Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Imielin, Piwo Bacy Modesta

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Shlangbaum
    Senior
    • 03-2005
    • 5828

    #16
    Już nie jest warzone. Aktualnie Imielin warzy trzy piwa: Jasne Pełne (to samo piwo co Szpunt), Imielin Mocne (też bywa jako Szpunt Mocne), GKS (raz na jakiś czas).

    Krakowski Konkurs Piw Domowych !

    Comment

    • Seler_32
      Senior
      • 04-2003
      • 444

      #17
      Kurczę, taki delikates mnie ominął. Jakie to życie podłe
      Nie należy odkładać na jutro, tego co można wypić dzisiaj.

      Nie wierzę abstynentom.

      Comment

      • wrednyhawran
        Senior
        • 07-2010
        • 1784

        #18
        Kiedyś w pociagu, jeszcze w czasach studiów (ok.2004r.) wracałem z Poznania i zakupiłem u takiego pana właśnie podobne piwo w żółtej puszcze z bacą, w takiej prymitywnej oprawie jak na powyższej fotce. Pamiętam, że nawet fotkę strzeliłem bo nigdy wcześniej ani później tego piwa nie spotkałem. Fotka niestety przepadła i teraz staram sie odnaleźć to piwo, choć oczywiście nie było w żaden sposób szczególne, ale sentyment pozostał. To chyba to piwo było, ale nie mam 100% pewności. Kojarzy ktoś jeszcze jakieś inne żółte piwo z bacą na puszce? (i żeby nie było - nie chodzi mi o tatrę!)
        Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
        Małe Piwko Blog
        Małe Piwko Blog na facebooku
        Domowy Browar Demon

        Comment

        • dadek
          Senior
          • 09-2005
          • 4577

          #19
          Piwo Bacy Modesta E: 10,1°Blg, A: 5,5% warzył dla firmy KMiS z Chrzanowa śp. browar Relakspol z Krakowa. Etykieta jest identyczna jak wizerunek na puszce powyżej ale zawsze było ono kupowane przeze mnie jedynie w butelkach. Nigdy nie kupuję puszkowego a i browar Relakspol raczej według mojej wiedzy do konserw nie rozlewał.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎