Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciechanów, Stout ciechanowski

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • grochal122
    Senior
    • 03-2009
    • 102

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
    Przeczytaj jeszcze raz to co napisałem, ale tym razem spróbuj zrozumieć
    Przeczytalem,i doszedlem do wniosku,ze sam nie potrafisz odroznic Weizena od Stouta

    Comment

    • Mason
      Senior
      • 02-2010
      • 3280

      Czyli nie zrozumiałeś. Godzina późna, nie chce mi się tłumaczyć jak 5 latkowi w piaskownicy
      JEDNO PIVKO NEVADI!

      Comment

      • grochal122
        Senior
        • 03-2009
        • 102

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
        Przepraszam za moje pytanie bo może czegoś nie wiem, ale pierwszy raz słyszę o dodawaniu mąki do piwa. ktoś coś moze napisać o tej praktyce więcej?
        O tym,ze jednak maki sie dodaje,mozesz przeczytac na stronie browaru Ciechan w dziale produkty

        Comment

        • kjankowski
          Junior
          • 03-2011
          • 2

          Witam, może ja zakończę te kłótnie

          Pracuję w Browarze Ciechan na stanowisku Piwowara i miałem okazję sam warzyć to piwo i był to jak najbardziej stout owsiany, jednak nie z mąki a z dodatkiem kaszy owsianej. Na stronie jest błąd który widzę wprowadza trochę zamieszania.

          pozdrawiam
          Kamil Jankowski
          Last edited by kjankowski; 22-03-2011, 15:09.

          Comment

          • pioterb4
            Senior
            • 05-2006
            • 4322

            To czemu się nawet o tym nie zająkneliście na etykiecie?

            Comment

            • kjankowski
              Junior
              • 03-2011
              • 2

              a to już tajemnica zakładowa

              Comment

              • leona
                PremiumUżytkownik
                • 07-2009
                • 5853

                I słusznie, ocena tego piwa jako stoout owsiany byłaby jeszcze niższa

                Comment

                • pioterb4
                  Senior
                  • 05-2006
                  • 4322

                  a to już tajemnica zakładowa
                  Nic z tego nie rozumiem...równie dobrze można wypuścić porter i nazwać go ciemne tylko komu ma służyć taka dezinformacja?

                  Comment

                  • grochal122
                    Senior
                    • 03-2009
                    • 102

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                    I słusznie, ocena tego piwa jako stoout owsiany byłaby jeszcze niższa
                    Chyba nie wiesz o czym mowisz.Chcialbym wiedziec,ile Ty w zyciu owsianych stoutow wypiles(ze swiadomoscia tego,ze sa owsiane).

                    Comment

                    • darekd
                      Senior
                      • 02-2003
                      • 12220

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
                      Nic z tego nie rozumiem...równie dobrze można wypuścić porter i nazwać go ciemne tylko komu ma służyć taka dezinformacja?
                      Ale to już nie jest chyba pytanie do piwowara w browarze...

                      Comment

                      • kjaros
                        Senior
                        • 03-2007
                        • 377

                        Wg. informacji z FB browar rozlewa dzisiaj Stouta po dłuższej przerwie.
                        Nawet najgłupsi politycy, nie są tak głupi jak społeczeństwo, które ich wybrało.

                        Comment

                        • kopyr
                          Senior
                          • 06-2004
                          • 9475

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kjaros Wyświetlenie odpowiedzi
                          Wg. informacji z FB browar rozlewa dzisiaj Stouta po dłuższej przerwie.
                          Ło ho ho, a to Ci nowina.
                          blog.kopyra.com

                          Comment

                          • żąleną
                            Sojowe Oddziały Bojowe
                            • 01-2002
                            • 13239

                            Ciekawe, ciekawe. Mam nadzieję, że tym razem ten stout będzie miał trochę odważniejszy profil smakowy i trochę mniej aspiracyjno-relewantną cenę.

                            Comment

                            • YouPeter
                              Senior
                              • 05-2004
                              • 2379

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                              Ciekawe, ciekawe. Mam nadzieję, że tym razem ten stout będzie miał trochę odważniejszy profil smakowy i trochę mniej aspiracyjno-relewantną cenę.
                              Na nic Twoje oczekiwania. Ten stout jest straszny. Już dawno nie piłem tak nie dobrego piwa tego gatunku. W porównaniu z Browarem Południe i Pintą to to jest okręgówka. Zaczynając od koloru, który ze stoutem nie ma nic wspólnego, bo jest nawet jaśniejszy od porteru i bardziej przypomina koźlaka, skończywszy na smaku i zapachu. Brakuje tu zarówno palonego słodu, gorzkiej czekolady, kawy, za to pojawia się jakiś sztuczny aromat, który przypomina zielone jabłka. Jedyny plus tego piwa to tylko to, że jest wypijalne.

                              Zacząłem wieczór od bardzo dobrego Ciechana Lagerowego, a skończyłem z beznadziejnym stoucie. Chyba muszę sięgnąć po coś co przeczyści mi po tym kubki smakowe.
                              Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

                              Comment

                              • Cannabee776i99
                                Senior
                                • 08-2009
                                • 658

                                Dla mnie to piwo smakuje również jak nieco rozwodniony koźlak. Nie jest złe, ale za cholerę nie podobne do stouta.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎