Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Perła, Chmielowa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Seta
    Piję piwo
    • 10-2002
    • 6964

    Ja nie sięgam chociaż co dzień mam okazję. Uważam - jako profesjonalny konsumentem piwa - że nie należy wspierać tego koncernu, po tym jak załatwili Zwierzyniec.
    Oczywiście nie musicie się ze mną zgadzać.
    Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

    Comment

    • CyboRKg
      Senior
      • 04-2010
      • 593

      Wyroznia sie na plus w porownaniu z najlepszymi koncernowkami. Zdecydowanie lepsze i bardziej chcarakterystyczne niz Perla Export.
      "Jedno pivo ne vadi!"
      "Kupuje tylko w polskich sklepach!"

      Comment

      • peter007
        Senior
        • 06-2004
        • 2820

        Obie Perły zalały wręcz moje miasto. Są w każdym sklepie, każdym barze, wszędzie... Co to za agresywna strategia?
        Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

        Comment

        • Pankracy
          Senior
          • 10-2007
          • 2770

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peter007 Wyświetlenie odpowiedzi
          Obie Perły zalały wręcz moje miasto. Są w każdym sklepie, każdym barze, wszędzie... Co to za agresywna strategia?
          Browar w Lublinie zwiększa moce produkcyjne. Musi gdzieś swój towar upchnąć. Wyłazi więc poza swój dotychczasowy rewir na Polskę centralną i okolice Warszawy (po prawej stronie Wisły).

          Comment

          • alkow
            Member
            • 03-2008
            • 34

            Mam takie wrażenie ze Perła Chmielowa sprzedawana podczas obecnych Juwenali nie jest tym samym piwem co dostępna normalnie w sklepach, Jej smak jest jakby bardziej rozwodniony pasujący raczej do goolmana. Czy ktoś jeszcze odniósł podobne wrażenie czy tylko ja doszukuję się wszędzie przekrętów.

            Comment

            • kenubi
              Member
              • 07-2008
              • 87

              Perła miewa lepsze i gorsze czasy. Czasem nawet jest w miarę smaczna. Ale ogólnie to jedno z ostatnich piw jakie kupuję, choć właściwie mogę to powiedzieć o wszystkich koncerniakach w standardowych sklepach.

              Comment

              • GaryFisher
                Senior
                • 10-2009
                • 739

                Ocena z ARTomatu

                Kolor: Jasne złoto, ok. [5]
                Piana: Wysoka, gruboziarnista, po odstawieniu butelki na stół,
                w szklance była już gładka tafla piwa:/ [1.5]
                Zapach: Lekki, chmielowy, z lekkimi tylko nutkami słodu, mało intensywny. [3]
                Smak: Chmielowy, słód prawie nie wyczuwalny, goryczka na końcu miesza się z alkoholem (jednak czuć te 6%). Z deczka wodniste niestety. [3]
                Wysycenie: Średnie. Trochę za niskie aczkolwiek pojedyncze bąbelki jeszcze widoczne pod koniec. [4]
                Opakowanie: Jedyny minus za brak info. o ekstrakcie. Etykieta udana + dedykowany kapsel [4.5]
                Uwagi: Trochę za lekkie jak na mój gust i wygładzone, a na letnie schładzacze mam lepszych kandydatów. Chociażby Łomża.

                Zakupione w: M&L Delikatesy, Sulejówek

                Moja ocena: [3.075]
                Tylko idiota ma porządek, geniusz panuje nad chaosem

                Comment

                • bolek_gd
                  Junior
                  • 06-2010
                  • 7

                  Pera - Chmielowa - Cudowna

                  to najlepsze polskie piwo. jedynie obcy heineken może sie równać !!

                  cudowna goryczka i zapach chmielu


                  sprzedawana w 0,5 buteleczkach.
                  Last edited by bolek_gd; 01-06-2010, 20:15.

                  Comment

                  • bolek_gd
                    Junior
                    • 06-2010
                    • 7

                    Ocena z ARTomatu

                    Kolor: lekki, normalny [4]
                    Piana: w sam raz. nie wykipi jak inne ale jest [4]
                    Zapach: najcudowniejszy chmielowy [5]
                    Smak: cudowny bardzo wyraźny chmielowy [5]
                    Wysycenie: w am raz. nie wykipi ale pianka jest [5]
                    Opakowanie: butelka. wolałbym puszke ale wybaczam . [4]
                    Uwagi: cudowny chmielowy zapach i smak. tylko heineken może deptać po pietach !

                    Moja ocena: [4.8]
                    ---------------
                    Ocena usunieta z rankingu.
                    Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu.
                    Art, Admin

                    ---------------
                    Last edited by ART; 01-06-2010, 20:21.

                    Comment

                    • bolek_gd
                      Junior
                      • 06-2010
                      • 7

                      usunieta ocena?!

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bolek_gd Wyświetlenie odpowiedzi
                      Kolor: lekki, normalny [4]
                      Piana: w sam raz. nie wykipi jak inne ale jest [4]
                      Zapach: najcudowniejszy chmielowy [5]
                      Smak: cudowny bardzo wyraźny chmielowy [5]
                      Wysycenie: w am raz. nie wykipi ale pianka jest [5]
                      Opakowanie: butelka. wolałbym puszke ale wybaczam . [4]
                      Uwagi: cudowny chmielowy zapach i smak. tylko heineken może deptać po pietach !

                      Moja ocena: [4.8]
                      ---------------
                      Ocena usunieta z rankingu.
                      Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu.
                      Art, Admin

                      ---------------


                      do szanownego admina- dlaczego moja ocena została usunięta? uzasadniałem przecież. o co chodzi? albo admin nie czyta tego co się pisze albo zalezy mu żeby to piwo nie miało dobrych ocen albo oczekuje że będe wiersze pisał. nie rozumię prosze o wyjaśnienie.

                      pozdrawiam

                      Comment

                      • Pendragon
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 13950

                        Mniej więcej chodzi właśnie o te "wiersze" - zamiast tych cudownych, najcudowniejszych i w sam raz Nie potrafisz pisać o piwie "wierszem", to się nie pchaj.
                        Last edited by Pendragon; 02-06-2010, 14:49.

                        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                        Comment

                        • żąleną
                          Sojowe Oddziały Bojowe
                          • 01-2002
                          • 13239

                          Admin czyta i dlatego twoja ocena została usunięta, bo brakowało jej treści. Musisz bardziej szczegółowo opisać swoje doznania.

                          Możesz też zrezygnować z używania artomatu i ocenić ręcznie - tego ci nikt nie usunie, bo nie będzie się liczyć do rankingu, który z natury rzeczy podlega większym rygorom.

                          Comment

                          • bolek_gd
                            Junior
                            • 06-2010
                            • 7

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                            Admin czyta i dlatego twoja ocena została usunięta, bo brakowało jej treści. Musisz bardziej szczegółowo opisać swoje doznania.

                            Możesz też zrezygnować z używania artomatu i ocenić ręcznie - tego ci nikt nie usunie, bo nie będzie się liczyć do rankingu, który z natury rzeczy podlega większym rygorom.

                            "szanowny" admin może sobie robić co chce i wywalać wątki i opinie.

                            to wam powinno zależeć na najszerszym zebraniu opinii.

                            mi nie zależy. nie podoba się to nie.
                            Last edited by bolek_gd; 03-06-2010, 11:18.

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23805

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bolek_gd Wyświetlenie odpowiedzi
                              do szanownego admina- dlaczego moja ocena została usunięta? uzasadniałem przecież. o co chodzi? albo admin nie czyta tego co się pisze albo zalezy mu żeby to piwo nie miało dobrych ocen albo oczekuje że będe wiersze pisał. nie rozumię prosze o wyjaśnienie.

                              pozdrawiam
                              Dzisiaj święto, "szanowny" nie chciałby się pastwić nad Twoją oceną. "Szanowny nie oczekuje "jakiegokolwiek" tylko "sensownego" uzasadnienia wystawionej oceny. Przyłożysz się lepiej do oceniania i nie będzie draki.
                              Last edited by ART; 03-06-2010, 11:20.
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              • żąleną
                                Sojowe Oddziały Bojowe
                                • 01-2002
                                • 13239

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bolek_gd Wyświetlenie odpowiedzi
                                admin może sobie robić co chce i wywalać wątki i opinie
                                Ktoś ci coś wywalił? Została tylko usunięta ocena z systemu (rankingu), opisu nikt nie ruszył. Nawet cyferki wciąż widać, tyle że nie liczą się do statystyki.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎