Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czarnków, Noteckie Jasne (Pasteryzowane)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kovalek
    Junior
    • 04-2005
    • 7

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mikko Wyświetlenie odpowiedzi
    no slowo 'kazdej' uzylem na wyrost, niemniej akurat gdzie nie wejde to sa. Siedze w robocie i odliczam czas bo 2 butelki w lodowce leza , a wlasnie. W 'kazdej' Zabce piwa te nie tylko nie leza w lodowkach ale w miejscach gdzie leci cieple powietrze (przewaznie przy grzejnikach albo przy wentylacji do lodowek gdzie tez jest cieple powietrze) i butelki sa nagrzane. Jak to sie ma do przydatnosci do picia?

    W lodówkach nie trzymają tego piwa, ponieważ lodówki należą albo do Kompani, albo do Żywca. W niektórych sklepach można spotkać iż piwo leży w transporterach.

    Jednak nie ma to jak piwko wprost z browaru :-) Jutro jadę do Czarnkowa i wymienie transporter (30 sztuk). W browarze piwo leży w specjalnym magazynie, gdzie temperatura jest idealna :-) Poza tym piwko z browaru (niepasteryzowane) smakuje o wiele lepiej niż te pasteryzowane z Żabki. Jakie to szczęście że do browaru mam tylko 120km :P

    Comment

    • anteks
      maruda
      • 08-2003
      • 10739

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kovalek Wyświetlenie odpowiedzi
      Jednak nie ma to jak piwko wprost z browaru :-) Jutro jadę do Czarnkowa i wymienie transporter (30 sztuk). W browarze piwo leży w specjalnym magazynie, gdzie temperatura jest idealna :-) Poza tym piwko z browaru (niepasteryzowane) smakuje o wiele lepiej niż te pasteryzowane z Żabki. Jakie to szczęście że do browaru mam tylko 120km :P
      spacjalnie po piwo gdzie mieszkasz może jast jakieś źródełko bliżej ?
      Mniej książków więcej piwa

      Comment

      • abernacka
        Senior
        • 12-2003
        • 10838

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
        spacjalnie po piwo (...)
        A coż w tym takiego dziwnego?! Niestety polski wybredny piwosz jest zmuszony do takich wycieczek.
        Piwna turystyka według abernackiego

        Comment

        • anteks
          maruda
          • 08-2003
          • 10739

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
          A coż w tym takiego dziwnego?! Niestety polski wybredny piwosz jest zmuszony do takich wycieczek.
          nic dziwnego , sam dymam 70 km w jedną stronę do EDIego , tylko np w Poznaniu można dostać niepasteryzowane w dobrej cenie w REALU
          Mniej książków więcej piwa

          Comment

          • abernacka
            Senior
            • 12-2003
            • 10838

            Gdybym np. miał bliżej do Poznania niż do Czarnkowa wybrał bym to pierwsze miasto ale tak nie jest i podejrzewam, że kol. Kovalek uczynił by podobnie.
            Piwna turystyka według abernackiego

            Comment

            • anteks
              maruda
              • 08-2003
              • 10739

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
              Gdybym np. miał bliżej do Poznania niż do Czarnkowa wybrał bym to pierwsze miasto ale tak nie jest i podejrzewam, że kol. Kovalek uczynił by podobnie.
              poczekajmy jak kol.Kovalek pochwali sie gdzie mieszka
              Mniej książków więcej piwa

              Comment

              • zwierzack
                Junior
                • 07-2008
                • 7

                Nabyłem dzisiaj zupełnie przypadkiem w Piotrze i Pawle w Toruniu cena 1,99 za 0,33 oprócz nie pasteryzowanego także ciemne (tego jeszcze niepróbowałem) niepasteryzowane własnie piję 2 i jest dobrze data przydatności to 2 luty butelki cudowne granaty jedna z datą produkcji 1986 a ta etykieta cudo gdyby nie ona w ogole bym ich nie zauważył stały sobie na podłodze pod regałem z piwem zagranicznym wetknięte pod ten regał dla mnie rewelacja.

                Comment

                • kopyr
                  Senior
                  • 06-2004
                  • 9475

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zwierzack Wyświetlenie odpowiedzi
                  Nabyłem dzisiaj zupełnie przypadkiem w Piotrze i Pawle w Toruniu cena 1,99 za 0,33 oprócz nie pasteryzowanego także ciemne (tego jeszcze niepróbowałem) niepasteryzowane własnie piję 2 i jest dobrze data przydatności to 2 luty butelki cudowne granaty jedna z datą produkcji 1986 a ta etykieta cudo gdyby nie ona w ogole bym ich nie zauważył stały sobie na podłodze pod regałem z piwem zagranicznym wetknięte pod ten regał dla mnie rewelacja.
                  Zlew ma to do siebie, że wiele się nie wie.
                  Kazik Staszewski

                  Kolego miej litość, interpunkcja ma sens.
                  blog.kopyra.com

                  Comment

                  • Pancernik
                    Senior
                    • 09-2005
                    • 9735

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                    Zlew ma to do siebie, że wiele się nie wie.
                    Kazik Staszewski

                    Kolego miej litość, interpunkcja ma sens.
                    Eeee..., to taka nowoczesna poezja jest. Wyższa forma literatury, znaczy. Przeczytaj to na głos jednym tchem, to sam zobaczysz

                    A teraz to samo:

                    Eeee to taka nowoczesna poezja jest wyższa forma literatury znaczy przeczytaj to na głos jednym tchem to sam zobaczysz

                    Sorry, za off-topa, ale mnie chyba przed weekendem (i giełdą ) nosi...

                    Comment

                    • zwierzack
                      Junior
                      • 07-2008
                      • 7

                      Padam na twarz i przepraszam wszystkich urażonych moją niewiedzą, i tutaj przydałoby się zacytować jakiegoś Hrabala ale ze względu na sklerozę, wszystko z głowy mi uleciało.

                      Comment

                      • dyzman
                        Senior
                        • 01-2008
                        • 108

                        Padam na twarz i przepraszam wszystkich urażonych moją niewiedzą, i tutaj przydałoby się zacytować jakiegoś Hrabala ale ze względu na sklerozę, wszystko z głowy mi uleciało.
                        Jak widać, to nie jest uleczalne w jeden dzień.
                        "Piwo stanowi dowód tego, że Bóg nas kocha i pragnie naszej szczęśliwości" Benjamin Franklin

                        Comment

                        • Mikko
                          Senior
                          • 12-2008
                          • 583

                          W Szczecinie w Realu w galaxy, rzucili w skrzynkach na wysokosc czlowieka, jako promocja kilkaset butelek Erie, Noteckie i Noteckie niepasteryzowane (zielona etykieta, pierwszy raz widze). Oczy mi z orbit wyszly. Ludzie przechodza niepewnie, nei rzucaja sie. jak mnie zobaczyli bioracego skrzynke to patrzyli jak na durnia. Ide pic z zona

                          Comment

                          • metalsrem
                            Senior
                            • 09-2008
                            • 239

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mikko Wyświetlenie odpowiedzi
                            W Szczecinie w Realu w galaxy, rzucili w skrzynkach na wysokosc czlowieka, jako promocja kilkaset butelek Erie, Noteckie i Noteckie niepasteryzowane (zielona etykieta, pierwszy raz widze). Oczy mi z orbit wyszly. Ludzie przechodza niepewnie, nei rzucaja sie. jak mnie zobaczyli bioracego skrzynke to patrzyli jak na durnia. Ide pic z zona
                            Większość ludzi widząc piwo ze stara etykieta za złotówkę z groszami myśli ze to tanie że się tak wyrażę siki a nie dobre piwo. Ostatnio zabrałem noteckie niepasteryzowane do kumpla a on gdy je zobaczył powiedział " to już na dobre piwa cie nie stać?". Po spróbowaniu zmienił zdanie co do dobrego piwa :-)
                            Browar domowy SKOTAR

                            Comment

                            • Mikko
                              Senior
                              • 12-2008
                              • 583

                              No i dochodza do tego fatalnej jakosci materialy reklamowe plus brak promowania marki, ktora co prawda niby sama sie broni, ale wiedza o niej nieliczni smakosze i takie 'swiry' jak my tu na forum . Jak to widze to mam ochote im za darmo to zrobic, jako grafik z doswiadczeniem. Zaplata bedzie dla mnie swiadomosc ze na rynku na stale zagosci dobre piwo i ludzie sie nareszcie przekonaja ze ... nie kazde piwo to Zywiec

                              Comment

                              • hasintus
                                Senior
                                • 07-2006
                                • 850

                                Ocena z ARTomatu

                                Kolor: złoty, niby ładny ale troszkę jakby sztuczny [4]
                                Piana: początkowo nawet pokaźna gęsta ale dość szybko zanika [2.5]
                                Zapach: chmielowo-słodowy z lekką nutą cytrusową typową dla piw niepasteryzowanych [3.5]
                                Smak: dobrze zrównoważony, słodowo-chmielowy z delikatną goryczką, na końcu lekko kwaskowato-słonawo-kwiatowy posmaczek. [4.5]
                                Wysycenie: średnio-słabe, grube bąble. [2.5]
                                Opakowanie: butelka bączek 0,33 lekko sfatygowany ale za to super etykieta w starym stylu, idealnie pasująca do niepasteryzowanego, jest info ekstr.12,1 [4.5]
                                Uwagi: bardzo przyjemne lekkie w smaku piwo ze swoistym charakterem na pewno często po nie sięgnę, jeżeli będzie dostępne.

                                Moja ocena: [3.825]

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎