Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Łódzkie, Sarmackie Mocne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Samoglow
    Senior
    • 07-2007
    • 606

    #91
    Tym "brakiem gazu" bym się nie sugerował. Zdarzyło nam się z Tatą trafić na butelkę, która była zwyczajnie niedokręcona w fabryce i piwo całkiem się wygazowało. Od tej pory jeśli go kupujemy, to zawsze sprawdzamy, czy butla jest twarda. Także licho wie, czy to nie był przypadek.

    Comment

    • chemmobile
      Senior
      • 03-2009
      • 2168

      #92
      Niedokręcona butelka jednak nie tylko mi się trafiła Poza tym jednostkowym przypadkiem nigdy nie trafiłem na mało gazowane Sarmackie, a piję to piwo w dość pokaźnych ilościach.
      Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
      Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13950

        #93
        Butla, przynajmniej moja (23.03) była twarda i nawet syknęła po otwarciu. Jednakże w samym płynie było go zdecydowanie za mało. Gaz jak gaz, ale gorsza sprawa ze smakiem.

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • karold28
          Member
          • 10-2010
          • 84

          #94
          Pije właśnie warkę do 18.04. Piwo może nie zachwyca ale jak dla mnie to brak też większych wad
          Last edited by karold28; 08-02-2011, 23:47.

          Comment

          • Twilight_Alehouse
            Chmielowisko.pl
            • 06-2004
            • 6310

            #95
            Piwo z datą 12.04 było odpowiednio nagazowane, całkiem smaczne.

            Comment

            • wrednyhawran
              Senior
              • 07-2010
              • 1784

              #96
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: Ładny, ciemnozłoty, a wręcz mocna herbata. [5]
              Piana: Z początku spora, ale gruboziarnista znika błyszkawicznie. Ledwo zdązyłem zrobić zdjęcie. [2]
              Zapach: Słabowyczuwalny, słodkawy, słodowy. Całkiem niezły, nie zniechęca. [3.5]
              Smak: Dawno piwo z PETa mi tak nie smakowało. Oczywiście rewelacji nie ma, to już zaznaczam na początku, ale nie jest źle. Piwo jest dosyć treściwe, lekko słodkie, ale zaraz ta słodycz zostaje zastąpiona fajną chmielową goryczką, która pozostaje przez dosyć długi czas. Nie spodziewałem się że to piwo będzie znośne, a tu się okazuje, że jest nawet dość smaczne. [4]
              Wysycenie: W moim odczuciu rewelacja. Nie wiem jak będzie na końcu, bo wlałem całość do litrowego kufla, ale póki co trzyma się nieźle i świetnie współgra ze smakiem. [5]
              Opakowanie: No wiadomo, plastik, etykieta nalepiona na ślinę i krzywo. Sama w sobie jest bardzo prosta i oszczędna, ale ekstrakt podany. [2.5]
              Uwagi: Zaskakująco dobre piwo. Nie będę pewnie sięgał po nie zbyt często, ale na biwak lub podróż będzie jak znalazł (PET).

              Moja ocena: [3.65]
              Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
              Małe Piwko Blog
              Małe Piwko Blog na facebooku
              Domowy Browar Demon

              Comment

              • wrednyhawran
                Senior
                • 07-2010
                • 1784

                #97
                Dodam jeszcze, że mój egzemplarz miał datę 24.04 i w zasadzie wszystko prócz piany w nim grało.
                Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
                Małe Piwko Blog
                Małe Piwko Blog na facebooku
                Domowy Browar Demon

                Comment

                • Feti
                  Senior
                  • 10-2010
                  • 801

                  #98
                  Warka z datą 27.04 ma piękną piankę jak na to piwo. Chyba najlepsza z dotad pitych przeze mnie Sarmackich.

                  Comment

                  • kosher
                    Senior
                    • 04-2005
                    • 2294

                    #99
                    Potwierdzam. Takiej piany jak w warce z 27.04. też jeszcze wcześniej nie widziałem.
                    Smakowo bez zmian czyli mocne 3+, a w kategorii cena-smak wciąż bezkonkurencyjnie.

                    Comment

                    • baania
                      Senior
                      • 10-2009
                      • 317

                      U mnie również w warce z datą 27.04 świetna (jak na Sarmackie) piana. Dodatkowo wydaje mi się słodsze i mniej alkoholowe od wcześniejszych Sarmackich.
                      Podcast o piwie
                      Podcast o piwie | Facebook

                      Comment

                      • Pendragon
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 13950

                        A u mnie wciąż tylko warki z datami marcowymi
                        Last edited by Pendragon; 18-02-2011, 23:29.

                        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                        Comment

                        • baania
                          Senior
                          • 10-2009
                          • 317

                          Ja kupowałem kilka dni temu w Gorzowie koło stacji PKP, to stało 8-10 butelek może tylko, wszystkie kwietniowe.
                          Podcast o piwie
                          Podcast o piwie | Facebook

                          Comment

                          • kosher
                            Senior
                            • 04-2005
                            • 2294

                            A u mnie już warka do pierwszego maja a zejście takie, że pod wieczór brak Sarmackiego w ofercie
                            Piana wróciła do normy (czytaj: znika po kilku minutach), w smaku jest zmiana o tyle że stało się słodsze.
                            Last edited by kosher; 19-02-2011, 00:02.

                            Comment

                            • smakoszlaki
                              Junior
                              • 02-2011
                              • 3

                              Ocena z ARTomatu

                              Kolor: Kolor podejrzanie jasny, moje pierwsze wrażenie niestety średnie. [2.5]
                              Piana: Słaba... I za szybko schodzi! [2.5]
                              Zapach: Nie odpycha, nuta chmielowa całkiem nieźle wyczuwalna, czego po piwie dyskontowym się nie spodziewałem. [3]
                              Smak: Całkiem miłe zaskoczenie. Piwo umiarkowanie gorzkie, jak dla mnie akurat prawie że optymalnie :-) [3.5]
                              Wysycenie: Według mnie słabe. [2.5]
                              Opakowanie: Butelka PET, 1L; nie jest to szczyt sztuki DIZAJNU :-) [2.5]
                              Uwagi:

                              Moja ocena: [3.075]

                              Comment

                              • smakoszlaki
                                Junior
                                • 02-2011
                                • 3

                                Sarmackie - miłe zaskoczenie

                                Witam wszystkich Piwopijców, Piwocholików, Piwoszy a także pospolitych Pijaków,
                                to mój pierwszy post na tym forum także szacun dla mnie haha :-] Właśnie spróbowałem Sarmackiego, to PIERWSZY w moim piwnym życiu PET, a więc ważne wydarzenie w życiu każdego Piwopijcy myślę... Dotychczas czułem sporą niechęć do piw w plastikach, ale jakoś się przełamałem. Podczas dzisiejszej porannej wizytacji pobliskiej Biedronki coś we mnie pękło i zdecydowałem się osobiście sprawdzić, czy piwo dyskontowe kosztujące 2,99 PLN za LITR pakowane w PETa, wyposażone w zakrętkę bez wyrazu będzie nadawało się do konsumpcji. I powiem Wam szczerze, że jestem MILE zaskoczony! W życiu nie spodziewałbym się po piwie tej kategorii cenowej tak pozytywnych wrażeń smakowych. Sam nie wiem czy mi się poziom obniża czy może udziela mi się łikendowa posucha, ale w ogólnym rozrachunku, w kategorii piw dyskontowych (acz moje opatrzenie niewielkie - się przyznaję), wyrażam ogólne zadowolenia z faktu nabycia tego konkretnego piwenia. Szczyt doznań konsumenckich rzecz jasna to nie jest, ale gdyby ktoś poszukiwał TANIEGO bro i wahał się czy nabyć akurat Sarmackie - z pełną odpowiedzialnością polecam. W sytuacjach kryzysowych myślę można się poratować. Zamierzam wypić wszystko, ciekawy też jestem potencjalnych efektów ubocznych.
                                Pozdro dla Wszystkich :-)

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎