tak wieśniacka jak w krajowym, po angielsku. Cena 2.30. Jak nauczę sie dodawać skany to dołączę skanik etykietki .
              Wpadnij do E.Leclerca na Bielanach od pół miesiaca Brok Sambor Export 1,69 zł za 0,5 l. A dzisiaj pojawił sie Kanclerz z Broka za 1,79 (ale to chyba nie w tym temacie)
              piwo, piwko, piweczko

              Comment

              • Gollum
                Gość
                • 09-2002
                • 307

                #22
                To moje ulubione piwo, gdy akurat przebywam na wybrzeżu środkowym (bo zawsze staram się pić piwa miejscowe). Przyjemnie jest wypić je wprost z lodówki, w ciepły wieczór. Bardzo przyjemny zapach, że piana szybko opada, to drobny szczegół, ważne że smak jest taki, jaki powinno mieć dobre piwo. A że dobry to w szkole czwórka, więc ja też daję czwórkę. Z plusem, czyli 4,5.

                Comment

                • m_a_c_i_a_c_h
                  Junior
                  • 02-2003
                  • 5

                  #23
                  wole martina, generalni preferujac piwa mocne, ale jak na pilsa - a szczegolnie ten w wersji export - moim zdaniem super
                  zdecydowanie lepszy i wizualnie w ladniejszej butelce niz ten klasyczny
                  smak nieodparcie kojazy mi sie z pilsnerem urquel - czy jak to sie tam pisze

                  Comment

                  • kopernik
                    Senior
                    • 11-2002
                    • 204

                    #24
                    rafko napisał(a)


                    Wpadnij do E.Leclerca na Bielanach od pół miesiaca Brok Sambor Export 1,69 zł za 0,5 l. ...
                    oj, nieładnie. pół miesiąca trzymać taką informacje dla siebie, wstydź się

                    Comment

                    • m_a_c_i_a_c_h
                      Junior
                      • 02-2003
                      • 5

                      #25
                      Smakowalem wersje eksportowa w slicznej zielonej butelce, w ktorej piwo o jak dlamnie jednak zbyt jasnym kolorze jak na zaw. ekstraktu prezentuje sie wspaniale. Piana opadła bardzo szybko - ale to co od razu rzucilo sie do nozdrzy to zapach. Bardzo intensywny zapach chmielu - poczulem sie jakby stal na plantacji, posrod pnaczy chmielowych . Dokladnie taki jest tez smak, z goryczka i bardzo silnym posmakiem chmielowym - jak dla mnie bardzo gustownie i malo spotykanie, a zatem po 4,5 za smak i zapach. Ilosc babelkow jest idealna. Piwko za taka cene warte jest kazdego grosza jaki na nie wydaje - bardzo oryginalne i slicznie prezentujace sie na polce - naprawde WARTO.
                      Szkoda tylko ze wersja nieexportowa smakowala jednak ciut gorzej .

                      Moja ocena: [4.375]

                      Comment

                      • szarpik
                        Senior
                        • 02-2002
                        • 676

                        #26
                        Bardzo lubię to piwo , ogólnie Brok jest jednym z moich ulubionych browarów, właściwie nie ma się do czego przyczepić , a jednak Martin jeszcze bardziej mi smakuje
                        WWW.EKSTRAKLASA.NET

                        Comment

                        • nawyk
                          Member
                          • 07-2002
                          • 64

                          #27
                          Kupiłem w Auchan obie wersje: w zielonej butelce z wytłoczonym logo BROK (wersja export) i w brązowej bez żadnych upiększeń (wersja krajowa). Cena dla obu jednakowa 1.98 zł.

                          1. Export - piękny ziołowy zapach, nieodparcie kojarzący się z Urquellem (ta opinia już się pojawiała wyżej, zgadzam się jak najbardziej!), smak również bardzo urquellowaty.

                          2. "Krajowy" - tym razem ledwie wyczuwalna ziołowa nuta, smak też niewiele mający ze słynnym Urquellem.

                          Ki diabeł, czyżby to były dwa różne piwa?
                          Jak się nie ma, to się lubi wszystko...

                          Comment

                          • Cocobango
                            Senior
                            • 04-2002
                            • 818

                            #28
                            Dla mnie nieco za jasne.Osobiście wolałbym aby gazu było nieco więcej ale powiedzmy że nie będę się w tym wypadku czepiał bo w sumie nieżle się komponował. Generalnie pijam mocniejsze piwka ale zapach i smak są w sumie bez zarzutu, miłe ,dobre piwko.
                            Ja tam nie widziałem różnicy między wersją eksportową a tą na rynek krajowy poza wyglądem.

                            Moja ocena: [3.925]
                            Nie ma zacniejszego trunku nad Portera Łódzkiego :D
                            Łódzkie Browary odpędzą koszmary!
                            HEINEKEN MUSI ODEJŚĆ

                            Comment

                            • żąleną
                              Sojowe Oddziały Bojowe
                              • 01-2002
                              • 13239

                              #29
                              Dwa razy miałem okazję pić wersję eksportową i stwierdzam, że jest tragiczna. Ma jakiś taki obleśny posmak, wyraźnie coś w niej nie gra.

                              Comment

                              • And69
                                Senior
                                • 06-2002
                                • 1487

                                #30
                                żąleną napisał(a)
                                Dwa razy miałem okazję pić wersję eksportową i stwierdzam, że jest tragiczna. Ma jakiś taki obleśny posmak, wyraźnie coś w niej nie gra.
                                Żą nie przesadzaj , jest to dobre piwo o pięknym ziołowo-chmielowym zapachu i smaku .

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎