Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Amber, Piwo Żywe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • abernacka
    Senior
    • 12-2003
    • 10838

    Najwyraźniej chłopak nie rozróżnia trudnych słów, niepasteryzowne od niefiltrowane.
    Piwna turystyka według abernackiego

    Comment

    • Maarcinek19
      Member
      • 01-2009
      • 63

      Najwyrazniej to masz problem z głową ... każdemu może się pomylić, ale nie ... nc

      Comment

      • abernacka
        Senior
        • 12-2003
        • 10838

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maarcinek19 Wyświetlenie odpowiedzi
        (...) ... każdemu może się pomylić, ale nie ... nc
        Masz rację, pomylić się można ale ty się przy tym upierałeś
        Piwna turystyka według abernackiego

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23807

          Chłopaki więcej życzliwości.
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • Candlekeep
            Senior
            • 11-2007
            • 367

            Ja ostatnio znalazłem Żywe w Carrefourze w warszawskiej Arkadii.
            Ale cena mnie po prostu powaliła: 5,90 zł!!!!! To jakiś kosmos.
            No, może też być tak, że przeczytałem nieuważnie, a pod wpływem "szoku cenowego" odwróciłem się i odszedłem bez ponownego spawdzenia, ale póki co żyję właśnie w takim przeświadczeniu.
            Wobec 4 zł za butelkę w sklepie, w ktorym je kupuję - to sorry, ale nie wróżę Carrefourowi sukcesu...
            Last edited by Candlekeep; 21-02-2009, 07:57.

            Comment

            • mariuszz
              Junior
              • 05-2008
              • 22

              W zamojskim Carrefourze podobna cena, a więc to raczej "cena ogólnopolska" i piwo z górnej półki - dosłownie

              Comment

              • Candlekeep
                Senior
                • 11-2007
                • 367

                To teraz pozostaje tylko liczyć, że ten wyskok Carrfoura nie będzie miał przełożenia na ceny Żywego w normalnych, przyzwoitych sklepach...

                Comment

                • Maarcinek19
                  Member
                  • 01-2009
                  • 63

                  5.90 lekka przesada ale w Carrefour żadko co jest tanie

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23807

                    Błagam Marcinie, korzystaj choćby z wbudowanych w przeglądarkę narzędzi sprawdzania pisowni i zainteresuj sie tymi podkreślonymi na czerwono wyrazami przed zamieszczeniem postu! Nie traktuj tego jako złośliwości tylko prośbę o większy wysiłek - trochę dyscypliny opłaci się. Dziękuję!
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • Candlekeep
                      Senior
                      • 11-2007
                      • 367

                      To ja się teraz z tego wszystkiego napiję Żywego za - podkreślam - 4 zł za butelkę. I jednocześnie pochwalę sklep Bumerang w Łomiankach - właśnie w nagrodę za tę cenę.
                      Mam nadzieję, że ta mała reklama nie stoi w sprzeczności z regulaminami i zwyczajami tego forum .
                      A co do pisowni Marcina - cóż, jeśli nick zawiera informację o wieku autora - to mamy do czynienia z pokoleniem masowej dysgrafii i dyslekcji - a zatem błędy ortograficzne to nie wina Marcina, tylko systemu edukacji, w jakim wyrastał Ale to już temat na inną bajkę.

                      Comment

                      • marian1920
                        Senior
                        • 10-2003
                        • 1333

                        w bomi jest po 3,99

                        Comment

                        • petrus33
                          Gość
                          • 01-2008
                          • 888

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Candlekeep Wyświetlenie odpowiedzi
                          .....A co do pisowni Marcina - cóż, jeśli nick zawiera informację o wieku autora - to mamy do czynienia z pokoleniem masowej dysgrafii i dyslekcji - a zatem błędy ortograficzne to nie wina Marcina, tylko systemu edukacji, w jakim wyrastał.....
                          Wybacz Kolego, ale takiego bzdeta to już dawno nie czytałem !!!

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            • 02-2001
                            • 23807

                            Petrus, to był lekki sarkazm. proszę oczywiście pisać tutaj juz tylko na temat Żywego.
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • piowen
                              Senior
                              • 09-2007
                              • 207

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika petrus33 Wyświetlenie odpowiedzi
                              Wybacz Kolego, ale takiego bzdeta to już dawno nie czytałem !!!
                              To była lekka nutka ironii

                              A jeśli już mowa o dysgrafii i dyslekcji, to nieśmiało zauważę, że w tym przypadku chodzi raczej o dysortografię. Brnąc dalej, nie ma to nic wspólnego z systemem edukacji .

                              Żeby było na temat: w Auchan 4,29, w Intermarche 4,59.
                              "Nie każde piwo to Żywiec "- całe szczęście.

                              Comment

                              • Pendragon
                                Senior
                                • 03-2006
                                • 13950

                                Te ceny, to jest zwykłe zdzierstwo. Jak to dobrze, że od jakiegoś roku mogę kupić w sklepie 200 metrów do domu po 3,40. Wcześniej było po 3,29.
                                Last edited by Pendragon; 22-02-2009, 21:44.

                                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎