Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czarnków, Noteckie Jasne (Pasteryzowane)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • keto
    Senior
    • 07-2009
    • 388

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Tapir Wyświetlenie odpowiedzi
    Jeden z moich faworytów, szkoda, że tak ciężko je dostać w Warszawie
    ciężko dostać? we wszystkich Piotrach i Pawłach praktycznie jest, nie mówiąc o mniejszych sklepach
    Pozdrawiam
    Artur

    Comment

    • Tapir
      Senior
      • 10-2009
      • 730

      W Piotrze i Pawle na Targówku raczej bywa niż jest, trzeba trafić. Co do mniejszych sklepów to po prawej stronie Wisły naprawdę ciężko namierzyć Noteckie a nie zawsze jest czas na wycieczkę gdzieś dalej za piwem Ostatnio jest tak, że jak już znajdę jakiś sklepik to za jakiś czas piwo znika z półki i pani kierowniczka nie wie kiedy wróci i czy wróci.

      Czego by o nim nie pisać - warte szukania
      Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.

      Comment

      • Obywatel1978
        Senior
        • 09-2007
        • 281

        Bez problemu zawsze i w każdych ilościach można Noteckie kupić w hipermarketach Real.

        Comment

        • pizmak666
          Senior
          • 12-2006
          • 1898

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Obywatel1978 Wyświetlenie odpowiedzi
          Bez problemu zawsze i w każdych ilościach można Noteckie kupić w hipermarketach Real.
          Niestety nie w każdym.
          „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

          "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

          Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

          Comment

          • TOFIK98
            Junior
            • 03-2009
            • 26

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pizmak666 Wyświetlenie odpowiedzi
            Niestety nie w każdym.
            Zgodzę się z przedmówcą , np. na całym Górnym Śląsku w żadnym Realu tego piwka nie ma tylko w paru dobrych sklepikach oraz "PiP".

            Comment

            • leona
              PremiumUżytkownik
              • 07-2009
              • 5853

              Ocena z ARTomatu

              Kolor: Jasnozłoty, wydaje ciut za jasny jak na ten ekstrakt [4]
              Piana: Śnieżnobiała. Nie dała się nalać do ładnej wysokości i znikła przed upływem 1 minuty [3.5]
              Zapach: Słodowy z delikatnym dodatkiem chmielu [4]
              Smak: Sympatyczna goryczka i mocna, owocowa kwasowość. Piwo tak mało treściwe, ze trudno uwierzyć w 12,1 Blg. Z każdym łykiem wyczuwalny posmak metaliczny [3.5]
              Wysycenie: Zbyt duże, przez co spłyca dodatkowo treściwość [3.5]
              Opakowanie: Ładna etykieta ze wszystkimi informacjami, dedykowany kapsel. [4.5]
              Uwagi: Wersja niepasteryzowana.
              Poprawne (i nic ponad to) piwo ale na lato a nie dżdżysty październik.
              Przy cenie 2,09 - 2,29 za bączka, koszt 0,5 litra jest nieprzyzwoity. I żadne teorie o pozycjonowaniu mnie nie przekonają, że warto za nie dać prawie 3,5 zł/0,5 l.
              Zwłaszcza, że przed zmianą parametrów było lepsze

              Moja ocena: [3.75]

              Comment

              • leona
                PremiumUżytkownik
                • 07-2009
                • 5853

                Sądząc po dacie/serii miałem tą samą partię co Tapir. Dla mnie piwo rozwodnione o kolega pisze o sporej treściwości (?) Ta sama a jakoby inna partia.
                Last edited by leona; 25-10-2009, 20:40.

                Comment

                • Samoglow
                  Senior
                  • 07-2007
                  • 606

                  Nie wiem, co rozumiesz przez "nieprzyzwoity"? Słuchaj, można go kupić już za 1,45zł za bączek, ale nawet jak u Ciebie można za około 2,10 zł, to wyczodzi to 3,15 za 0,5l. Nie wiem, czy przy sugerowanej chyba 3,3 zł za 0,5l Żywca to jest cena nieprzyzwoita... u mnie można za około 2,25 zł za 0,5 litra kupić i uważam, że nawet gdyby było 2 razy droższe lepiej byłoby go kupować, niż koncern za 3 zł. Osobiście skorzystałem z degustacji 2 dni temu w Gdańsku i znów byłem bardzo mile zaskoczony. Nie wiem jak może być zbyt mało treściwe jak na 12. Moim zdaniem wzór 12 blg. Niejedne 13 mają bardziej rozwodniony smak, serio!

                  Comment

                  • leona
                    PremiumUżytkownik
                    • 07-2009
                    • 5853

                    Jeśli chodzi o smak to właśnie sam się zdziwiłem tym brakiem konkretu

                    A cena to rzecz indywidualna - każdy ocenia ją przez swój pryzmat. A tak na marginesie to jestem w szoku że Ż.... kosztuje 3,3 jakoś nie zwracam na to uwagi.

                    Comment

                    • kosher
                      Senior
                      • 04-2005
                      • 2296

                      W poznańskim PiP sześciopak Noteckiego (1,50 za bączka) obecnie z ulotką promująca piwo oraz firmową podstawką pod kufel.

                      Comment

                      • pizmak666
                        Senior
                        • 12-2006
                        • 1898

                        Wafel może jakiś nowy?
                        „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

                        "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

                        Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

                        Comment

                        • Tapir
                          Senior
                          • 10-2009
                          • 730

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                          Sądząc po dacie/serii miałem tą samą partię co Tapir. Dla mnie piwo rozwodnione o kolega pisze o sporej treściwości (?) Ta sama a jakoby inna partia.
                          Co więcej ja nie wyczułem żadnych metalicznych posmaków, o których piszesz w notce degustacyjnej więc chyba faktycznie nasze butelki różniły się zawartością
                          Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.

                          Comment

                          • picek
                            Junior
                            • 10-2009
                            • 16

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kosher Wyświetlenie odpowiedzi
                            W poznańskim PiP sześciopak Noteckiego (1,50 za bączka) obecnie z ulotką promująca piwo oraz firmową podstawką pod kufel.
                            To ten sześciopak otwarty czy zamknięty?

                            Pokusiłbym się o taką podstawkę, a mam kumpla w Poznaniu

                            Comment

                            • kosher
                              Senior
                              • 04-2005
                              • 2296

                              Sześciopak otwarty. To jest Eire Noteckie Ciemne (1,59 zł./szt.) z wsunięta ulotką oraz dwoma identycznymi podstawkami. Popołudniu postaram się przesłać fotkę jak wygląda.
                              Zakupione w supermarkecie na Tatrzańskiej.

                              Comment

                              • żąleną
                                Sojowe Oddziały Bojowe
                                • 01-2002
                                • 13239

                                O! Mógłbyś opisać ten sklep? Jest otwarty w niedzielę?

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎