Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Warka, Strong

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Seta
    Piję piwo
    • 10-2002
    • 6964

    A mi się ostatnio zdarzyło wypić Stronga na koniec imprezy. Dobry nie jest, ale zmienił się na plus. Na pewno lepszy od Żywca czy Lecha. Powiedzmy, że ciut gorszy od Perły Mocnej. Ocena: 2,5 na 5.
    Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

    Comment

    • pioterb4
      Senior
      • 05-2006
      • 4322

      Dobry nie jest, ale zmienił się na plus. Na pewno lepszy od Żywca czy Lecha.
      A to żeś mnie zaskoczył tym stwierdzeniem Jakby Warka była w butelkach 0,33l to bym pobiegł przetestować, a tak to się trochę boję;P Żywiec od zawsze mi nie smakował, ale Lech Mocny w mojej ocenie był taki neutralny: ani na plus, ale jakoś specjalnie zly też nie był co w moich oczach czyniło go odrobinę lepszym od Stronga który jest dla mnie uosobieniem wszystkiego co złe w koncernowym piwie.

      Comment

      • Kali82
        Junior
        • 01-2011
        • 8

        Strong to moje ulubione piwko.

        Pije je praktycznie dzień w dzień. Dopiero od tego roku chcę poznać piwa świata. Szkoda, że nie ma już 7% - nie wiem dlaczego? Nawet po 4 Strongach głowa nie boli hehe.

        Comment

        • Feti
          Senior
          • 10-2010
          • 801

          Że głowa nie boli? Ja tam podziwiam. Ja zanim jednego Stronga wypiję, mam już kaca. Zazdroszczę zdrowia, zazdroszczę. JA się muszę jakimiś Noteckimi zadawalać, żeby nie było kaca

          Comment

          • Obywatel1978
            Senior
            • 09-2007
            • 281

            Feti, w ostatnim czasie po Noteckim miałem MEGA ból głowy. Ostatni raz piłem je chyba w październiku 2010 i jakoś nie mam odwagi na nowo przetestować. Byłem wiernym jego konsumentem przez długi czas, ale tak około września 2010 zaczęło zalatywać jakimś podejrzanym kwasem, było niesmaczne i powodowało u mnie bóle głowy. Mówię o Noteckim z czerwoną nalepką.

            Choć oczywiście do Warki Strong nie miało startu bo ten sikacz potrafił jeszcze dodatkowo u mnie wywołać rozstrój żołądka

            W ogóle ostatnio jestem w rozterce i nie wiem jakie piwo pić. W okolicy mojego miasta nie ma żadnego lokalnego browaru więc praktycznie pozostają tylko koncerniaki. Najczęściej wybieram bezpiecznie i neutralnie: Lech Premium, Lech Mocny, Żywiec. Czasami pozwalam sobie na ekstrawagancje typu Maredsous czy La Trappe.

            Comment

            • Feti
              Senior
              • 10-2010
              • 801

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Obywatel1978 Wyświetlenie odpowiedzi
              Feti, w ostatnim czasie po Noteckim miałem MEGA ból głowy. Ostatni raz piłem je chyba w październiku 2010 i jakoś nie mam odwagi na nowo przetestować. /.../..
              Ogólnie kacoróbstwo danego piwa zależy raczej od kondycji spożywającego, chociaż są piwa jak Strong, że zawsze mam po nim kaca, a Noteckie się już poprawiło w moim odczuciu.

              Comment

              • pioterb4
                Senior
                • 05-2006
                • 4322

                A Noteckie się kiedyś pogorszyło?

                Comment

                • Obywatel1978
                  Senior
                  • 09-2007
                  • 281

                  No w moim odczuciu coś się zaczęło z nim dziać we wrześniu 2010. Była o tym mowa w wątkach poświęconych Noteckiemu.

                  Comment

                  • pioterb4
                    Senior
                    • 05-2006
                    • 4322

                    Hmm, to moze jakoś miałem farta Do smoków zawsze mam pecha to może tutaj się poszczęściło.

                    Comment

                    • Feti
                      Senior
                      • 10-2010
                      • 801

                      Ocena z ARTomatu

                      Kolor: Podobno zawiera słody karmelowe, ale kolor troszkę za jasny . [3]
                      Piana: Nawet na chwilkę się pojawiła,opadła ekspresowo. Bida. [1.5]
                      Zapach: Przede wszystkim słodki. Troszkę czuć nuty karmelowe. [3]
                      Smak: Gdzie chmiel? Ciekawe czy był w ogóle stosowany. Smak przede wszystkim bardzo słodki. Ulepkowaty. Troszkę czuć słod karmelowy, ale bardzo delikatnie. Alkohol też czuć. [2]
                      Wysycenie: Troszkę za niskie. [3]
                      Opakowanie: Oczywiście czarno-złote, brak wszystkich informacji. [3]
                      Uwagi: Kiepskie piwo, bardzo kiepskie, landrynkowe.

                      Moja ocena: [2.45]

                      Comment

                      • los_pedros
                        Junior
                        • 05-2008
                        • 8

                        Ocena z ARTomatu

                        Kolor: Ciemny, bursztynowy. [4.5]
                        Piana: Na początku bardzo intensywna, ale szybko też opada. [2]
                        Zapach: Wyraźnie czuć karmel. [3.5]
                        Smak: Słodkie i ciężkie piwo. [3]
                        Wysycenie: Na początku duże, pod koniec już słabiutkie. Dla mnie zbyt małe. [2]
                        Opakowanie: Puszka 0,5l - ciemnozłota. Design w porządku. [4.5]
                        Uwagi: Puszka kupiona w osiedlowym sklepiku za 3,60. Trochę drogo w stosunku do jakości.

                        Moja ocena: [3.175]

                        Comment

                        • Kwadri
                          Senior
                          • 10-2009
                          • 1216

                          Ocena z ARTomatu

                          Kolor: Jasny bursztyn. [4]
                          Piana: Niska, trudna do utworzenia. Sycząc błyskawicznie znika do szczątków. [2]
                          Zapach: Słodki, lekko karmelowy, początkowo nie zachwyca. Później można wyczuć lekko palone akcenty. [3.5]
                          Smak: Dość słodki początek z lekko alkoholowymi posmakami. Treściwość nieduża. W finiszu dochodzi lekka goryczka i zostawia lekko palone smaczki. [3.5]
                          Wysycenie: Średniowysokie. [4]
                          Opakowanie: Całkiem ładne, w złoto-czarnych barwach. Na kontrze podano jakich słodów użyto, nie ma jednak ekstraktu. Kapsel dedykowany. [4]
                          Uwagi: Z datą 24.03.12.

                          Moja ocena: [3.425]
                          www.lkschmielowice.futbolowo.pl

                          Comment

                          • Radical
                            Senior
                            • 03-2008
                            • 145

                            Mam dziwne wrażenie, że smak się znacznie poprawił. Teraz pijam z przyjemnością
                            Radical.

                            Comment

                            • pawel_em
                              Junior
                              • 03-2012
                              • 3

                              Tak jak czytam tutaj tak wśród moich znajomych opinie są podzielone .. ja pare lat temu kiedy zupełnie zniesmaczyłem się dębowym mocnym które tak bardzo lubiłem ( niewiem czy już mi się smak znudził czy piwo się poprostu zmieniło ) przeżuciłem się na warkę strong i od tego czasu uważam to za piwo nr 1. na mojej liście... dużo eksperymentuję z nowymi piwami lokalnymi.. i innymi i zawsze z zachwytem wracam do mojej warki strong

                              także mówta co chceta .. ale strong ma coś w sobie

                              Comment

                              • pioterb4
                                Senior
                                • 05-2006
                                • 4322

                                Ma, i to aż 6,5%.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎