Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czarnków, Noteckie Jasne (Pasteryzowane)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kosher
    Senior
    • 04-2005
    • 2296

    Czynny przez cały tydzień. Sklep na wylotówce z Poznania na Świecko (to nie jest niestety ul. Tatrzańska w W-wie )
    Na razie go nie opisze, bo byłem tam przelotem- nie przyglądałem się reszcie oferty

    Comment

    • żąleną
      Sojowe Oddziały Bojowe
      • 01-2002
      • 13239

      Tak właśnie myślałem, że to za piękne, aby było prawdziwe.

      Comment

      • kosher
        Senior
        • 04-2005
        • 2296

        Po lewej stronie Wisły pozostaje nam chyba wyłącznie Rodzinka Bis i 2,70 za bączek

        Comment

        • tfur
          Senior
          • 05-2006
          • 1303

          no jest jeszcze PiPa w jankach, a tam cena zmienia się skokowo z 2,39 do 1,89 zł i z powrotem, przynajmniej w markach tak jest. ale poznań to to nie jest.
          veni, emi, bibi

          Comment

          • behegrzmot
            Senior
            • 01-2009
            • 276

            W PiPach o dziwo noteckie jest sprzedawane w wersji niepasteryzowanej wiec promocja na egzemplarze ktorym zostal tydzien waznosci zdarza sie czesto, trzeba tylko raz na dwa tygodnie sprawdzic co jest na stanie i jest spora szansa na tanie zakupy.

            Comment

            • kosher
              Senior
              • 04-2005
              • 2296

              Podstawka dołączona do sześciopaka (szczegóły kilka postów wyżej).
              Sory za kiepską jakość zdjęć.
              Attached Files

              Comment

              • Javox
                PremiumUżytkownik
                • 11-2009
                • 6141

                Wypiłem z przyjemnością szkoda że sobie kupiłem tylko jedno...
                Raczej gęste, słodkawo-gorzkawe po prostu niezłe...
                Attached Files

                Comment

                • hudzinka
                  Junior
                  • 11-2009
                  • 7

                  noteckie ejst chyba w każdym Realu ok.1,50 + kaucja oraz w każdym Piotrze i Pawle 2,29zl już z kaucją, z tego co kojarze

                  A piwo wg. mnie bardzo dobre! Zresztą regionalne browary są najlepsze
                  Last edited by hudzinka; 19-11-2009, 23:24.

                  Comment

                  • Tapir
                    Senior
                    • 10-2009
                    • 730

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika hudzinka Wyświetlenie odpowiedzi
                    noteckie ejst chyba w każdym Realu ok.1,50 + kaucja
                    chyba nie w każdym
                    Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.

                    Comment

                    • hudzinka
                      Junior
                      • 11-2009
                      • 7

                      w Toruniu w dwóch realach jest, we Włocławku w jednym.
                      Tyle tego żłopałem, że już mi się trochę przepiło i popijam inne

                      Moze to wydac sie smieszne ale kiedys napsialem e-mail do Browaru Czarnków z pytaniem czy gdzieś do Włocławka wysyłają to piwko, odpisali mi, że niestety nie. Po czym po ok.3 tygodniach pojawiło się w moim miejscowym Realu (co najlepsze w 3 rodzajach). Jak to zobaczyłem to o mało co nie posikałem się z radości Było to jakoś w maju tego roku.
                      Do dziś w sumie boje się, że w każdej chwili zniknie z półek i już więcej się nie pojawi
                      Last edited by hudzinka; 19-11-2009, 23:36.

                      Comment

                      • krzychal1
                        Senior
                        • 12-2008
                        • 236

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika hudzinka Wyświetlenie odpowiedzi
                        w Toruniu w dwóch realach jest, we Włocławku w jednym.
                        Tyle tego żłopałem, że już mi się trochę przepiło i popijam inne

                        Moze to wydac sie smieszne ale kiedys napsialem e-mail do Browaru Czarnków z pytaniem czy gdzieś do Włocławka wysyłają to piwko, odpisali mi, że niestety nie. Po czym po ok.3 tygodniach pojawiło się w moim miejscowym Realu (co najlepsze w 3 rodzajach). Jak to zobaczyłem to o mało co nie posikałem się z radości Było to jakoś w maju tego roku.
                        Do dziś w sumie boje się, że w każdej chwili zniknie z półek i już więcej się nie pojawi
                        Jak ja wysłałem zapytanie do czarnkowa ,kiedy noteckie pojawi się w warszawskich realach, to mnie wysłali do "pip-ów" w jankach i w markach.

                        Comment

                        • hudzinka
                          Junior
                          • 11-2009
                          • 7

                          dziwne;p
                          ze Włocławek i Toruń mają Noteckie w realu a warszafka nie- moze w najblizszym czasie w którymś Realu pojawi się to piwko

                          jak pisałem wyżej mi odpisali, że nie ma nigdzie we Włocławku, że najbliżej jest w Toruniu wsklepie Piotr i Paweł, po czym po 3 tygodniach pojawiło się w moim pięknym mieście

                          Comment

                          • Twilight_Alehouse
                            Chmielowisko.pl
                            • 06-2004
                            • 6310

                            Wcale nie takie dziwne. W Warszawie PiP może mieć wyłączność na sprzedaż Czarnkowa w sieciówkach.

                            Comment

                            • rohozecky
                              PremiumUżytkownik
                              • 11-2008
                              • 1837

                              W Piotrze i Pawle w meczecie Noteckie jasne po 2,39, ciemne 2,49 - oczywiście w bączkach.
                              ... a poza tym twierdzę, że SAB Miller winien zostać zniszczony.

                              Comment

                              • Cannabee776i99
                                Senior
                                • 08-2009
                                • 658

                                Bardzo przyjemne piwko. Na pierwszy plan wysuwa się goryczka, kojarząca się trochę z Urquellem, na drugim planie słodowość i posmaki chlebowe. Jeden z lepszych polskich Pilsów. Będe z pewnością do niego wracał.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎