Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czarnków, Noteckie Jasne (Pasteryzowane)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • artur2
    Senior
    • 02-2008
    • 535

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
    W Noteckim chodzi o tą nieprzyjemną wadę jaką jest ziemistość, którą niektórzy uważają za coś dobrego.
    Chciałbym żeby takie wady miały inne piwa
    Mniej alkoholu, więcej smaku !
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Comment

    • woosaa
      Senior
      • 07-2005
      • 1548

      Piękna piana,dobra goryczka i bursztynowy kolor.Piję właśnie Noteckie "niepasteryzowane"z datą 17.03.2010.Kupione w promocyjnej cenie(termin!)za 1.20 zł.Piwko trzymane po za lodówką,niestety nic nie straciło na smaku,klarowności!.Żałuję że kupiłem tylko kilka sztuk Noteckiego Niepasteryzowanego"prawie".PZDR
      mb WOS

      Comment

      • nassssy
        Junior
        • 01-2006
        • 8

        Ocena z ARTomatu

        Kolor: łagodnie złote z zielonkawym przebłyskiem przy dnie [4.5]
        Piana: wysoka, o drobnych oczkach utrzymująca się wystarczająco długo, opadając grzybkiem zostawia ślad na szkle [4.5]
        Zapach: łagodny, piwniczny [4]
        Smak: łagodny, lekka goryczka ale w tle, na pierwszym planie rześki smak żywego piwa [4]
        Wysycenie: umiarkowane, ale ja lubię jak szczypie w nos [4]
        Opakowanie: bardzo klasyczne, bez zadęcia bączek i stonowana naklejka. żadnej przesady i marketingu - klasa. [5]
        Uwagi: W Opolu, kupiłem w kofeinie na Kosciuszki - pomiędzy mnogością oferty kawowej wypatrzyłem tego bączka.

        Moja ocena: [4.125]

        Comment

        • kenubi
          Member
          • 07-2008
          • 87

          Pożegnalnie kupiłem z data 25.IV.2010, wczoraj wypiłem i.. jako żywo przypomniał mi się Janów Lubelski z jesieni zeszłego roku (dawno go moje oczy nie widziały,a całą jesień trafiałem tylko na jakieś rozpuszczalniki). Wylać nie wylałem ale przyjemne nie było - siakieś niedoleżakowane. Pamiętam, że poprzednim razem było w porządku.Będę miał nauczkę - nie pijać ostatniej warki.

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13950

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kenubi Wyświetlenie odpowiedzi
            Pożegnalnie kupiłem z data 25.IV.2010 (...) nie pijać ostatniej warki.
            What?

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • silvian
              Senior
              • 08-2008
              • 727

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kenubi Wyświetlenie odpowiedzi
              Pożegnalnie kupiłem z data 25.IV.2010, wczoraj wypiłem i.. jako żywo przypomniał mi się Janów Lubelski z jesieni zeszłego roku (dawno go moje oczy nie widziały,a całą jesień trafiałem tylko na jakieś rozpuszczalniki). Wylać nie wylałem ale przyjemne nie było - siakieś niedoleżakowane. Pamiętam, że poprzednim razem było w porządku.Będę miał nauczkę - nie pijać ostatniej warki.
              Widzę,że kolegę dopadły jakieś negatywne dogmaty
              "Niech zatrwożą się niewierni, przyjaciele, na sztorc kosa..."

              Comment

              • piowen
                Senior
                • 09-2007
                • 207

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika coldfire Wyświetlenie odpowiedzi
                Dużo świeżości, piwnicznej głębi, dużo szlachetnej goryczki, tekstura wyraźnie wyczuwalna; cholernie pełne w smaku.
                Pomijając wypomnianą wcześniej teksturę , wszystko zgadza się, co do joty. Wypiłem dzisiaj bączka z ogromną przyjemnością - nieśmiało mogę nawet stwierdzić, że z nieoczekiwanym zachwytem! Data przydatności do spożycia... 25.04.2010. Wcześniejsze warki były nieco wodniste, goryczka mizerna, ale ta warka uwypukla wszystkie "czarnowskie" zalety. Dla mnie rewelacja!
                "Nie każde piwo to Żywiec "- całe szczęście.

                Comment

                • kenubi
                  Member
                  • 07-2008
                  • 87

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika silvian Wyświetlenie odpowiedzi
                  Widzę,że kolegę dopadły jakieś negatywne dogmaty
                  dogmat? co,gdzie? (Janów?)
                  No nie smakowało mi kompletnie, poprzednio piłem ~12.2009 i nawet żona pochwaliła, teraz oddała mi szklankę z krzywą miną a ja (potwierdzam) "wymęczyłem". Dopiero przed chwila poszukałem wątków co w końcu z Browarem i widzę, ze to jest już chyba "nowa" produkcja.

                  Comment

                  • anteks
                    maruda
                    • 08-2003
                    • 10739

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kenubi Wyświetlenie odpowiedzi
                    dogmat? co,gdzie? (Janów?)
                    No nie smakowało mi kompletnie, poprzednio piłem ~12.2009 i nawet żona pochwaliła, teraz oddała mi szklankę z krzywą miną a ja (potwierdzam) "wymęczyłem". Dopiero przed chwila poszukałem wątków co w końcu z Browarem i widzę, ze to jest już chyba "nowa" produkcja.
                    Co to znaczy " nowa produkcja " ?
                    Mniej książków więcej piwa

                    Comment

                    • kenubi
                      Member
                      • 07-2008
                      • 87

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                      Co to znaczy " nowa produkcja " ?
                      "nowa" Bo Czarnkowa miało już nie być a jest. Są inne wątki na ten temat.

                      Comment

                      • jacer
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 9875

                        "miało" kluczowe słowo.

                        Czarnków jest nadal.
                        Milicki Browar Rynkowy
                        Grupa STYRIAN

                        (1+sqrt5)/2
                        "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                        "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                        No Hops, no Glory :)

                        Comment

                        • skandalista
                          Junior
                          • 05-2010
                          • 12

                          pyszne piwko - polecił mi inny klient w sklepie i nie pomylił się. Smakowało nawet mojej kobiecie, która zasadniczo fanką piwa nie jest Na pewno jeszcze kupię - niestety w pobliskim Realu nie ma a szkoda bo w tej cenie o której piszecie wziąłbym kratę ja płaciłem 3 zeta za bombkę... piwo ma fajny posmak i sympatyczną goryczkę nie jest ciężkie a wyrafinowane - doskonałe na szybkie ugaszenie pragnienia

                          Comment

                          • kopyr
                            Senior
                            • 06-2004
                            • 9475

                            Pasteryzowane Noteckie (z czerwoną etykietą), warka do 21.VIII bardzo przyzwoite. Ani śladu ziemistego posmaku, konkretna goryczka. Po prostu bardzo dobre. Polecam.
                            blog.kopyra.com

                            Comment

                            • GaryFisher
                              Senior
                              • 10-2009
                              • 739

                              Ocena z ARTomatu

                              Kolor: Klarowny, złoty, nie za jasny. [5]
                              Piana: Niewysoka, średnio-drobnoziarnista, szybko opada, pod koniec znika całkowicie [3.5]
                              Zapach: Świeży, chmielowo-kwiatowy, zachęcający do picia, na prawdę genialny. W drugiej połowie dominuje słód również bardzo świeży i przyjemny. [5]
                              Smak: Idealna kompozycja. Słodowo-chlebowy w końcówce podkreślony nie za silną goryczką (o dziwo nie za słabą). Całość świeża i taka subtelna. Ambrozja [5]
                              Wysycenie: Wystarczające do samego końca [4.5]
                              Opakowanie: Bączek 0.33, etykieta stonowana, czytelna, klasyczna, zachęca do zakupu. Wszystkie informacje na miejscu + dedykowany kapsel [5]
                              Uwagi: Kupione w: Rodzinka Bis
                              Data ważn.: 19.05.2010
                              To co tygryski lubią najbardziej!!!!!!!!!!!!

                              Moja ocena: [4.825]
                              Tylko idiota ma porządek, geniusz panuje nad chaosem

                              Comment

                              • Piwoteka
                                Senior
                                • 04-2008
                                • 1209

                                Ocena z ARTomatu

                                Kolor: Bursztynowe, dość ciemne, mogło by być trochę jaśniejsze. [4]
                                Piana: Niewysoka, grubopęcherzykowa, kożuszek utrzymuje się. [3.5]
                                Zapach: Niestety, czuć ścierkę, czy może niewietrzoną piwnicę... Poza tym chmielowo-słodowy. [2.5]
                                Smak: Piwo ma lekki posmaczek, charakterystyczny dla wszystkich piw z Czarnkowa. Trochę piwniczny, ziemisty - nie każdemu może odpowiadać. Oprócz tego czuć pełnię smaku i dość wyraźną goryczkę. Smak jest dość orzeźwiający, piwo dobrze gasi pragnienie. [3.5]
                                Wysycenie: Troszkę zbyt małe, gdyby było trochę większe to może i piana byłaby lepsza... [3]
                                Opakowanie: Przeciętne, informacje niby są, ale czy prawdziwe??? [3]
                                Uwagi: To jest całkiem niezłe piwo, nie widzę jednak powodów, by otaczać je nimbem wspaniałości. Można by je było dopracować i uzyskać coś naprawdę pysznego. I nie trzeba by wtedy było kłamać o braku pasteryzacji...

                                Moja ocena: [3.125]
                                Piwoteka
                                Łódź, ul. 6 Sierpnia 1/3,
                                www.piwoteka.pl
                                Sklep Piwoteki na Facebooku
                                Piwoteka Narodowa na Facebooku
                                Piwoteka Narodowa na G+
                                Дед Мороз (Dziadek Mróz)
                                Browar Piwoteka

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎