Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czarnków, Noteckie Jasne (Pasteryzowane)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dadek
    Senior
    • 09-2005
    • 4570

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika major_bien Wyświetlenie odpowiedzi
    raczej na mazowszu nie trafia do Reala, zawsze sprawdzam nowośći w grochowskim Realu i sa same koncerniaki
    Niestety w Wawce Real nie ma żadnego wyboru piw, o Czarnkowie w ogóle tam nie słyszeli, tak w Fort Wola jak i na Grochowskiej. Pozostaje tylko Piotr i Paweł oraz Rodzinka Bis i Jola ze wskazaniem na PiP gdyż ceny jednak są najniższe - 2,29 i 2,39 odpowiednio jasne i ciemne (z butelką). Czyli zwracając butelkę nie wychodzi tak tragicznie. Jednak zwrotu nie można dokonać w PiP gdyż traktują bączki jako niezwrotne. Bez sensu, ale to typowy polski grajdół...

    Comment

    • keto
      Senior
      • 07-2009
      • 388

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Candlekeep Wyświetlenie odpowiedzi
      Ja kupiłem Noteckie (a takze Noteckie Ciemne) w Piotrze i Pawle. Wpradzie to było w Koszalinie, ale może i na Mazowszu w tej sieci jest szansa kupić?
      Sam ostatnio nie byłem w podwarszawskich Piotrach i Pawłach, ale pozostawiam to jako trop do sprawdzenia...
      W Piotrze i Pawle jest, nikt nie pisze, że tam nie ma - cena 2,39
      Pozdrawiam
      Artur

      Comment

      • picek
        Junior
        • 10-2009
        • 16

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika keto Wyświetlenie odpowiedzi
        W Piotrze i Pawle jest, nikt nie pisze, że tam nie ma - cena 2,39
        CO ?!

        Tak drogo macie? Ja w swojej żabce wczoraj znalazłem Jasne/Ciemne po 1,80/1,90...

        Ale ja mam nie tak daleko do browaru, więc może dlatego

        Comment

        • Seta
          Piję piwo
          • 10-2002
          • 6964

          Może dlatego, że to Twoje lokalne piwo??
          Jakbyś się przejechał te 100km do Czarnkowa, to byś jeszcze taniej kupił...
          Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

          Comment

          • kosher
            Senior
            • 04-2005
            • 2295

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Candlekeep Wyświetlenie odpowiedzi
            Ja kupiłem Noteckie (a takze Noteckie Ciemne) w Piotrze i Pawle. Wpradzie to było w Koszalinie, ale może i na Mazowszu w tej sieci jest szansa kupić?
            Sam ostatnio nie byłem w podwarszawskich Piotrach i Pawłach, ale pozostawiam to jako trop do sprawdzenia...
            Widziane w PiP w Parku Handlowym Targówek na Malborskiej. Cena coś koło 2 zł. za bączka.

            Comment

            • Candlekeep
              Senior
              • 11-2007
              • 367

              Czyli że Piotr i Paweł wszędzie trzymają niezły poziom. To dobrze...
              A że tak przy okazji zapytam - i może admini wybaczą mi drobny off top - prawdaż li to, że Piotra i Pawła ma wykupić Carrefour? Ostatnio usłyszałem taką plotkę i nieco się zatrwożyłem.... No bo gdzie ja we Warszawie kupię Noteckie (to zdanie musiałem napisać, żeby pozostać w temacie)?

              Comment

              • Seta
                Piję piwo
                • 10-2002
                • 6964

                Nawet jeśli ktoś kupi sieć delikatesów (w co wątpię w dobie kryzysu), to raczej po to, żeby mieć sieć delikatesów - nie będzie wprowadzam asortymentu hipermarketowego, więc Noteckie pewnie zostanie (jeśli będzie się sprzedawać i przynosić zysk).
                Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                Comment

                • Pendragon
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 13950

                  To już raczej PiP wykupi budynki po zamkniętych przed wakacjami sklepy C. (głownie Express), a było ich coś koło 25.

                  moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                  Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                  Comment

                  • Samoglow
                    Senior
                    • 07-2007
                    • 606

                    Właśnie na odwrót. U nas w Gdańku zlikwidowano we Wrzeszczu Carrefoura E. i w jego miejscu otwierają Piotra i Pawła. Co nie zmienia faktu, że naszych trójmiejsckich Realach i to wszystkich, mamy Noteckie po 1,49 zł i Eire po 1,59 zł

                    Comment

                    • kopyr
                      Senior
                      • 06-2004
                      • 9475

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Samoglow Wyświetlenie odpowiedzi
                      Właśnie na odwrót. U nas w Gdańku zlikwidowano we Wrzeszczu Carrefoura E. i w jego miejscu otwierają Piotra i Pawła.
                      Jest to pokłosie decyzji UOKiKU, który nakazał zbyć Carefourowi sklepy w miejscowościach, gdzie po zakupie Albertów, miałby pozycję dominującą.
                      Last edited by kopyr; 13-10-2009, 13:13.
                      blog.kopyra.com

                      Comment

                      • jacer
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 9875

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                        Jest to pokłosie decyzji UOKiKU, który nakazał zbyć Carefourowi sklepy w miejscowościach, gdzie po zakupie Albertów, miałby pozycję dominującą.

                        oooo, to ciekawe. U mnie monopol ma Biedronka gdy przejeli sklepy Plusa.
                        Milicki Browar Rynkowy
                        Grupa STYRIAN

                        (1+sqrt5)/2
                        "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                        "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                        No Hops, no Glory :)

                        Comment

                        • kopyr
                          Senior
                          • 06-2004
                          • 9475

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
                          oooo, to ciekawe. U mnie monopol ma Biedronka gdy przejeli sklepy Plusa.
                          Tak, tylko oni tego nie rozpatrywali oddzielnie dla każdej miejscowości, tylko jakieś inne wskaźniki (pewnie globalne) brali pod uwagę. I na podstawie tej decyzji, nakazli im zbyć kilkadziesiąt lokalizacji. Nie znam szczegółów.
                          blog.kopyra.com

                          Comment

                          • Tapir
                            Senior
                            • 10-2009
                            • 730

                            Ocena z ARTomatu

                            Kolor: piękny bursztyn [5]
                            Piana: biała, gęsta i wysoka, dość szybko opada [4]
                            Zapach: intensywny, bardzo chmielowy, typowo dla niepasteryzowanego piwa świeży [4.5]
                            Smak: Treściwy, świetna goryczka i dużo chmielowych akcentów. Dla mnie bajka [5]
                            Wysycenie: Bardzo dobre [5]
                            Opakowanie: Nie przepadam za 0.33, wg mnie jest niepraktyczne za to etykieta ma swój styl i wygląda bardzo dobrze [4]
                            Uwagi: Termin spożycia do 12/11/1009
                            Jeden z moich faworytów, szkoda, że tak ciężko je dostać w Warszawie

                            Moja ocena: [4.675]
                            Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.

                            Comment

                            • Samoglow
                              Senior
                              • 07-2007
                              • 606

                              No to stary miałeś nieźle przeterminowane to piwo. Muszę sprawdzić kiedy były pierwsze zapiski o warzeniu piwa w Czarnkowie
                              Last edited by Samoglow; 24-10-2009, 21:54.

                              Comment

                              • Tapir
                                Senior
                                • 10-2009
                                • 730

                                Patrz pan jak to człowiekowi się potrafi palec na klawiaturze obsunąć
                                prawidłowa data to oczywiście 12/11/2009, przepraszam za błąd
                                Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎